Księga Gości

517 komentarzy:

 1. Adres : http://halifax-coffee.blogspot.com/
  Opis : Co robisz, kiedy najważniejsza osoba w Twoim życiu odchodzi do innego świata ? Zayn Malik szuka oparcia w alkoholu. Ale wtedy jego przyjaciele wyciągają go z dołka, dając inną wizję na świat. Czy poradzi sobie z sercem, które rozpaczliwie potrzebuje sklejenia ?
  Kategoria : Zayn
  Nick : @LittleRhapsody
  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Adres: http://sweetheartforget.blogspot.com/
  Opis: Niby zwykła przyjaźń, tak? Na po czatku każdy tak myslał, ale los zawsze ma inne plany. Cokolwiek myslisz, mówisz, robisz i tak wychodzi na wspak. Trzeba być silnym i pokonać przeznaczenie. Pytanie tylko czy się da? Na pomoc spieszą przyjaciele i starają się przywrócić właściwy tor, ale czy to pomoże?
  Kategoria: Zayn
  :D

  OdpowiedzUsuń
 4. adres: http://areyoutalkingtomyself.blogspot.com/
  Opis: Samotność, pustka, strach przed innymi czy piątce chłopaków uda się wreszcie przebić przez ten gruby mur zbudowany przez Daphne, a który z nich dokona tego najszybciej ? To tylko gra na zasadzie ' kto pierwszy ten lepszy. A gdzie miejsce na jej uczucie ? Czy aby na pewno chodzi tu o 'prawdziwą miłość' a może tylko o zdobycie trofea ?
  Kategoria : Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 5. Adres: http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/
  Opis: Zwariowana trzlatka zmienia życie całego One Direction. Dużo przeżyć, związków bólu i cierpienia. Szalona przyjaźń i wielka miłość. Z taką rodzinką to tylko: powodzenia Dercy!
  Kategoria: Louis

  OdpowiedzUsuń
 6. Podaję kilka :) xx

  Adres: http://ohh-my-my.blogspot.com/
  Opis: (Nie)zwykłe opowiadanie, z Harry'm i Grace w rolach głównych. Przeczytaj, by przekonać się, czy rzeczywiście takie jest :)
  Kategoria: Harry
  Nick: Olga956

  Adres: http://the-summer-of-69.blogspot.com/
  Opis: Osiemnastolatek, Harry Styles, do grzecznych nie należy. Lubi się bawić i flirtować z kilkoma dziewczynami na raz. Swoich czynów nie żałuje, gdyż uważa, że młodym jest się tylko raz w życiu. W realizowaniu niedorzecznych pomysłów pomagają mu najlepsi przyjaciele – Louis, Niall, Zayn i Liam. To ta piątka będzie rządzić Londynem w lecie ’69 roku.
  Kategoria: Harry
  Nicki: Olga956 & coco

  [ZAKOŃCZONE!]

  Adres: http://two-different-worlds-collide.blogspot.com/
  Opis: Ariel Chen jest profesjonalną włamywaczką. Przejęła ten fach po swoich rodzicach, którzy są w nim mistrzami. Zresztą jej do nich niedaleko. Potrafi niepostrzeżenie wkraść się do banku lub sklepu jubilerskiego i wydostać się z łupem, niezauważona. Jednak tym razem łup nie będzie tak łatwy do wyniesienia, bądź ukrycia. Dostała od ojca nowe zlecenie – ma porwać Zayn’a Malik’a.
  Kategoria: Zayn
  Nick: Olga956

  Adres: http://take-you-to-another-world.blogspot.com/
  Opis: Dziewczyna z sierocińca, która dostaje szansę na spełnienie swojego marzenia o graniu na gitarze, a na dodatek jej nauczycielem zostaje sam Niall Horan. Zbyt piękne, by było prawdziwe? A jednak. Właśnie to przydarzyło się szesnastoletniej Amandzie Bloom, nieśmiałej dziewczynie z trudną przeszłością. Czy chłopakowi uda się na nowo przywrócić szczęście do jej życia? Jak potoczą się ich losy? Dowiecie się tego, czytając opowiadanie „I’ll take you to another world”.
  Kategoria: Niall
  Nick: Olga956

  Adres: http://cause-there-is-nobody-else.blogspot.com/
  Opis: Julie Sky zmarła 25 listopada 2009 roku. Za życia była gadatliwą, pewną siebie i energiczną dziewczyną, wszędzie było jej pełno. Była po uszy zakochana w swoim chłopaku – Louis'm Tomlinson'ie. Zginęła, potrącona przez samochód, lecz niebiosa były dla niej łaskawe i dały jej szansę na nowe życie, w innym ciele. Jedynym, czego teraz pragnie jest odnalezienie ukochanego. Jednak nie wie jak wiele się zmieniło podczas jej nieobecności. Na dodatek teraz to anioły będą ustalać zasady, według których będzie żyć...
  Kategoria: Louis & Liam
  Nick: Olga956

  Adres: http://bring-it-back-to-me.blogspot.com/
  Opis: Miłość. To jedno z najsilniejszych uczuć. Kochać kogoś znaczy dawać mu siebie na własność i czerpać z tego przyjemność. Ale co jeśli w rzekomo szczerej i szczęśliwej miłości coś jest nie tak? Co jeśli jeden z kochanków skrywa sekret, powiązany z tym drugim? A ten drugi nie ma o tym pojęcia. Jedyne, co mu pozostaje, to kochać pierwszego…
  Kategoria: Zayn & Liam
  Nicki: Olga956 & Olivia

  OdpowiedzUsuń
 7. Adres: old-kids-hate-all.blogspot.com
  Opis: Vanilla pomimo bogactwa i wszelkich dóbr nie jest szczęśliwą osiemnastolatką. Brakuje jej miłości, rodzinnego ciepła. Popada w złe towarzystwo lecz dzięki brutalnym zdarzeniom porzuca swoją "paczkę przyjaciół" i odnajduje miłość. Czy uda jej się szczerze i na długo kogoś pokochać...
  Kategoria: Harry
  Nick: Annabella

  OdpowiedzUsuń
 8. Adres: http://you-love-me-for-who-i-am.blogspot.com/
  Opis: Annie to siedemnastoletnia dziewczyna, która kilka lat temu dotkliwie przeżyła rozstanie z przyjacielem, który zaczął robić wielką karierę. Kiedy zaczyna sobie układać życie, dosłownie wszystko się psuje. Problemy rodzinne, śmierć bliskiej osoby, a do tego powraca ON. Czy dawne skryte uczucie odrodzi się? Jak się potoczą dalsze losy?
  Kategoria: Niall
  Nick: Annie B.

  OdpowiedzUsuń
 9. Adres: http://ilikegirlswhoeatcarrots-1d.blogspot.com/
  Opis: Julie i Meg to dwie najlepsze przyjaciółki, które postanowiły spełnić swoje marzenie i wyjechały do Londynu. Ale niespodziewanie na swojej drodze spotykają pewnych chłopaków, którzy na pewno zmienią ich życie. Jak nazwać uczucie, które ich łączy? Co jest ważniejsze przyjaźń czy kariera? A co jeśli jeszcze w to wszystko wejdzie miłość?
  Kategoria: Wszyscy
  Nick: Ms. Malik & Ms. Horan

  OdpowiedzUsuń
 10. Adres: http://three-meters-above-the-sky-x.blogspot.com/
  Opis: Destiny na pozór spokojna dziewczyna, ale czy na pewno? Po stracie najbliższej osoby postanawia coś zmienić. Nowe znajomości, miejsca i przyzwyczajenia. W życiu dziewczyny pojawia się również odwieczny przyjaciel. Czy nowie znajomości wyjdą na dobre? Czy może dawny znajomy stanie się kimś innym? Czy dziewczyna pośród bólu, podejmowaniu nieprzemyślanych decyzji i braku oparcia odnajdzie miłość? Czy w końcu całe jej zachowanie da się jakoś wyjaśnić? W końcu nic nie dzieje się bez przyczyny...
  Kategoria: Niall & Liam
  Nick: Sally

  OdpowiedzUsuń
 11. adres: http://slowa-nic-nie-znacza.blogspot.com/
  Opis: Verena to siedemnastolatka z wielkim talentem tanecznym. Jednak pewna kontuzja zmienia wszystko i dziewczyna porzuca swoją pasję. Przeprowadza się do innego kraju, aby zapomnieć o problemach i zacząć nowe życie. Niestety, nic nie idzie według jej planu. Wszystkie wspomnienia wracają ze zdwojoną siłą. Nowi znajomi sprowadzają ją na złą drogę. Czy największy wróg Vereny pozwoli jej stoczyć się na dno?
  Kategoria: Zayn
  Nick: Verena Esther Vogel

  OdpowiedzUsuń
 12. Adres: http://come-back-to-me-louis.blogspot.com/
  Kategoria: hymm... Podepnę do pod Harrego. c:
  Nick: Irresistible.
  Opis:Louis- starszy, zakochany po raz ostatni.
  Harry- młodszy, zakochany po raz pierwszy.

  Ludzie myślą, że po znalezieniu miłości kończą się wszystkie smutki i problemy. Ale co jeśli one dopiero się zaczną? Harry nigdy nie był dość odważny by mówić otwarcie o swoich uczuciach- a szczególnie o tych silniejszych niż przyjaźń. A co dopiero jeśli zakochał się w osobie tej samej płci? Jego najlepszy przyjaciel coraz bardziej się od niego odsuwa. Chłopak zadręcza się kolejnymi pytaniami bez odpowiedzi, aż w końcu przychodzi 17 Września- dzień który zmieni wszystko. Dlaczego starszy chłopak przez tyle lat ich okłamywał? Dlaczego kiedy się dowiedzieli było za późno na jakąkolwiek reakcje? Dlaczego ich zostawił, a w szczególności Harrego?

  OdpowiedzUsuń
 13. Adres: http://brytyjskie-uczucia.blogspot.com/
  Kategoria: Wszyscy
  Nick: Irresistible. i Bittersweet
  Opis: Dwie dziewczyny. Dwóch chłopaków, właściwie to, aż pięciu. Londyn, kariera, miłość? Co wybiorą? Co stanie im na drodze do szczęścia? Przeciwności będzie wiele, jednak w końcu je odnajdą. Jak? Może uczucie takie jak nadzieja, jakoś pomoże przejść krętą ścieżkę życia. Może, nigdy nic nie wiadomo. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak potoczą się losy nastolatek, koniecznie wpadnij. Oferta nie do odrzucenia!

  OdpowiedzUsuń
 14. ADRES: www.turn-back-time-1d.blogspot.com
  OPIS: Nadine nigdy nie miała łatwego życia. Najpierw zostawili ją rodzice, gdy była, a następnie w tym samym czasie straciła dwoje najważniejszych dla niej ludzi, babcię - która zmarła, gdy dziewczyna miała 15 lat i przyjaciela - który zostawił ją bez żadnych wyjaśnień. Po tym wszystkim dziewczyna trafiła do domu dziecka, skąd została zabrana po dwóch latach do domu pewnego chłopaka. Tam ma zacząć nowe życie, z zupełnie nową Nadią. Ale czy uda jej się zapomnieć o wszystkim co ją spotkało?...
  NICK: L.T ♥
  KATEGORIA: Wszyscy. (choć ciężko stwierdzić, bo chodzi głównie o Zayn'a)

  Pozdrawiam. :D

  OdpowiedzUsuń
 15. ADRES: http://fall-in-love-in-london-1d.blogspot.com/
  OPIS: Opowiadanie skupia się głównie na życiu 18-letniej Lily, która gra w siatkówkę. Kiedy razem ze swoją drużyną - Miami Inx - jedzie do Londynu na mecz, poznaje chłopaka. Jak się okazuje nie jest on zwyczajnym chłopakiem. Czy jej miłość do Kevina - jej chłopaka - przetrwa czy może Lily zakocha się w Niall'u? Opowiadanie pełne będzie niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
  NICK: Olix
  KATEGORIA: Niall.

  OdpowiedzUsuń
 16. adres: http://yourheartbeat-mylove.blogspot.com/
  opis: Victoria to dziewczyna po przejściach, nie ufa ludziom i jest bardzo nieśmiała. Jej życie totalnie się odmienia gdy musi wyjechać z kraju. Czy dziewczyna zajdzie przyjaciół? Czy odszuka swoje szczęście i odmieni swój los? Czy uroczy Nialler zawładnie jej sercem ? A może wybierze Zayna ?
  nick: whitechocolatex3
  kategoria: W sumie wszyscy ale głównie Niall, potem Zayn :)

  OdpowiedzUsuń
 17. adres: http://drop-of-hope.blogspot.com
  opis: Pomieszana historia życia zwykłej, nieśmiałej dziewczyny. Nastoletnia Hope musi pogodzić się z tym, że przez pewien czas będzie mieszkać z członkami zespołu One Direction. Czy znajdzie osoby bliskie swojemu sercu i czy poradzi sobie w nowym otoczeniu? Może nawet kogoś pokocha...
  Kategoria: Niall (ale ciężko jest to stwierdzić ;p)

  OdpowiedzUsuń
 18. adres: http://moc-pieciu-zywiolow.blogspot.com/
  opis: Elizabeth Lucy Marley i jej siostry przez całe życie pracowały na miejsce we własnym Ożywionym Kręgu w Teampaill Power, Świątyni Mocy w Irlandii. Ale gdy Wieszczka wybiera osoby kompletnie nieprzygotowane, w dodatku facetów, Liz musi wyjechać z ukochanego kraju i zacząć uczyć pięciu sławnych chłopaków, nie mających pojęcia o mocach, które wzmocniła Wieszczka, wybierając ich.
  kategoria: Wszyscy, ale chyba będzie przechył na Harry'ego ;D

  OdpowiedzUsuń
 19. adres: http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  opis: Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  kategoria: wszyscy.

  OdpowiedzUsuń
 20. Adres: http://dance-love-famous.blogspot.com/
  Kategoria: Liam
  Autorka: beautiful_xLife
  Opis: Główną bohaterką jest Danielle Peazer oraz jej partner Liam Payne. Dziewczyna opisuje swoje przeżycia dotyczące ich związku i swojej kariery tanecznej. Dani kocha nad życie swojego chłopaka i chce spędzać z nim każdą sekundę życia, jednak trasa koncertowa i liczne spotkania z fanami sprawiają, iż dziewczyna nie może być przy jego boku jak mogłaby to robić zwyczajna kobieta. Jej najlepsza przyjaciółka, Eleanor Calder także miewa problemy w związku, ponieważ nie czuje się pewnie w swoim uczuciu do Louisa. Dziewczyny razem spędzają czas, podczas kiedy One Direction podróżują po świecie. Momentami tęsknią, czasami płaczą, niekiedy stają się zazdrosne. Czy Danielle zdoła sprostować swoje życie zawodowo i prywatne? Jakie jeszcze niespodzianki skrywa Liam, aby Peazer czuła się jak księżniczka? Przekonajcie się!

  Adres: http://more-than-friend.blogspot.com
  Kategoria: Wszyscy
  Autorka: beautiful_xLife
  Opis: Dziewiętnastoletnia Cher Lloyd, po przegranej w X-Factorze, nagrywa płytę i wyrusza w trasę koncertową po USA. Podczas pobytu w Stanach, odbiera telefon, w którym dowiaduje się, iż jej najlepszy przyjaciel – Harry Styles, miał wypadek samochodowy i przebywa w londyńskim szpitalu. Wraca do kraju i dowiaduje się, że chłopak nie przeżył. Kilka dni później odbywa się jego pogrzeb, a Cher obarcza siebie winą jego śmierci. Dziewczyna zostaje oskarżona (słownie) przez Louisa Tomlinsona, że to ona była głównym powodem tego, że Harry chciał umrzeć. Jakiś czas później, najstarszy z zespołu przynosi listy, które napisał ich nieżyjący już przyjaciel. Każdy z chłopaków dostał jeden, za to Lloyd aż pięć. Z rozdziału na rozdział, dowiadujemy się, co było w nich napisane, a główna bohaterka sama nie wie, co ma o tym myśleć. Do tego dochodzi jeszcze jedna osoba – blondyn, który chyba czuje coś więcej do starej przyjaciółki. Jak zakończy się ten trudny okres w życiu nastolatków? Czy Louis kiedykolwiek wycofa słowa, jakie rzucił w kierunku wokalistki? Dowiedz się!

  Adres: http://is-it-all-a-dream.blogspot.com/
  Kategoria: Wszyscy
  Autorka: beautiful_xLife & aww_paulaaa
  Opis: Początkująca modelka (oraz sprzedawczyni w sklepie odzieżowym) Caroline, wraz ze swoją przyjaciółką, panią fotograf Carlą spotykają One Direction. Chłopcy pod pretekstem zalania ich apartamentu, wpraszają się do domu Vive i odwracają jej (oraz Caro) świat do góry nogami. Dziewczyny muszą „zadowolić” się towarzystwem tych nieogarniętych małp, dopóki ich dom nie dojdzie do porządku. Jakiś czas później dowiadują się, że chłopcy kłamali i zamieszkując z nimi, chcieli się po prostu zaprzyjaźnić. Pewnego dnia, z Louisem zrywa jego dziewczyna, a ten spędza później upojną noc z złotowłosą. Ku zaskoczeniu Carli, ona sama zakochała się w jednym z tego zespołu. Jak zakończy się ich znajomość? Czy rzeczywiście dziewczyny stworzą związek z tymi „debilami”? Przeczytajcie!

  OdpowiedzUsuń
 21. Podaję kilka. :) xx
  1.--> http://one-thing-take-you-to-another-world.blogspot.com/
  Opis: W rolach głównych-wszyscy członkowie One Direction.Chcesz dowiedzieć się w jakich sytuacjach i emocjonalnych rozterkach znajdą się nasi bohaterowie.?
  Jeśli tak Zapraszamy.! :D
  Autorki:
  Caroo&Natalia
  Kategoria : Wszyscy

  2.--> http://if-we-could-only-turn-backtime.blogspot.com/
  Opis : Czy dziewczyna,któa straciła wszystko co miała może być nadal szczęśliwa? Najpierw rodzice potem ukochany brat.Próba samobójcza i ratunek chłopaka o czarnych postawionych na żel włosach.
  Czy Nathaly poradzi sobie z rzeczywistością.?
  Co stanie pomiędzy nią o Zayn'em?
  Tego dowiecie się na blogu "Heartache doesn't last forever" Zapraszam!:D
  Autorka : Caroo
  Kategoria: Zayn

  OdpowiedzUsuń
 22. Podam dwa:

  1. http://pani-malik.bloblo.pl

  Piękna, paryska modelka pochodząca z UK i uroczy piosenkarz z znanego na całym świecie Boysbandu. Nikt nie dawał temu związkowi szans, i rzeczywiście - Ines, bo tak nazywa się bohaterka, ucieka z Francji, gdy widzi w gazetach zdjęcie Taylor Swift i jej Hazzy. Nie podejrzewa, że to ustawka menagerów. Zdesperowany Harry szuka po całym świecie wybranki swojego serca. Czy mu się uda i uratuje związek z modelką? A może, gdy dowie się o jej przeszłości rodem z filmów, odpuści sobie? Tego dowiecie się zaglądając na mój blog.

  Autorka: Ja.
  Kategoria: Harry.

  2. http://love--of-web.blogspot.com

  Zwykła nastolatka, Chanel, chatuje z nieznajomym jej Andrew'em. W ostatnich miesiącach internetowy przyjaciel okazał się jej być najbliższą osobą, na której może polegać. Pragnie się z nim spotkać, ale boi się, że mu się nie spodoba.
  A "Andrew" ma zupełnie inne obawy. Chanel nie wie, kim tak na prawdę jest ten chłopak, i nie podejrzewa, że tak na prawdę to dziewiętnastolatek, którego ubóstwia miliony na świecie, jak i ona sama..

  Autorka: Ja.
  Kategoria: Harry.

  OdpowiedzUsuń
 23. Link: http://dreams-do-not-even-dreamed.blogspot.com/
  Opis: Annie to zwykła nastolatka z pełną masą marzeń.An jest miłą, przyjazną, nieśmiałą, wrażliwą dziewczyną którą bardzo łatwo zranić w liceum do którego chodzi nie jest za bardzo lubiana przez szkolną królową Mandi.Życie An zmienia się gdy w parku poznaje bruneta o szaro-niebieskich oczach i z pięknym uśmiechem.Po poznaniu się w parku i spędzeniu całego dnia razem An nie spotyka go nigdy więcej aż do czasu koncertu zespołu którego nienawidzi An po uważa ich za rozpuszczone bachory które myślą że im wolno wszytko, którym fankami są jej dwie najlepsze i jedyne przyjaciółki Ros i Abbey.
  Resztę dowiecie się czytając opowiadanie.
  Kategoria:Louis (Ale o wszystkich będzie dużo pisane)
  Autorka:ja  OdpowiedzUsuń
 24. Adres: x1dforevernumber1x.blogspot.com
  Opis: Blog opowiada historię Melanie Cartet, która wraz z rodzicami mieszka w Londynie. Niestety jej idealne życie kończy się wraz z tym, kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że jej rodzice są alkoholikami. Z czasem jest coraz gorzej. Dochodzi nawet do rękoczynów, a jej jedyna i najlepsza przyjaciółka jest zmuszona ją zostawić. Kiedy Melanie ma już serdecznie dość na imprezie poznaje Niall'a Horan'a z zespołu One Direction. Następnego dnia budzi się i zauważa, że nie jest u siebie w domu, okazuje się, że obok niej leży blondyn, na dodatek jest nagi.
  Kategoria: Niall (reszta chłopaków też się często pojawia)
  Autorka: Ja

  Link: your-last-first-kiss-1dstory.blogspot.com
  Opis: Główną bohaterką opowiadania jest siedemnastoletnia Victoria Star, która wraz z matką mieszka w Warszawie. Nigdy nie poznała swojego ojca i nie ma na to najmniejszej ochoty. Tori wygląda na bardzo miłą i niewinną dziewczynę, jednak to tylko pozory. Tak na prawdę jest pyskata, wulgarna i wredna. Nie liczy się z uczuciami innych, mogłoby się wydawać, że sama ich nie ma. Jednak pewnego dnia w jej życiu staje się tragedia. Jak Victoria na to zareaguję? Czy Królowa Śniegu pokaże w końcu jakieś emocje?
  Kategoria: wszyscy (dopiero zaczęłam prowadzić tego bloga, więc nie wiem, jeszcze, którego z chłopaków wysunę na pierwszy plan)
  Autorka: Ja

  OdpowiedzUsuń
 25. Link: http://good-boy-and-bad-girl.blogspot.com/
  Autorka: Ja
  Kategoria: Harry

  Opis: Dwóch zupełnie nie podobnych do siebie ludzi - włamywaczka i syn policjanta. Harry zostaje wysłany na misję, gdzie musi zdobyć niezbite dowody na to, że Darcy Lee - wielokrotnie notowana dziewietnastolatka nie tylko kradnie i włamuje się, ale także zabija za kasę. Sprawy komplikują się, gdy do akcji wkracza nieodkryte przez chłopaka uczucie.. Jak postąpi? Czy zignoruje to, że Darcy nie jest dla niego już tylko wrogiem i zdobędzie niepodważalne dowody? Czy też okłamie ojca i narazi się na gniew Londyńskiej policji?

  OdpowiedzUsuń
 26. Adres: http://sweetnothingbutlove.blogspot.com/
  Kategoria: Wszyscy
  Opis: Nastoletnia wulgarna producentka muzyczna Joy, nadpobudliwa zazwyczaj roześmiana artystka Oliv i zawsze trzymająca rękę na pulsie sprytna Amelia dążące do spełnienia marzeń. Brakuje czegoś? A tak! Piątki chłopaków dzięki którym życie dziewczyn staje się jeszcze bardziej zakręcone i zawiłe! Morderstwo ojca jednej z bohaterek skutkuje przeprowadzeniem się dziewczyn do Londynu gdzie czekają je ciekawe perypetie.
  Autorki: @dadamazi @sokin4

  OdpowiedzUsuń
 27. adres:http://make--a--cake.blogspot.com/
  kategoria: wszyscy
  opis: Dwie kucharki: Mistrzyni i Pomocnica. Obie pragną spełnić marzenia ale jeśli niektóre warunki są niemożliwe do spełnienia? Czy zdołają pokonać te przeszkody? A może da się je jakoś ominąć?
  Michie i Charlie, dwie najlepsze przyjaciółki, łączą swoje pasje: gotowanie z muzyką; tylko że każdą ciągnie w inną stronę.
  Michie chciałaby zostać sławną kucharką, Charlie czuje, że może zrobić karierę w świecie muzyki. Pomagają sobie, mieszkają razem i dzielą ze sobą swoimi problemami... Ale nadchodzą naprawdę ciężkie czasy.
  autorki: El Mo i Nefelle

  OdpowiedzUsuń
 28. Adres: http://balletandlove.blogspot.com/
  Opis: Jedna dziewczyna, duży talent, wielka pasja i ogromna miłość. Czy dziwne wydarzenie zmieni bieg życia ? A może to bezsilność zmieni przeznaczenie ? Czy myśląc tylko o sobie nie zranimy innych ? Jak sobie z tym poradzi główna bohaterka ? Są to pytanie na, które możesz odpowiedzieć po przeczytaniu tego opowiadania.
  Kategoria: Niall
  :D

  OdpowiedzUsuń
 29. Adres: http://poki-smierc-nas-nie-rozlaczy.blogspot.com/
  Kategoria: Harry
  Autorka: Julie249

  Opis: Miłość to raptem słowo. Słowo z kina, z książki, z kolorowego pisma. Tak wielu ludzi wierzy, że wystarczy je wypowiedzieć i już będzie dobrze, bo ono uleczy, uratuje, oczyści. A to tylko słowo. Łatwo je wypowiedzieć, równie łatwo unieważnić. Elisa jest ułożoną dwudziestotrzylatką, która raptem ma brać ślub z młodszym o dwa lata Louisem z zespołu One Direction. Jednak wtedy poznaje resztę jego przyjaciół i wszystko się zmienia. Czy Elisa będzie kolejną uciekającą panną młodą? Przeczytaj!

  OdpowiedzUsuń
 30. Adres : http://pain-and-love-1d.blogspot.com/
  Opis : Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek, brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band, którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami. Jeden z nich, a mianowicie Harry, separuję się od dziewczyny i ją ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go lekceważyć.
  Kategoria : Harry.

  Adres : http://po-obu-stronach-lustra-1d.blogspot.com/
  Opis : One Direction nie istnieje ! Isabelle po tym jak narzeczony jej macochy wyrzuca ją z domu, pod swoje skrzydła przygarnia Steve. Okazuję się, że jest on alfonsem, a dziewczyna trafia do Agencji Towarzyskiej, gdzie zmuszona jest do pracy prostytutki. Pewnego wieczoru spotyka zalanego Niall'a postanawia mu pomóc. Czy coś między nimi zaiskrzy ? Czy chłopak zdoła ją wyciągnąć z tego bagna ?
  Druga bohaterka-Maddie, mieszka w domu dziecka po tym jak w wieku 12 lat straciła pamięć. Twierdzi, że była ciężarem dla rodziców i dlatego ją oddali. Jest wulgarną, agresywną ćpunką, która lubi zabalować. Po jednej z upojnych noc, po przedawkowaniu traci przytomność i trafia do szpitala. Gdy się budzi dowiaduje się, że była w ciąży, a dziecko zostało usunięte. Załamuje się i zamierza popełnić samobójstwo. Na szczęście spotyka ją Harry, który spieszy się na lotnisko. Co będzie dalej ? Czy chłopakowi uda się ją uratować ?
  Kategoria : Wszyscy.

  OdpowiedzUsuń
 31. Adres: http://youngloovers.blogspot.com/
  Opis: Historia o próbie odnalezienie siebie pośród szarej rzeczywistości. Miłość rosnąca między Nim- niegrzecznym, bogatym chłopakiem- i Nią- zamkniętą w sobie, zakompleksioną dziewczyną.
  Kategoria: Zayn Malik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Genialny jest <3

   Usuń
 32. Adres: http://make-some-memories.blogspot.com/
  Kategoria: Louis
  Opis: Zaczyna się dość zwyczajnie, najpierw bal, szok, wymiana uczniowska, pomyłka. Niby nic zwyczajnego a jednak.
  Julia nieświadoma niczego zakochuje się w chłopaku, który jest sławny. On nie pozostaje dłużny- również się zakochuje.
  Co ich dzieli? To, że są z dwóch różnych światów. Do tego dochodzi osoba trzecia.
  Co z tego wyjdzie?
  Czy pobyt na wymianie uczniowskiej odmieni jej życie na dobre?
  Czy zwykła dziewczyna da kosza sławnemu chłopakowi ?
  Jak będą układać się relacje z byłą dziewczyną Nialla?
  Czy główna bohaterka pozwoli zawładnąć swoim sercem?
  Odpowiedzi na te pytania i wiele innych poznasz na blogu!

  OdpowiedzUsuń
 33. Adres: http://bleedgottabeyou.blogspot.com/

  Kategoria: Zayn

  Głównymi bohaterkami są 3 dziewczyny.Na blogu większość sytuacji kręci się wokół Majki i Zayna , ale też i wokół Aly , Harrego , Lou i Mirandy.

  Opis: Gruba impreza. Alkochol. Pocałunek , aż
  wreszcie łóżko. Co z tego wyniknie ? Ciąża? Nie wiadomo. Nikt nic nie pamięta. Miłość od pierwszego wejrzenia. Wypadek. Zdrada. Tajemnica. Jak to wszystko potoczy się dalej? Chcesz wiedzieć ? Zapraszam na bleedgottabeyou.blogspot.com a w swoim czasie wszystkiego się dowiesz...

  OdpowiedzUsuń
 34. Adres: http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/2013/01/prolog.html
  Kategoria: Liam
  17-letnia Amy zdradzona przez swojego chłopaka. 18-letni Liam zdradzony przez dziewczynę. Zazdrosny chłopak Amy nie pozwoli na ich bliższe relacje. Wciągnie w to przyjaciół Liama. Jedno jest pewne. Łatwo im nie będzie. Czy los sprawi, że ich drogi się połączął? Tego dowiecie się czytając blog ALL YOU NEED IS LOVE.

  OdpowiedzUsuń
 35. Adres: http://gorzka-strona-cukierka.blogspot.com

  Kategoria: Niall

  Streszczenie:
  "Jeden moment, w którym wszystkie jej nadzieje i oczekiwania ulotniły się na zawsze. (...)
  Jeden moment, w którym okrutna proza życia uderzyła ją bardziej niż kiedykolwiek. (...)
  Jeden moment, w którym wybudowała wokół siebie potężny mur"
  Czy po zburzeniu go, życie po raz kolejny przypomni jej, że trup nadziei leży głęboko pod ziemią?

  OdpowiedzUsuń
 36. Adres : http://ill-stay4u.blogspot.com/
  Opis : Louis poznaje Harry'ego w zakładzie psychiatrycznym, jednak kiedy zaczyna go lubić i dostaje przepustkę, urywa z nim kontakt. Czy Harry odnajdzie Louisa, kiedy ten najbardziej będzie go potrzebował ? Czy Louis poradzi sobie z przeszłością?
  Kategoria : Louis

  OdpowiedzUsuń
 37. Adres: http://wecanbothremovethemasks.blogspot.com
  Opis:Mia jest modelką, która dopiero od dwóch lat stawia kroki na wybiegu. Zaczyna swoje życie od nowa w Londynie. Ale czy będzie mogła w zupełności odciąć się od przeszłości? Czy może nowo poznane osoby pomogą jej śmielej wkroczyć w przyszłość?
  Kategoria:Harry

  OdpowiedzUsuń
 38. BLOG O 1D!!!
  Adres: ala-it-is-just-my-fantasy.blogspot.com
  Opis: Jak to jest, kiedy spełniają się Twoje marzenia, poznajesz nowych przyjaciół, zakochujesz się? Brzmi cudownie, ale czy w życiu Lusi jest tak kolorowo? Na pewno nie do końca. Spotyka się z trudnościami jakie stawia jej życie. Czy je pokona? Czy będzie szczęśliwa? To już jest okryte płachtą tajemniczości, ale możesz to odkryć czytając mojego bloga. Serdecznie zapraszam i bardzo cenie Wasze opinie i podpowiedzi!<333
  kategoria: Harry, ale nie brakuje też reszty 1D!
  Pozdrawiam. Love Ya.
  xoxx

  OdpowiedzUsuń
 39. Adres : http://taught-me-to-fly.blogspot.com/
  Opis : Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego jak jedna przypadkowa osoba może zmienić nasze życie. Jak jedna pochopnie podjęta decyzja wpłynie na resztę naszego życia. Jade jest wkraczającą w dorosłe życie dziewczyną próbującą zapomnieć traumatyczną przeszłość. Niall młodym mężczyznom poszukującym w swoim zaplątanym życiu sensu. Jak wpłynie na siebie ta dwójka młodych ludzi?
  Kategoria : Niall
  Nick : Irresistible

  OdpowiedzUsuń
 40. BLOG O 1D!
  Adres: http://dont-make-promises-that-you-cant-keep.blogspot.com/
  Jak to jest, kiedy mogą spełnić się Twoje marzenia? Kiedy możesz spotkać osoby, za którymi szalejesz? Kiedy masz szansę poznać kogoś, kto odmieni Twoje życie? Wraz z wakacjami Vanessa może się o tym przekonać. Chce, aby wczasy były niesamowite.
  Chyba jednak nie zdaje sobie sprawy, że, aby coś stało się cudowne, trzeba nieraz mocno zawalczyć, mimo tego, że jest to czasem bardzo bolesne.
  Czy uda jej się wytrwać, czy zrezygnuje?
  Czy zapomni, czy cała ta historia będzie się za nią ciągnęła do końca życia?
  Czy spełnią się jej marzenia, czy wymaże je z pamięci?
  I wreszcie...
  Czy niesamowita miłość dwóch osób wytrwa mimo przeciwności losu?
  Tego możecie się dowiedzieć czytając mojego bloga.
  Serdecznie zapraszam i zachęcam do komentowania. To dla mnie dużo znaczy. Jeżeli macie jakieś propozycje na dalszy ciąg historii, bądź uważacie, że coś powinnam zmienić, piszcie do mnie. Z góry dzięki xx Niedługo pojawi się pierwszy rozdział.
  Kategoria: Harry, ale nie brakuje tam reszty One Direction.
  Lusia,
  Love Ya,
  xoxx.

  OdpowiedzUsuń
 41. Adres: 1d-imaginy-polska.blogspot.com
  Opis: Historie o chłopach z One Direction przedstawione w zupełnie inny sposób, niż do tej pory zdołałyście je poznać. Niezapomniane wrażenia i przygody. Miłość, szczęście, ból i rozczarowanie. To właśnie TY możesz stać się bohaterką każdej z historii. Wystarczy tylko zajrzeć.
  Kategoria: Wszyscy.
  PS Nie wiem czy imaginy też się zaliczają do umieszczania reklam, ale próbuję. Gdyby coś było nie tak, usuń proszę komentarz.
  PS2 Link do twojego bloga zostanie umieszczony w zakładce "Wasze blogi"

  OdpowiedzUsuń
 42. Adres: from-hatred-to-love.blogspot.com

  Kategoria: Wszyscy

  Opis: Życie każdego człowieka toczy się własnym tempem. Jedni wolą prędkość; liczne zwroty akcji i intrygi. Inni wybierają powolne i pewne tempo.
  You Are My Dream - The Story About People

  Historia o zwykłych ludziach.
  Poznaj Harry'ego, Gemme, Zayn'a, Perrie, bliźniaczki Calder, Danielle, Greg'a, Nicole, Liam'a oraz Louisa i Niall'a.
  Poznaj ich historię.

  Pozdrawiam :*** Kisiel Zuuz

  OdpowiedzUsuń
 43. Adres : http://zycie-jest-dziwne.blogspot.com/

  Kategoria : Wszyscy

  Opis : Każdy przeżywa , kiedyś załamanie psychiczne . Hektolitry łez spływają po twarzy jak wodospad. Takie załamanie przeżyła Maja. Siedemnastolatka trafiła do domu dziecka dwa lata temu. Jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Zapomniała co to jest prawdziwy uśmiech , szczęście. Nagle po dwóch latach jej życie zmienia się o 180 stopni. Zostaje zaadoptowana przez rodziców Liama Payne'a. Zaczyna życie od pustej kartki . Jej życie powoli nabiera barw. Znowu ufa i kocha.
  " Życie jest niczym pus­ta kar­tka, i to my jes­teśmy auto­rami te­go dzieła.
  Człowiek zaczyna życie z pustą , białą kartką . Każdy dzień jest na niej zapisany , niestety . Nie ma odwrotu. Ta kartka zostaje z tobą na zawsze. (...) Czy życie podarowało mi drugą kartkę "

  OdpowiedzUsuń
 44. Adres : http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  Kategoria: Wszyscy

  Opis: Isabella przeprowadza się do Londynu wraz z rodziną. Poznaje chłopaków z One Direction. Jej życie zmienia się o 180 stopni. Nie boi się podjąc ryzyka. Wygrywa konkurs i nagrywa piosenkę wraz z Louisem. Zakochuje się w nim. Nie ma pewności czy on czuje to samo. Ale przez Harry'ego zaczyna miec nadzieję. I właśnie przez tą nadzieje cierpi jeszcze bardziej dowiadując się o tym iż Lou ma dziewczynę. Wszyscy mówią Is, że to ona powinna byc z nim. Przez jego dziewczynę cierpi jeszcze bardziej. Czy Louis przejrzy na oczy i zobaczy jaka jest naprawdę Elizabeth. Czy Is wybaczy chłopakowi?

  OdpowiedzUsuń
 45. 1. adres : http://summer-paradise-1d-story.blogspot.com/

  opis : Kinga, która jest w połowie polką, a w połowie angielką, mieszka z rodzicami w Londynie. Wyjeżdża z przyjaciółmi na wakacje, do Paryża. Odkrywa tam sekret, jednak musi wyjechać, bo dowiaduje się o czymś, co zmienia jej życie o 360 stopni.

  kategoria : Niall

  2. adres : http://historiajedendee.blogspot.com/
  PS. Zakończone.

  opis : Carly, wraz z przyjaciółkami poznaje na koncercie chłopaków z One Direction, zakochuje się w Louisie, jednak po czasie wszystko się komplikuje.

  kategoria : Louis

  3. adres : http://twosisters-and-onedirection.blogspot.com/

  opis : Dwie siostry Debby i Vanessa mieszkają w internacie, na co dzień chodzą do szkoły. Co czeka je w tej świątyni wiedzy.? Czy piękna przygoda, czy coś, przez co się zmienią.?

  kategoria : wszyscy

  + obserwuję bloga ^^ i link jest na moich blogach ; D

  OdpowiedzUsuń
 46. http://wlasnietutaj.blogspot.com/
  Katie 18 latka z USA, od małego przyjaźniła się Liamem. pewnego lata on zaprasza ją do siebie do Londynu. dziewczyna zamieszkuje ze słynnnym 1D. w końcu przeżywa swoją pierwszą miłość ...

  OdpowiedzUsuń
 47. http://koszmarpowraca.blogspot.com - Koszmar minionego lata...

  10 przyjaciół; Harry, Louis, Liam, Zayn, Niall, Eleanor, Perrie, Danielle, Victoria i Ella wracają samochodem z wakacji. Niestety pogoda im nie sprzyja, przez co nie zauważają i potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
  "Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
  Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
  Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...
  To nie jest kolejne opowiadanie o super gwiazdach. To jest opowiadania o nastolatkach, którzy wpędzili się w poważne kłopoty...

  OdpowiedzUsuń
 48. Opis: Dwoje młodych i bardzo utalentowanych ludzi. Ona i on. Zakochani w sobie do granic możliwości. Czy tragiczne przeżycia dziewczyny, odległość 1720 km i długotrwałe rozłąki nie zniszczą tego wspaniałego uczucia? Tego musicie przekonać się sami ale wiedzcie że że życie szykuje im dużo niespodzianek.

  Link : http://meandonedirection-julia.blogspot.com/

  Kategoria: Dramat, romans, wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 49. 1. adres: http://my-red-sky.blogspot.com/
  2. opis: Miłość
  Wiesz, czym jest miłość?
  Miłość nie jest zdradziecką suką, ani delikatnym motylem.
  Nie jest wiatrem i wodą.
  Miłość jest słońcem.
  Cholerną gwiazdą, której chcemy się pozbyć.
  On chciał się pozbyć.
  Niestety, wracała.
  Nie był głupim nastolatkiem, mylącym zauroczenie z miłością.
  Słońce go pochłonęło.
  Kochał, choć nie zdawał sobie sprawy z wagi tego uczucia i był kochany, tak w sam raz.
  3. kategoria: Harry.

  OdpowiedzUsuń
 50. Młoda, nieśmiała polka, w wielkim świecie. Londyn, ogromne miasto. Kłótnia z mamą i spacer do parku może odmieć jej życie. Nigdy nikomu nie ufała, może dzięki temu zdarzeniu uda jej się zaufać nieznanemu chłopakowi z grzywką zaczesaną na lewo. Chcesz poznać jej całą historię? Przeczytaj mojego bloga.

  Dramat, przygoda.

  Przede wszystkim Louis, ale pozostali członkowie 1D też będą występować.

  Zapraszam: http://1dlittleaccident.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. * Adres; http://total-heart-attack.blogspot.com/
  * Opis; Melanie Corner nie piszczy na widok sławnych chłopców. Jej marzeniem nigdy nie było spotkanie swojego idola. Ona wraz z przyjaciółkami nigdy nie rozmawiała o nowych piosenkach i koncertach. Pewnego dnia wpada na słynnego, zielonookiego chłopca z zespołu One Direction. Nie czerwieni się, i nie boi oblać piosenkarza napojem. W końcu to tylko człowiek. Tak zaczyna się przyjaźń, która próbuję przetrwać wzloty i upadki. Zapraszam serdecznie na Say "I love you"!
  * Kategoria; Harry

  O taką kategorię chodzi? xD

  OdpowiedzUsuń
 52. Historia 17-letniej dziewczyny-Soni
  Czeka was tam wiele przygód z jej udziałem i oczywiście 1d
  http://mika997.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. > Adres : http://talking-t0-the-moon.blogspot.com/
  > Opis : Harry Styles, wzór do naśladowania wielu nastolatek, wpada w kłopoty z własnej głupoty. Czy uda mu się z nich wyplątać, nie narażając przy tym innych ?
  > Kategoria : Harry Styles

  OdpowiedzUsuń
 54. > Adres: www.secret-of-true-love.blogspot.com
  > Opis: Dwie nastolatki pragnące spełnić swoje marzenia dostają na to jedyną i niepowtarzalną szansę. Na swojej drodze do szczęścia i kariery będą musiały poświęcić wiele... Zdrowie, relacje... Czy to wszystko jest warte takiego wysiłku.? Kiedy wydaje im się, że nie mają już szans wybrnąć z problemów, na ich drodze pojawiają się oni... Piątka chłopaków, która odmieni ich los i sprawi, że poczują, że żyją. Pozostaje tylko pytanie... Czy dotrwają do końca.?
  > Kategoria: Harry Styles (chociaż nietylko..)

  OdpowiedzUsuń
 55. ADRES: http://solar-glow.blogspot.com
  OPIS: Co się stanie gdy pomimo trzymającej cię w miejscu, niewidzialnej linie postanowisz ruszyć naprzód. Uda ci się ją zerwać, pozostawić za sobą wszystkie wspomnienia, chwile i osoby, które były dla ciebie ważne.?
  Przekonaj się czy głównej bohaterce mojego opowiadania uda się to zrobić. Czy mimo intryg, romansów i masy kłopotów zacznie życie od nowa ?
  KATEGORIA: Louis
  NICK: Martu.

  OdpowiedzUsuń
 56. Adres: http://trust-and-believe.blogspot.com/
  Opis: Kiedyś doskonała tancerka, dzisiaj narkomanka. Dziewiętnastolatka stacza się na dno, wpada w złe towarzystwo. Ocalić może ją tylko tajemniczy chłopak z baru. Czy dziewczynie uda się podnieść i walczyć dalej? Czy nieznajomy pomoże jej przetrwać tę grę, którą nazywają życiem?
  Kategoria: Niall
  Nick: Finis

  OdpowiedzUsuń
 57. Adres: http://truly-madly-deeply-niall.blogspot.com/
  Opis: Historia dwojga młodych ludzi pokazująca ich wszystkie wzloty i upadki. Opowieść o tym jak kochać i kiedy odpuścić. Kilkanaście tysięcy słów będących przykładem tego w jak ekstremalnie szybkim tempie życie może się zmienić. Nie zawsze na lepsze. Opowiadanie, które pokazuje nie tylko jak kochać sercem, ale jest także doskonałym przykładem jedności dwóch ciał. Mieszanka najróżniejszych uczuć, emocji, wspomnień i doświadczeń.
  Kategoria: Niall

  OdpowiedzUsuń
 58. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adres: http://what-if-tomorrow-never-comes.blogspot.com/
   Opis: "Nie, proszę powiedz, że to tylko żarty!" Joan powtarza to zdanie jak mantrę. Została wyrzucona z domu przez swoją macochę, musiała zamieszkać w Londynie i rozpocząć całkiem nowe życie. Jak by było mało - spotyka na swojej drodze piątkę chłopaków, którzy sprawiają, że jej świat stanie na głowie. Do tego wszystkie dorzućcie odrobinę przemocy, seksu i nielegalne wyścigi.
   Kategoria: Wszyscy

   Usuń
 59. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 60. http://this-time-this-place.blogspot.com
  Czy studentka medycyny skradnie serce jednego z przyjaciół syna jej przyszłej macochy, a może to właśnie zakocha się w Louisie, a jeśli w to wszystko wplątać szaloną przyjaciółkę, zazdrosne fanki, wścibski paparazzi i natłok zajęć na uczelni ? Czy Mia poradzi sobie z tym wszystkim ? A może, gdy zasmakuje goryczy zrezygnuje z tego wszystkiego i pozostanie zwykłą dziewczyną dorabiającą w cukierni ? Dowiecie się czytając tego bloga.
  kategoria: Harry
  autorka : anonimowaautorka

  OdpowiedzUsuń
 61. opis:Caroline Wish to brytyjska modelka i aktorka. Jej najlepsze przyjaciółki - Rachel i Diana to odwieczne fanki zespołu One Direction. 1 lutego, w dniu w którym Harry Styles obchodzi swoje urodziny dziewczyna razem ze swoimi przyjaciółkami udaje się do centrum handlowego. Zbieżność losu i przypadek sprawiają, że zielonooki brunet zmienia jej życie i obraca je o 180 stopni. Czy Harry wybaczy jej to, że dziewczyna wylała na niego shake? Czy skończy się to tylko przyjaźnią? A może wkroczy do gry ktoś zupełnie inny? Czy Caroline w końcu zrozumie, że w świecie mediów i błysku fleszy nie ma miejsca na miłość i zakochanie?
  Autorka: Jerr
  link: http://opowiadanie-jerr-1d.blogspot.com/
  kategoria: Harry

  OdpowiedzUsuń
 62. adres: could-freeze-this-moment-in-a-frame.blogspot.com
  autorka: Pollietta Styles
  kategoria: Harry [ z elementami Lou]
  opis: "Wzdrygnęłam się, kiedy kucnął przede mną, opierając się dłońmi o moje kolana. Nie minęło kilka sekund, gdy uniósł mój podbródek do góry zmuszając, żebym na niego spojrzała. Otworzyłam oczy, które na jego widok mimowolnie się zeszkliły. Zawsze chciałam być osobą, która potrafi zamaskować swoje uczucia, ukrywając to, co naprawdę dzieje się w jej wnętrzu. Próbowałam, jednak nie wyszło. Harry'emu też się to nie udało. Jego twarz zdradzała, że gryzie go poczucie winy, przynajmniej tak mi się wydawało."

  OdpowiedzUsuń
 63. http://revenge-zemsta.blogspot.com/
  autorka: ja,
  Kategoria: Niall

  Rok 2005,
  Selena i Niall to sąsiedzi i najlepsi przyjaciele. Mieszkają w jednej z najbiedniejszych dzielnic Los Angeles. Chodzą do tej samej klasy, zawsze trzymają się razem i znają wszystkie swoje tajemnice. Są typowymi dorastającymi nastolatkami, do czasu, kiedy mama Seleny ginie w pożarze domu, a Selena zostaje napadnięta przez znajomych ze szkoły i brutalnie zgwałcona. Po tych wydarzeniach zostaje zaadoptowana przez wuja i wyjeżdża do Australii.

  Rok 2010,
  W Los Angeles zjawia się Chloe Walsh, pojawienie się nowej, pięknej i bogatej uczennicy w West Beverly High School jest szeroko komentowane przez uczniów placówki. Każdy chce zostać nowym znajomym tajemniczej przybyszki. Chloe jednak nieprzybyła do Los Angeles w celach towarzyskich. Jej celem jest pomszczenie swoich krzywd, które jej zadano pięć lat wcześniej. Codziennie będzie odkrywała sekrety i grzeszki swoich oprawców, każdego dnia kolejna osoba, będzie zmuszona zapłacić za swoje grzechy z przyszłości. Niall jako jedyny rozpozna w nowej uczennicy West Beverly High School swoją dawną przyjaciółkę Selenę Gomez. Czy Chloe/Selena ponownie zaprzyjaźni się z Niallem? Czy uda jej się pomścić wszystkie swoje krzywdy? Czy zemsta da jej ukojenie? Co wydarzy się, kiedy Niall zakocha się w osobie przez którą Chloe/Selena wylała wiele łez?

  OdpowiedzUsuń
 64. see-my-dreams.blogspot.com
  Co robisz kiedy go nie będzie? Jedynej osoby, którą darzysz tym szczególnym uczuciem zwanym "miłość"? Co gorsza, co będzie jeśli on znienacka powróci odmieniony, a ty będziesz gotowa mu przebaczyć? Ale co będzie jeśli będziesz zmuszona z nim zamieszkać, z nim i jego przyjaciółmi? Co będzie jeśli oni zaczną w Ciebie ingerować?
  Czy poddasz się bez walki?
  Oto historia dziewczyny z pasją, dziewczyny samotnej i błędnie ocenianej, dziewczyny, która zamknęła się przed miłością, historia Joy Payne...
  Kategoria: Wszysycy

  OdpowiedzUsuń
 65. Adres: http://you-dont-want-be-a-famous.blogspot.com/

  Opis: Owoce sławy opisane z innej perspektywy. Nic nie jest takie, jakie by się wydawało...

  Informacje: Jest dużo rozmyślań na życiowe tematy. Wulgaryzmy i sceny (co najmniej) 16+.

  Nick: Klaraaaaaaaaaa

  Kategoria: Harry

  PS. Pozdrawiam i już dodaję do obserwowanych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eeeem, sory, ale jednak dodam twojego bloga w linkach bo chyba nie da się dodć do obserwowanych xD

   Usuń
 66. Adres:
  http://finally-i-find-you.blogspot.com/
  Opis:
  To opowieść o dwóch najlepszych przyjaciółkach, które razem ze swoją klasą wybierają się w wakacje na dwumiesięczny obóz językowy do Wielkiej Brytanii, a dokładniej do Londynu. Pewnego dnia, podczas tzw. "czasu wolnego' gubią się w tym wielkim mieście, lecz ktoś im pomaga i od tego czasu ich życie diametralnie się zmienia...
  Kategoria:
  Wszyscy
  Autorki:
  Katie & Lucy

  OdpowiedzUsuń
 67. Adres :
  http://you-are-my-sky.blogspot.com/
  Opis :
  Serena potrzebuje pomocy. Pewien chłopak, łapiąc ją raz w ramiona, ma zamiar jej udzielić. Ale czy kiedy zda sobie sprawę, że jest w niebezpieczeństwie, wciąż będzie chciał jej pomóc ?
  Kategoria :
  Harry.
  Autorka :
  @always4potter / Eleanor Malik

  OdpowiedzUsuń
 68. Adres:
  http://nobody-breaks-my-heart.blogspot.com/
  Opis :
  Zobaczył ją całkiem przypadkiem, był pod wrażeniem jej urody. Minął rok od kiedy pierwszy i ostatni raz ją ujrzał. Nie mógł jej wymazać z głowy, ciągle ma jej twarz przed oczami. Pewnego dnia spotykają się przypadkiem. Czy Louis zdobędzie Katniss, a może ktoś mu stanie na drodze? I czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?
  Kategoria :
  Louis, Zayn, Wszyscy
  Autorka :
  sunmuffins, tt:@smajlbejbe

  OdpowiedzUsuń
 69. http://wlasnietutaj.blogspot.com/
  Katie to przyjaciółka Liama.
  w wakacje przyjerzdża do niego i poznaje reszte zespołu. zakochuje sie

  OdpowiedzUsuń
 70. http://it-say-me-desire-that.blogspot.com/
  Historia o dwójce młodych ludzi. Buntownik i buntowniczka. Wybuchowa mieszanka, ale czy tak sprzeczne charaktery wkońcu pogodzą się z tym że są dla siebie przeznaczeni? A może życie przygotowało dla nich inne atrakcje?
  Tego dowiesz się odwiedzając mojego bloga :)
  Kategoria: Zayn

  OdpowiedzUsuń
 71. http://learn--to--love.blogspot.com/
  Opis: Pięć lat wcześniej pewna wesoła, cisząca się życiem dziewczyna straciła ojca. Po tym zdarzeniu jej światopogląd diametralnie się zmienił. Dziś jest wredna i bez uczuć. Jej wujkiem jest menadżer sławnego boysbendu i postanawia zabrać ją i jej przyjaciółki w trasę zespołu. Czy letnia przygoda zdoła coś zmienić w zachowaniu 16-latki ?? Czy poznanie pięciu gwiazdorów zdoła jej pomóc ??
  Kategoria: Głównie chyba będzie o Zaynie, choć innych też będę opisywać. :3

  OdpowiedzUsuń
 72. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 73. Hej. Z tej strony Brave. Autorka bloga http://what-if-tomorrow-never-comes.blogspot.com/
  Piszę z informacją, że do mojego opowiadania dołączy drugi zespół i będzie to Linkin Park i byłabym wdzięczna, gdyby zmieniono nieco opis mojego opowiadania.
  Tytuł: One way or another...
  Opis: "Nie, proszę powiedz, że to tylko żarty!" Joan powtarza to zdanie jak mantrę. Została wyrzucona z domu przez swoją macochę, musiała zamieszkać w Los Angeles i rozpocząć całkiem nowe życie. Jak by było mało - spotyka na swojej drodze chłopaków, którzy sprawią, że jej świat stanie na głowie. Do tego wszystkie dorzućcie odrobinę przemocy, seksu i nielegalne wyścigi.
  Połączenie dwóch, całkiem różnych światów. Mieszanka wybuchowa. One Direction i Linkin Park.


  OdpowiedzUsuń
 74. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 75. mój nick jest widoczny , pisze na telefonie więc ciężko mi go skopiować i tu wkleić :)
  Tytuł : I love the way you make me feel.
  Kategoria : Louis.
  Adres bloga : loustiny-diary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 76. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 77. autorka: Irresistible. ♥
  adres: http://jestemnormalnaonedirection.blogspot.com
  kategoria: Zayn
  opis: Nigdy nie jesteśmy wolni. Niewoli nas miłość, drugi człowiek, tęsknota... Bo człowiek się przywiązuje, a wtedy nie może odejść. A wolność? Wolność to nic innego jak dobrowolne zniewolenie...
  Psychiatryk to nie jest dobre miejsce dla ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 78. http://forever-in-my-dreams.blogspot.com/
  Jak ktoś chce niech Looknie :PPP

  OdpowiedzUsuń
 79. Adres:http://you-are-my-dream-my-heart-oomn.blogspot.com/

  Opis:Natalie to nastolatka poszukująca wrażeń i wspomnień. Jej rodzice są po rozwodzie, a dziewczyna mieszka ze swoją matką w Warszawie. Dwa dni po ukończeniu liceum muzycznego dziewczyna wyrusza w magiczną podróż, nie wiedząc, że zmieni ona jej życie całkowicie. Czy Niall będzie w stanie pokazać dziewczynie, że jest na tyle odpowiedzialny na gotowy związek żeby i ona mu zaufała? Czy Natie pokona przeszkody i stanie na wysokości zadania?
  Kategoria:Niall
  Autorka:OomN

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepraszam , oto nowy adres bloga :http://you-are-my-dream-my-heart-my-life.blogspot.com/
   :)

   Usuń
 80. http://i-love-your-eyes.blogspot.com/

  luknijcie czasem c:

  OdpowiedzUsuń
 81. Tytuł: Always Remember
  Adres: http://i-ll-never-forget-you.blogspot.com/
  Opis: Melody i Louis są najlepszymi przyjaciółmi od zawsze. Jednak los postanawia wystawić ich na próbę. Po dwóch latach rozłąki spotykają się ponownie. Ale czy będzie tak jak kiedyś? Nowe miasto, nowi ludzie, nowe przyjaźnie, nowe uczucia, starzy przyjaciele. Ich życie obróci się do góry nogami. Jak wiele błędów będą musieli popełnić, aby uświadomić sobie, że to czują teraz nie jest tym samym co czuli kiedyś.
  Kategoria: Louis/Wszyscy
  Autorka: You Make The Rain Fall (YMTRF/Jessie

  Dzięki :*

  OdpowiedzUsuń
 82. Adres : http://life-never-change.blogspot.com/
  Opis : Czy gdybyś mógł zmienić swoją decyzję zrobiłbyś to? - takie pytanie zadaje sobie codziennie Emily. Jest to 17- latka z wielkimi problemami. Dlatego przeprowadza się do swojego kuzyna, Josh'a. Kto stanie na jej drodze? Z jakimi problemami się zmierzy?
  Kategoria : Niall

  OdpowiedzUsuń
 83. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 84. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 85. Tytuł: Powrót do przyszłości
  Adres: http://powrot-do-przyszlosci-1d-poland.blogspot.com/
  Opis: Alison, dziewiętnastoletnia dziewczyna miała wszystko co chciała. Chłopaka, normalną rodzinę, przyjaciółki. Pewnego dnia traci wszystko i przenosi się w czasie do XVIII w. Londynu. Co spotka dziewczynę? Czy wróci do teraźniejszości, czy zostanie już tam na zawsze? Jakie zagadki kryje w sobie zamek, w którym przez najbliższy czas będzie przebywać Alison? Dowiesz się tego czytając "Powrót do Przyszłości". Serdecznie zapraszam ♥
  Kategoria: Harry, ale będzie występował też Louis :)
  Autorka: Caroline Tomlinson

  ~Z góry dziękuję xx~

  OdpowiedzUsuń
 86. Autor : anonimowaautorka
  link :http://remember-when-i-cry.blogspot.com
  opis :
  * uwaga 1d nie istnieje *
  Wydawałoby się, że mam wszystko - dom, rodziców, chłopaka, wkurzającą siostrę, dobre oceny. Jednak zawsze pojawia się jakiś niedosyt - chęć przygód. W nowej szkole czeka na mnie wiele pokus, a w zasadzie jedna, o imieniu Zayn. Ma czekoladowe oczy, seksowny uśmiech cwaniaka, roztrzepane włosy, jest wysoki, postawny, chamski, kuszący i niesamowicie uzależniający. Im dłużej z nim walczę, tym bardziej mnie przyciąga, czy ja Elodie dam sobie radę ? Tego dowiecie się czytając mojego bloga.
  kategoria : Zayn

  OdpowiedzUsuń
 87. Adres: Http://niewolnicy-uczuc.blogspot.com
  opis:
  Pomimo niezliczonych przeszkód, które stoją na drodze do szczęścia dwójki szaleńczo zakochanych w sobie nastolatków - Anyi Tomlinson, siostry pnącego się na szczyt Louisa Tomlinsona, oraz Nialla Horana, członka sławnego zespołu One Direction - ich miłość wciąż rozkwita. Czy pewna brązowooka dziewczyna może stać się przeszkodą nie do pokonania? Zazdrość to bardzo silne uczucie, które czasem całkowicie zmienia człowieka. O tym również przekonuje się najlepsza przyjaciółka An - Marisol Sanchez, która od pewnego czasu bezustannie zabiega o względy Zayna Malika. Chłopak nieświadomie zaczyna jej ulegać, co znacznie wpływa na jego życie - przerażony uczuciem, które pojawia się znikąd, szuka ucieczki od "zmartwień" w ramionach kobiety, która niegdyś była uważana zarówno przez niego, jak i przez jego przyjaciół, za wroga. Jak potoczą się ich losy? Czyje ścieżki skrzyżują się na dobre?
  kategoria: Niall

  z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 88. Adres: http://enterialyaoi.blogspot.com/
  Paringi: Ziam, Larry
  Opis:
  Kiedyś jeden demon powiedział : "Pójdę za tobą dalej niż do grobu". Dlaczego to jedno przyrzeczenie sprawiło, że całe dotychczasowe życie Liama zaczęło się sypać, a duchy przeszłości wróciły do niego z podwojoną siłą. Wydarzenia z XIX wieku. Pakt, którego chłopak początkowo żałuje, pchnie go w ramiona drapieżnika, który chce tylko jego duszy. Chociaż... czy Zayn`owi chodzi tylko o duszę? Wszystko nie byłoby takie skomplikowane, gdyby Liama nie dopadły jego błędy z przeszłości w postaci innego demona - Louisa. Dlaczego chce się zemścić na szatynie?

  OdpowiedzUsuń
 89. link : http://zamkniety-swiat-mysli-otwarte.blogspot.com
  kategoria : Harry
  autorka : anonimowaautorka
  opis : Ta historia opowiada o miłości, jednak nie o dwóch kochankach, którzy budują miłość na trudach życiach. Jest to historia innej miłości, bezgranicznej, niezwykłej miłości, miłości, która nie gaśnie, miłości, która zaskoczyła wszystkich, miłości, której potrzebuje każdy, miłości, która ich ocaliła, miłości dla której żyją wszyscy. Jest to historia o tym co ważne i o tym co ważniejsze. Historia o tym jak kochać, by być kochanym. Historia , która pokazuje jak ważna w miłości jest wytrwałość, cierpliwość. Historia dzięki której wszyscy coś zyskali.

  OdpowiedzUsuń
 90. link : http://x-all-the-right-moves.blogspot.com/
  kategoria : Harry
  autorka : Eleanor Malik
  opis : Pozornie zwykła znajomość nawiązana przez Internet. Pozornie zwykły chłopak i zwykła dziewczyna. Pozory, które jak zwykle mylą, a prawda okazuje się być całkiem inna, niż mogłoby się komukolwiek wydawać.

  OdpowiedzUsuń
 91. OPOWIADANIE O LOUISIE

  http://cant-live-without-you-baybe.blogspot.com

  TRAILER : http://www.youtube.com/watch?v=zBTqGQT35o8&feature=plcp

  Często narzekamy na życie.
  Że życie gna za szybko.
  Że życie jest niesprawiedliwe.
  Że życie jest za krótkie.
  Ale wszyscy pamiętajmy że życie ma tą jedną zaletę - daje drugą szansę.

  Skyler dostała od życia drugą szansę kiedy to obudziła się z długotrwałej śpiączki po wypadku. Nikt tego się nie spodziewał i wszyscy wzięli to za cud.Jednak jest pewien haczyk. Dziewczyna ma częściową amnezję krótkotrwałą. Dwa lata sprzed wypadku zostały wymazane z jej pamięci. Sky próbuje odzyskać utracone wspomnienia z jej mrocznej przeszłości z pomocą chłopaka podającego się za jej przyjaciela którego nie pamięta. Czy jej się uda? A może amnezja była znakiem, żeby zaczęła wszystko od nowa? Kto wie.
  (opowiadanie fanfic one direction :)

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 92. Adres: http://we-can-mend-that.blogspot.com/
  Opis: Hayley przez 15 lat trafiała z jednej rodziny zastępczej do drugiej. Ponieważ niedługo przypadają jej 16 urodziny, postanawia się usamodzielnić, ale potrzebuje na to pisemnej zgody swoich biologicznych rodziców. Pokonując biurokratyczny labirynt, odnajduje swoich biologicznych rodziców, którymi są Louis Tomlinson, wielki gwiazdor i członek światowego boysband’u One Direction, który tworzy wraz z Harry’m, Zayn’em, Liam’em i Niall’em a także matka dziewczyny Naomi Walker znana speakerka radiowa. Sprawa wymyka się nieco spod kontroli Hay. Oboje rodziców chcą odnaleźć się w tej nowej i niecodziennej dla nich sytuacji i otoczyć dziewczynę prawdziwą miłościom i domem, którego nigdy nie miała. Ale czy ludzie, którzy nie widzieli się od szkoły średniej, wielki piosenkarz i unikająca dużej sławy speakerka, potrafią stworzyć rodzinę dla "doświadczonej" przez życie nastolatki?
  Kategoria: Louis
  :D

  OdpowiedzUsuń
 93. Adres: http://impossible-promises.blogspot.com/
  Opis: Czy potrafiłbyś na nowo zaufać osobie, która dawno odeszła, lub pozbyć się kompleksów, wierząc, że nikt cię nie kocha?
  Dwie siostry, o kompletnie różnych charakterach i dwie odrębne historie. Lola nie spodziewała się, że może znaczyć dla innych tak wiele. Nathalie nigdy nie sądziła, że jeden chłopak całkowicie ją zmieni.Czy dziewczyny odnajdą szczęście, a może ktoś im przeszkodzi? Zapraszamy na Impossible Promises!
  Kategoria: Zayn i Niall ( nie bromance. Prosimy umieścić w obu kategoriach)
  Autorki: Choco latte i Yokita

  OdpowiedzUsuń
 94. Adres: http://spodeczek-mleka.blogspot.com/

  Opis:
  AU- One Direction nie istnieje.
  W nowy rok za drzwiami Zayn'a rozlega się ciche miauczenie. To bezdomny kot- piękne stworzenie- niespodziewanie wkracza w życie samotnego dwudziestosiedmiolatka (którego marzenia o zostaniu światowej sławy muzykiem legły w gruzach zanim się jeszcze dobrze nie rozwinęły) i w niesamowity sposób je przeobraża. Zayn odtąd nie tylko lepiej śpi przy akompaniamencie mruczenia, ale poznaje piękną brunetkę...

  Kategoria: Zayn

  OdpowiedzUsuń
 95. ● http://you-laughing-with-snowmen.blogspot.com/
  ● 18 - letnia Molly Parks, jak to zawsze bywa, przeprowadza się do Londynu w celu rozpoczęcia "nowego życia". Dlaczego?
  Straciła swoją najlepszą przyjaciółkę.... Albo może prościej. Jej "siostra" została
  zamordowana,
  w dodatku przez swojego chłopaka. Interesująco, nieprawdaż?
  Jak Molly sobie poradzi? Nie pomoże jej w tym wszystkim dawna miłość Niall Horan, którego spotkała w parku.
  Masa komplikujących wydarzeń, spuści na nią również niby niepozornego zielonookiego bruneta...
  ● Kategoria: Niall i Harry (jeśli można, to proszę o umieszczenie w 2 kategoriach)

  OdpowiedzUsuń
 96. http://imaginary-truth.blogspot.com/
  Buntownicza, przebiegła i samowystarczalna-to właśnie Mia. Artystka, nie posiadająca duszy artystycznej. Dziwne, prawda? Jednak to co robi podoba się ludziom. Kto by pomyślał, że ten rok przyniesie jej tyle niespodzianek? Ona sama nie przypuszczała, że może dopuścić do swojego świata piątkę niewyżytych nastolatków. To przecież absurd.
  Kategoria: Zayn i Harry
  Nick: Mia

  OdpowiedzUsuń
 97. http://one-d-and-last-first-kiss.blogspot.com/
  opis: Holly, pomimo młodego wieku, spotkało w życiu wiele złego. Po ukończeniu liceum ojciec postanawia zabrać ją do siebie, do Londynu. Dziewczyna pragnie zacząć nowe życie. Na miejscu poznaje młodszą, przyrodnią siostrę Mary, jej najlepszą przyjaciółkę i... kogoś jeszcze. Nowe znajomości już na zawsze odmienią jej los. Ale czy tego właśnie pragnęła?
  kategoria: Liam i Harry (ponieważ oboje będą odgrywać tu główne role)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adres : http://fed-up-with-the-fantasie.blogspot.com/
   Opis : Chelsea Taylor, to dziewiętnastoletnia brytyjska piosenkarka. Jest piękna, towarzyska, inteligenta i utalentowana. Była prześladowana w wieku 10 lat, ale jej najlepsza przyjaciółka, Ruby White pomogła jej przejść przez to wszystko. Są nierozłączne.
   Życie Chelsei wygląda idealnie. Dopóki pewnego dnia nie spotyka Bad Boy'a Zayn Malika i jego przyjaciół z zespołu.Co się stanie, gdy zostaną parą i pojawią się plotki, zazdrość i obsesję ludzi? Nadal będą razem? Nic nie będzie ich w stanie rozdzielić?
   Kategoria : Zayn

   Usuń
 98. Adres bloga: http://dwa-inne-swiaty.blogspot.com/
  Opis: Dwoje są z dwóch innych krain nienawidzących się nawzajem. Louis królewicz pewnej krainy nigdy nie uważał się za wyższego od innych. Całe życie ma zaplanowane przez rodziców. A jego przyszłość już jest obok Eleonor. Lecz Harry jest inny. Zawsze sprzeciwia się i buntuje. Nawet plany jego rodziców go nie obchodzą. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, w co nie wierzą na te czasy. Oboje poznają się dość niespotykanej sytuacji przy czym dowiadują się o kłótni krain. Ale czy to wszystko? Czy będą chcieli zakończyć konflikt ich krain? Co się stanie jak oboję się spotkają?
  Kategoria: Louis, Harry.

  Adres bloga: http://niezwyklamilosc-1d.blogspot.com/
  Opis: Louis na pozór spokojny i poukładany chłopak z rodzeństwem. Dobrze uczący się chłopak. Nigdy nie narzekającym na nic. Jego zdaniem jak coś ma być to się stanie. Pewnego idąc do szkoły jego kolega zapoznaje go ze swoim kuzynem Harry'm. Tommo zachwycony w pewnym sensie chłopakiem. Niestety wynikają różne sprzeczności jak i komplikacje. Zaczyna czuć się inaczej, a nie które rzeczy go zaczynają dobijać. Co będzie dalej kiedy oni poczują coś więcej? Czy ich rozdzielą czy jednak dadzą rade?
  Kategorie: Louis, Harry

  Do obu opowiadań biorze udział prawie każdy członek z zespołu.

  OdpowiedzUsuń
 99. Adres:
  http://1dpomojemu.blogspot.com/
  Author: Mia R
  Kategoria: Zayn i Harry, ale reszta bierze udział w każdym opowiadaniu.
  Opis:
  Historia nastoletniej Mii która uciekająca od swojego tyrańczego wuja próbuje żyć na nowo. Czy przysięga niedoszłego małżeństwa stanie jej na drodze do szczęścia? Rozdzielona między dwoma mężczyznami będzie musiała podjąć kolejną ciężką decyzję z którym być czy nadal uciekać przed prawdziwym życiem.

  OdpowiedzUsuń
 100. Adres: pleaseloveme-1d.blogspot.com
  Autor: *starlight*
  Kategoria: Louis
  Opis: Eleanor Calder prowadzi życie zwykłej nastolatki. Do czasu, kiedy jej mama informuje ją o swojej chorobie. Dziewczyna stara zdobyć jak najwięcej pieniędzy na jej leczenie. Dlatego, kiedy Paul Higgins - menager One Direction chcę aby udawała dziewczynę któregoś chłopaka z zespołu zgadza się. Od tego momentu rozpoczyna się dla niej życie pełne kłamstw i niespodzianek. Jak Eleanor poradzi sobie?

  OdpowiedzUsuń
 101. Adres: http://the-bitter-taste-of-happines.blogspot.com/
  Autor: Eternal_Hope
  Kategoria: Lou
  Opis: Victora ma chyba wszystko. Wspaniałą rodzinę, kochającego chłopaka i prawdziwych przyjaciół. Co więcej jej brat jest członkiem znanego na całym świecie zespołu One Direction a sama odnosi nie mniejsze sukcesy w pływaniu. Jednak taka sielanka nie trwa długo. Jej rodzice i chłopak giną w wypadku samochodowym. Wyjeżdża do Londynu żeby zacząć nowe życie. Czy jej się uda? A może wszystko jeszcze bardziej się pokomplikuje gdy odkryje jakimi uczuciami darzy jednego z przyjaciół Liama?

  OdpowiedzUsuń
 102. Adres: http://summernightinlove.blogspot.com/
  Autor: emrysisme
  Kategoria: Harry
  Opis: Emi wyjeżdża na kilka dni do babci w Holmes Chpel by pomóc jej w przygotowaniach festynu charytatywnego. Poznaje tam Herry'ego lecz ten nie chce wyjawiać dziewczynie swojej prawdziwej tożsamości.

  OdpowiedzUsuń
 103. Adres :
  http://neversayneveruntilyoutry.blogspot.com
  Autorka : Panihoranowa
  Kategoria : Niall
  Opis : Wrogie? a może coś więcej niż tylko to . Dla Niall'a owszem coś więcej a dla Lottie? nie szczególnie , po miesiącach przekonuje się do chłopaka . Ale nadal nie jest przekonana co do swoich uczuć .

  OdpowiedzUsuń
 104. Adres:
  onelive-onedirection.blogspot.com
  Autorka: ninia14
  Kategoria: Niall
  Opis: Jedna przeprowadzka zmienia życie Karoliny o 180 stopni. Nowy brat, który jest członkiem zespołu, którego dziewczyna nienawidzi. Śmierć najbliższych osób. Czy Karola podoła przeciwnościom losu? Czy podda się urokowi zabójczo przystojnego blondyna, czy dalej będzie traktować go jako kapryśliwą gwiazdkę?

  OdpowiedzUsuń
 105. Adres:
  http://onedanger-onelove.blogspot.com/
  Autorka: ninia14
  Kategoria: Liam
  Opis: Co robisz, kiedy masz wybierać między dwoma osobami, które kochasz? Jeden z nich jest ci niezastąpiony, wspiera od dzieciństwa i praktycznie zawsze o ciebie dbał. Drugi dał ci miłość, której jeszcze nigdy nie zaznałaś. Nigdy nikt nie dotykał cię tak jak on, ani nie całował. Jesteś w stu procentach pewna, że to będzie miłość do końca życia. No właśnie, ale czy koniec tego życia będzie w dalekiej przyszłości lub za kilka minut zależało tylko od ciebie. I musiałaś podjąć decyzję. Teraz ..

  OdpowiedzUsuń
 106. Adres: http://penalty-one-direction.blogspot.com/
  Kategoria: Wszyscy
  Opis: Rodzice Maddie giną w wypadku. Parę dni później dowiaduje się że ma wprowadzić się do jej znienawidzonej siostry, Lucy. Dziewczyny nie mieszają razem zbyt długo gdyż Lucy zostaje zamordowana przez jednego z członków One Direction. Wkrótce okazuje się że Maddie również jest w niebezpieczeństwie.

  OdpowiedzUsuń
 107. Adres: http://friends-or-more.blogspot.com/
  Kategoria: Niall
  Opis: Jedno przypadkowe spotkanie, a zmieniło całe jej życie. Jedna osoba, a tyle niebezpieczeństwa. 18 - letnia Jade to zwykła "nudna" dziewczyna z Londynu. Jej życie jest przeciętne. Szkoła, praca, imprezy, nauka. Jednak jedna osoba zmienia wszystko. Niebezpieczeństwo. Morderstwa. Zniknięcia. Poszukiwania. W swoim mieście jest znany jako Wanted. Wszyscy się go boją. Ona nie będzie mogła.

  OdpowiedzUsuń
 108. Zapraszam na mojego bloga z opowiadaniem. Opublikowałam dopiero pierwszy rozdział i mam nadzieję że się spodoba, jest to opowiadnie o 1D ale takie którego jeszcze nie czytałaś ;) Miłego dnia i czytania ;) http://followyourdreameva.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 109. Adres: take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/
  Fabuła: Inez uwielbia się uczyć. W szkole jest postrzegana jako szara myszka, dobrze nadająca się do gnębienia i wyzywania. Wszystko to przez Niego, chłopaka, który zrujnował jej całe życie. Po dwóch latach jej były przyjaciel, a zarazem największy wróg wraca. Wraca przywożąc jej czwórkę swoich przyjaciół i mnóstwo problemów. Nielegalne wyścigi, gangi, narkotyki to dla niego norma. Ona tylko próbuje ratować Jego jak i samą siebie.
  Kategoria: Zayn / wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 110. Adres:http://it-all-make-sense-to-me.blogspot.com/
  Fabuła: Elizabeth jest stażystką w jednym z wziętych brytyjskich czasopism. Zostaje wysłana do Ghany, by razem z fundacją Comic Relief wspomóc tamtejszy szpital. Skupiona na pracy, nie spodziewa się jak bardzo odmieni się Jej życie, gdy będzie musiała porzucić marzenia.

  Dzięki serdeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 111. Adres: one-direction-back-off-camera.blogspot.com
  Opis: Czy życie naszych idoli jest naprawdę tak wspaniałe jak nam się wydaje? Może to tylko pozory? Każdy je stwarza. Być może oni po prostu już nauczyli się grać gwiazdy z "cudownym życiem" które wcale takie nie jest? Nienawiść. Zasady, które ich wyniszczają i menager, który na każdym kroku uprzykrza im życie... Wcale nie jest tak kolorowo jak wszystkim się wydaje. Tylko czy poradzą sobie z tym wszystkim? Czy postawią się menagerowi i wyjawią prawdę?

  OdpowiedzUsuń
 112. hej, tutaj autorka opowiadania: is-it-all-a-dream . Chcialam poinformować, iż blog zmienił domenę i jest całkiem inną historią.

  back-2-bradford.blogspot.com
  Główni bohaterowie: Cher Lloyd,Ariana Grande, George Shelley, 1D
  Opowiadanie o uczniach, zamieszkałych w Bradford – niewielkiej miejscowości w Anglii. Tak jak to bywa w szkolnym społeczeństwie: byli ci popularni i szare myszki; wysportowani i ścisłowcy; kujoni i piękne zdziry.
  Zwyczajne, angielskie życie nastolatków: imprezy, alkohol, seks, narkotyki, kompromitacje, szkoła.
  Jedna rzecz zmieniła Liceum.
  Potem rodziny.
  Miasto.
  Ich.

  Kategoria: One Direction ;)

  & drugie opowiadanie:
  turn-your-face-and-stay.blogspot.com
  Główni bohaterowie: Iliza Payne (Cece Fray), Niall,Zayn,Liam,Louis,Harry, Eleanor Calder, Danielle Peazer, Cheryl Greene (DDLovato)
  Opowiada ona historię młodych lekarzy, którzy całe dnie spędzają w szpitalu, odbywając swoją praktykę w ramach studiów. Miłość,przyjaźnie, rozczarowania.. Nie zabraknie też odrobiny nielegalnych działań oraz dziwnych przypadków medycznych.
  Kat: 1D

  Jeszcze jakbyś mogła zmienić z Beautiful_xLife na alekslloyd to moja nowa nazwa.
  Przepraszam za utrudnienia !
  Z góry dziękuję ,xoxo

  OdpowiedzUsuń
 113. Adres:kiedy-milosc-zwycieza.blogspot.com
  Autorka:Cherry
  Kategoria:Harry/Wszyscy
  Opis:Girls on fire-jeden z najsławniejszych zespołów na świecie.Są sławne, bogate,mają fanów,przyjaciół...Czego chcieć więcej?Jednak jedna gala zmienia wszystko.Czy dziewczyny odnajdą swoją miłość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2.
   Adres : you-are-beautiful-you-know.blogspot.com
   Autorka:Cherry
   Kategoria:Harry
   Opis:Charlotte-zwykła nastolatka nieznosząca swojego imienia. Czy aby na pewno?Od jakiegoś czasu,ma wrażenie że ktoś ją śledzi.Nie może pozbyć się tego uczucia.Jej brat stara się jej pomóc,ale czy nie przypłaci za to życiem?Czy na pozór groźny chłopak okaże się jej miłością?

   Usuń
 114. adres: loovelorn.blogspot.com
  autorka: viv v.
  KATEGORIA: zayn
  opis: "... Dopóki śmierć nas nie rozłączy." Mam jedynie jeden miesiąc życia, a przyszło mi spędzać te dni w towarzystwie oschłego uciekiniera - Zayna.

  OdpowiedzUsuń
 115. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 116. adres: ifindyourlips.blogspot.com
  autorka: viv v.
  kategoria: harry, zayn
  opis: Życie potrafi być samobójcze, jeśli tylko oddamy je w ręce losu. Z początku wszystko wydaje się proste, jednak uczucia się zmieniają. Z biegiem czasu odkrywamy, kim tak naprawdę jesteśmy.

  OdpowiedzUsuń
 117. adres: fromyourlust.blogspot.com
  autorka: viv v.
  kategoria: harry
  opis;
  Bo czasem lepiej zapomnieć o przeszłości, niż na siłę starać się ją przywrócić. Miłość z pożądania to nie miłość. To obsesja.

  OdpowiedzUsuń
 118. Adres: in-love-with-a-criminal.blogspot.com
  Kategoria: Zayn
  Autor: Fucking Awesome <3
  Opis: "Zakochana po uszy w kryminaliscie? Okropny pomysł! Jego stałym zawodem jest sprzedawanie narkotyków. Nóż w jego tylnej kieszeni to normalność , a w jego apartamencie można znaleźć sporą ilość pistoletów. Zawitał nawet na pare miesięcy do więzienia. Pytacie dlaczego? Rabunki, narkotyki i seks z nieletnimi to tylko pare rzeczy przez które stał przed sądem i błagał o uniewinnienie. Mówił, że jeszcze nigdy nie obdarował jakiejkolwiek osoby mocniejszym uczuciem. Ale czy to prawda? Kto wie... Ludzie określają go jako 'bandyte'. Spiera się ze mną i udowadnia mi to że jest dla mnie nieodpowiedni." 'Mamo, zakochałam się w kryminaliście, to niedorzeczne!'

  OdpowiedzUsuń
 119. Adres:http://confident-hated-and-others.blogspot.com/
  Kategoria: Głównie Harry, jednak prosiłabym o dodanie również do kategorii wszyscy
  Autor: Choco
  Opis:
  Charlotte w ostatnim roku przeżyła mnóstwo przykrych sytuacji.Z powodu śmierci matki przestała jeść, ojciec nie dał sobie rady więc zapisał ją do jednej z placówek Psychiatrycznych.Gdy Char dostaje wychodzi z placówki i wszystko wydaje się powoli układać, następuje kolejne piekło.Tata głównej bohaterki żeni się.Do spokojnej rodziny Colinsów dołącza wredna macoch dziewczyny- Emily i jej syn przyjacielski Harry.Czy Char i Emily polubią się, skoro macocha chcę ją wygonić do Internatu?Czy między Harrym a Charlotte wyjdzie coś więcej niż przyjaźń?Czy nowa paczka znajomych przyjmie blondynkę.To wszystko dowiecie się czytając bloga! <3

  OdpowiedzUsuń
 120. adresioch: http://za-morze.blogspot.com/

  opis: Alicja spędza bezsenną noc, wspominając ojca, który przed kilkoma laty zginął w samochodowym wypadku. Poddawszy się rzewnemu nastrojowi, trochę nierozsądnie, wpuszcza do swojego pokoju niezapowiedzianego gościa, który pojawia się... za oknem. Co z tego wyniknie? Jakie tajemnice odkryje Alicja? Kto pomoże jej odnaleźć spokój?
  CO TO TAKIEGO? komedia, au (chłopcy nie są członkami zespołu), oc, intrygi i knucie, z przymrużeniem oka;

  kategoria: wszyscy.

  OdpowiedzUsuń
 121. ADRES: http://damaged-soul.blogspot.com/
  OPIS: Harry jest zmęczony tym, że wszystko to, co w jego życiu najcenniejsze znika, kiedy najbardziej tego potrzebuje. Mimo stawiania silnego oporu, nie udaje mu się stawić czoła wspomnieniom, które tak bardzo chciał wymazać ze swojej pamięci. Kiedy po wielu miesiącach spotyka miłość swojego życia, zaczyna rozumieć, że uciekając od tego co było kiedyś, nie można zrobić swobodnego kroku w przód. Ale wtedy okazuje się, że jest już za późno.
  KATEGORIA: HARRY

  OdpowiedzUsuń
 122. ADRES: truth-can-be-cruel.blogspot.com
  OPIS: Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, ze Twoja rodzina zginęła?
  ONA - niewinna dziewczyna, której bliskich zamordowano.
  ON - agresywny chłopak, morderca o twarzy anioła.
  To nie ma prawa skończyć się dobrze, ale przecież prawo jest po to, aby je łamać, prawda?
  KATEGORIA: Harry.

  OdpowiedzUsuń
 123. Adres bloga :http://never-said-yes.blogspot.com/

  Opis :W świecie sławy jest bardzo łatwo się pogubić. Zayn Malik znany bad boy z One Direction właśnie tego doświadczył w zasrtarszająco szybkim tempie. Odtrąca od siebie przyjaciół, coraz więcej pije i uważa się za wielką gwiazdę.

  Czy można zakochać się od pierwszego wejrzenia?
  Uważa że to wielka bujda. Do czasu. Jedna prośba zmienia wszystko. Tylko co zrobić gdy obiekt westchnień uważa go za egoistycznego dupka ?

  Kategoria : Zayn, Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 124. Adres bloga : http://pisze-o-1d.blogspot.com/

  Selena, znana aktora, piosenkarka i najlepsza przyjaciółka Zayna Malika z zespołu One Direction ale Sel czuje do niego coś więcej nisz tylko zwykłą przyjażń. Pewnego dnia dowiaduje się że się on tez się w niej zakochał. Zaprasza ją na spacer, staje się coś niezwykłego...Zayn wyznaje jej miłość. Kiedy już wszystko układa się doskonale i są wreście razem, sława odbija się na ich związku... Czy dalej będą razem? A może przez sławę ich związek ulegnie w gruzach?
  Kategoria: Zayn

  OdpowiedzUsuń
 125. Hej, hej. Blog http://truly-madly-deeply-niall.blogspot.com/ został już zakończony. :) Tak teraz przeczytałam, że zakończone oznaczane gwiazdką, więc piszę. ;)
  Buziaki, dziękuję w ogóle za dodanie do spisu kiedyś tam. Bo naprawdę "Piszę o 1D" duuuuuuuuuuuuużo dało. Dziękuję ♥
  PS. Mam nadzieję, że matury poszły po Twojej myśli. ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo za informację oraz niezmiernie cieszę się, że dołączenie do akcji dało zamierzone efekty. :)
   Ustne jak najbardziej, pisemne zresztą też, ale wciąż powtarzam sobie, że mogło być lepiej. :*

   Usuń
 126. stay-with-me-set-me-free.blogspot.com kategoria: Harry, Niall. Julie - siedemnastoletnia, trochę zagubiona brunetka, która nie wie co to znaczy "miłość". Nie ma prawdziwych przyjaciół, od zawsze była porównywana do swojej sławnej siostry. Lily - starsza siostra Julie sławna piosenkarka. Harry - 1/5 słynnego boysbandu One Direction. Chłopak Lily. Jest nią zauroczony lecz kiedy poznaje Julie wszystko sie zmienia. Jak potoczy sie ta znajomość? Przekonaj sie.

  OdpowiedzUsuń
 127. link : http://my-own-world-1d.blog.pl/
  Selena, znana aktora, piosenkarka i najlepsza przyjaciółka Zayna Malika z zespołu One Direction ale Sel czuje do niego coś więcej nisz tylko zwykłą przyjażń. Pewnego dnia dowiaduje się że się on tez się w niej zakochał. Zaprasza ją na spacer, staje się coś niezwykłego...Zayn wyznaje jej miłość. Kiedy już wszystko układa się doskonale i są wreście razem, sława odbija się na ich związku... Czy dalej będą razem? A może przez sławę ich związek ulegnie w gruzach?
  Kategoria: Zayn

  Przepraszam, wcześniej podałam zły adres bloga, ale teraz jet dobry

  OdpowiedzUsuń
 128. Link:http://star-selena-gomez1.blogspot.com/
  Selena-sławna oraz dość wstydliwa 14-letnia piosenkarka i aktorka.Ma ona dobre życie, a także wspaniałych przyjaciół na, których w każdej chwili może liczyć.Zapracowana i sympatyczna to tylko dwie cechy, dziewczyny którymi może pochwalić się przed ludźmi, którtch w tych czasach jest coraz mniej.Urokliwa i urocza... to prawdziwa przynęta na przystojnych chłopaków, któego nigdy nie miała.Jest to historia wymarzonego lub normalnego życia nastolatki.Problemy i szczęście.Znajdziesz odpoweidź na każde nurtujące cię pytanie.
  Kategoria:Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 129. adres: http://im-here-for-you-oomn.blogspot.com/
  Kategoria : Niall, Harry
  opis : Madeleine to spokojna dziewczyna stłumiona w cieniu pracy swojej matki.Jest skryta w sobie i brak jej czyjegoś wsparcia.Przyjaciele..raz są a raz ich nie ma.Palaczka choć nienałogowa.To jej pomaga odciągnąć się od życia codziennego.W noc przed niezapowiedzianą przeprowadzką poznaje przez internet chłopaka.
  Erin to imprezowiczka której głównymi życiowymi wartościami są seks i różnego rodzaju używki.Mieszka sama.Jest nieufna.Czuje że może w tym świecie liczyć tylko i wyłącznie na siebie.Lubi flirtować,a właściwie to jej chleb powszedni.Nie było jeszcze poranka ,którego nie byłaby na kacu.Jeden seks,z jednym mężczyzną , w jednej kabinie...Co dalej?
  Jak potoczą się dalsze losy dziewczyn?
  Dowiesz się czytając "If I let you know I'm here for you,maybe You'll love yourself like I love you"

  -OomN

  OdpowiedzUsuń
 130. ►adres:
  http://i-always-dream-can-come-true.blogspot.com/
  ►kategoria:
  Harry, Zayn
  ►prolog:
  To co robili dla mnie pomagało mi zapomnieć o bólu. Przyjaciele. Ludzie którzy byli przy mnie dawali mi poczucie bezpieczeństwa i wiarę w siebie. To dzięki nim udało mi się osiągnąć tak wiele. Zdobyłam fanów, sławę. Zawsze o tym marzyłam. Jednak wszystko ma swoja cenę. Nigdy nie będzie idealnie. Chwilowo może być dobrze, ale to tylko przedsmak tego złego, które może cię spotkać kiedy masz już wszystko. Jestem tego doskonałym przykładem.
  ►krótko o blogu:
  Jest to opowiadanie o dziewczynie, która bierze udział w X Factor. Początkowo jest idealnie, Amanda polubiła nawet swojego mentora, poznała pięciu wariatów z którymi dogaduje się jak z nikim innym.
  Jednak z czasem pojawiają się problemy...
  Ból, strach, choroba, przemoc, groźby... śmierć?
  Dziewczyna ma przy sobie sześcioro przyjaciół, cudownego chłopaka. Ale czy to wystarczy, by przetrwać?
  Jedno wiemy na pewno.
  Każdy medal, ma dwie strony.
  ____________________________________________
  Zapraszam do poznania historii przyjaciół, nastoletnich miłości, ale również konsekwencji pewnych wyborów.
  Pozdrawiam,
  Klaudia.

  OdpowiedzUsuń
 131. http://przygodazonedirectionzawszespoko.blogspot.com/
  18- lenia Kate Blue w wieku 10 lat została pożucona przez rodziców bez słowa wyjaśnienia. Zajmuje się nią ciocia Melinda. Życie Kate to seria kłamstw, nawet przyjaciele mają przed nią tajemnice. Gdyby nie muzyka dawno by odeszła z tego świata.Obiecała sobie dowiedzieć się prawdy. Czy zdąbędzie przyjaciół, a może wrogów? Tego dowiesz się czytając moje opowiadanie.
  Opowiadanie o Niallu, i całym 1d

  OdpowiedzUsuń
 132. Cześć!
  http://they-dont-know-about-us-my-love.blogspot.com/
  Historia wakacyjnej miłości. 19-letnia Laura Hertel traci wszystko, co miała. Rodzinę i dach nad głową. Jednak z pomocą przychodzi ciotka, która zabiera ją do siebie, do Los Angeles. Dziewczyna zaczyna nowe życie. Nie tylko znajduje spokój i szczęście, ale też do drzwi jej serca w końcu puka miłość. Czy będzie to prawdziwe uczucie, które przetrwa wszystkie problemy? Dowiedz się sama.
  Kategoria: głównie Harry, ale reszta 1D również się pojawi, ale pod koniec. ;)

  OdpowiedzUsuń
 133. Strona: http://five-boys-and-five-dreams.blogspot.com
  Autor: Noamaninum Shaker
  Kategoria: Głównie Louis i Harry
  Opis: Czy wielka gwiazda POP'u, Bożyszcz milionów nastolatek na całym świecie, może pokochać zwyczajną dziewczynę? Czy uda mu się pogodzić to z karierą? Louis, najstarszy członek zespołu One Direction, próbuje znaleźć szczęście, nawet za cenę własnego honoru, uda mu się? Czy będzie potrafił naprawdę pokochać? A co na to jego przyjaciel Harry? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te wszystkie pytania - przeczytaj moje opowiadanie.

  OdpowiedzUsuń
 134. Strona: http://im--so--sorry.blogspot.com
  Kategoria: Niall
  Autor: littlestrawberry
  Opis: Sophie, jest przetrzymywana przez własną matkę w domu od trzech lat. Czyli od momentu kiedy matka wmówiła jej, że jej najlepszy przyjaciel nie żyje.
  Trzy lata później matka dziewczyny postanawia wyjechać. Sophie znajduje swój telefon i czyta wszystkie wiadomości od rzekomo nieżyjącego chłopka. Sophie kontaktuje się z Niall'em i prosi go o pomoc.
  Jak potoczą się losy tej dwójki?
  Czy matka dziewczyny ją odnajdzie?
  Czy Sophie pokocha Niall'a z wzajemnością?
  Tego dowiesz się czytając tą historię.

  OdpowiedzUsuń
 135. Adres: www.the-hesitate.blogspot.com
  Opis: Dwoje marzycieli dążących z zapartym tchem ku swym największym nadziejom spotyka się pewnego dnia. Jakże inaczej mogłoby się to zakończyć jak nie choćby przyjaźnią? Niestety wszystko ma swój koniec, a w tym przypadku był on zdecydowanie przedwczesny. Lecz tak, jak kwiaty zakwitają co roku na wiosnę, tak samo ta więź odżyła. Mijają ponad dwa lata. On jest już niemalże na szczycie swych marzeń, ona dopiero wspięła się na pierwszy schodek. On wyciąga do niej pomocną dłoń, a ona w życiu nie przypuszczałaby, że jego zamiary mogą być nie do końca czyste...
  Kategoria: Harry

  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 136. Adres: http://my-little-world-1d.blogspot.com/
  Opis:Przyjaźń ale czy na pewno prawdziwa ?? chciałabym wam opisać moją historię.Uwierzcie przez jedną rzecz możesz stracić najlepszego przyjaciela.Mam na imię Evelin mam 16-lat mój najlepszy przyjaciel to Zayn Malik. Lecz niedługo to się zmieni czy ich przyjaźń przeżyje całe wieki czy jednak coś się wydarzy ?Czy jeden pocałunek coś zmieni przekonajcie się sami zapraszam na mojego bloga: http://my-little-world-1d.blogspot.com/
  Kategoria: Zayn

  Z góry dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
 137. Sześć wampirów...
  Dwóch wilkołaków...
  Dwa duchy...
  Demon...
  Hybryda...
  Czarownica...
  Człowiek...
  Walka, która toczy się od lat. Historia, która wydaje się nie mieć końca. Nowe życie po śmierci? W ich przypadku tak. Co z tego wyniknie?
  Nina, Bonnie, Caroline, Harry, Zayn, Niall, Jesy, Sharon, Perrie, Jade, Louis, Lucas, Damon i Liam...
  Czternaście całkiem odmiennych bohaterów. Czternaście historii i tajemnic do odkrycia.
  Chcesz którąś odkryć? W takim razie niech otworzą się przed Tobą wrota...
  http://nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 138. Adres: www.selectrightdirection.blogspot.com

  Opis: Zaczarowana opowieść,pełna miłości jak i wzruszających chwil. Główna bohaterka (Karolina) dopiero wkracza w świat dorosłych przekonując się, że życie nie zawsze jest usłane różami. Mając przy sobie prawdziwych przyjaciół jest wstanie pokonać największe przeszkody. Kiedy na swej drodze spotyka One Direction, a Liam Payne staje się kimś więcej niż tylko znajomym, stwierdza, że prawdziwa miłość jest czymś wspaniałym, czymś co nadaje sens życiu. A wszystko dzięki szkolnemu wypracowaniu, które pokazuje jej,jak ważne jest uczucie do drugiej osoby...

  Kategoria: Liam

  OdpowiedzUsuń
 139. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 140. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 141. Adres: http://fury-fanfiction.blogspot.com
  Kategoria: Zayn, FanFiction
  Opis: Jane Rose mieszka w małym miasteczku o nazwie Alford. Żyje na świecie jako dziecko swojej matki, pasierbica ojczyma I przyrodnia siostra, ojca nie zna. Kazdy zna ją jako grzeczną dziewczynkę, która boji się wszystkiego i jest kujonką, którą nikt nie lubi. Żyje sobie tak do czasu, aż dfo miasteczka przybywa pewien zabójczo przystojny oraz niebezpieczny mężczyzna, który przewraca jej świat do góry nogami. Co się stanie dalej? Jak sobie poradzi Jane z przeciwieństwami? Jeśli jesteś ciekaw zapraszam na przeczytanie histori Jane Rose.

  OdpowiedzUsuń
 142. Adres: tu-castigo.blogspot.com
  Kategoria: Zayn,Fanfiction
  Opis: Osiemnastoletnia Mercedes do niedawna wiodła rozrywkowe życie.Szalone imprezy,drogie gadżety i mnóstwo przyjaciół było niemalże jej codziennością.Jednak życie nie zawsze bywa takie kolorowe jak może się nam wydawać.Jednej,felernej nocy straciła wszystko.I gdy myślała,że gorzej już być nie może na jej drodze pojawił się ktoś jeszcze.Jakie zamiary wobec Mercedes ma tajemniczy nieznajomy?Czy strach do kogoś może przeobrazić się w miłość?

  OdpowiedzUsuń
 143. Adres: http://wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com/
  Kategoria: Louis, Fanfiction
  Opis: Historia opowiada o losach młodych rodziców -Alice i Louisa. Czy szczęście jest im pisane? -raczej nie. Porzucona przez Louisa, Alice musi sama stawić wszystkim problemom czoła oraz wychować samotnie dziecko. Czy starzy przyjaciele powrócą? czy Louis uświadomi sobie co zrobił trzy lata temu? Czy szczęście stanie na ich drodze? Czy je dobrze wykorzystają?

  OdpowiedzUsuń
 144. Adres bloga: http://escape-zaynmalik.blogspot.com/
  Nazwa fanfiction: Escape from normality.
  Kategoria: Zayn Malik
  Opis: ''(...)Czułam, że lecę prosto na twardy zimny chodnik z myślą, że zaraz uderzę o niego z niewyobrażalną siłą. Jednak uderzenie nie nastąpiło.(...) Moim oczom ukazał się nieziemsko przystojny mężczyzna..''
  Historia dwóch ludzi z dwóch oddzielnych światów, z dwoma różnymi poglądami na świat, a także z dwoma różnymi charakterami.
  Ona – na pozór grzeczna, posłuszna córeczka tatusia, stosująca się do każdych zasad. Pozór ten znika wraz z zaufaniem jej ojca do niej.
  On – nieziemsko przystojny, lecz tajemniczy i niebezpieczny mężczyzna, nie wahający się przed niczym.
  Co się stanie jeśli dojdzie do ich spotkania?
  Czy miłość przezwycięży strach przed nim?
  Czy może ktoś im przeszkodzi w uczuciu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dodałam już twojego bloga jako obserwowanego bloga :)

   Usuń
 145. WCZEŚNIEJ DODAŁAM TU ADRES BLOGA
  "see-my-dreams.blogspot.com"Co robisz kiedy go nie będzie? Jedynej osoby, którą darzysz tym szczególnym uczuciem zwanym "miłość"? Co gorsza, co będzie jeśli on znienacka powróci odmieniony (...)
  Joy Payne"
  Kategoria: Wszysycy"


  TERAZ ADRES ZOSTAŁ ZMIENIONY, JAKI I OPIS OPOWIADANIA
  Czy mogłabym prosić o zmianę i tu? :)
  more-than.tumblr.com
  Fabuła: Gdy Liam Payne, wyrusza na podbój świata ze swoim zespołem, zapomina o swojej małej siostrzyce. Biednej, zagubionej Joy, którą zostawił zupełnie samą. Gdy jednak, po latach chce odnowić kontakt, mała Joy nie jest już taka mała. Wyglądem i charakterem nie przypomina, już starej siostry Liam’a, a przede wszystkim, nie chce mieć z nim do czynienia. Co jednak będzie, jeśli chłopak postara się ją odzyskać? A może, nie tylko on?
  Kategorie: Harry, Liam, Wszyscy

  Ps. dodałam się jako obserwator i blog jest w linkach na more-than :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 146. Adres: http://itsgottabe-you.blogspot.com/
  O czym: Sophie nigdy nie narzekała na swoje życie. Miała kochającą rodzinę, przyjaciół i od zawsze oddawała się swojej pasji. Taniec był dla niej ucieczką od rzeczywistości.
  Jej marzenia powoli zaczęły się spełniać. Rozpoczęła naukę na jednym z najlepszych londyńskich uniwersytetów. Jednak pobyt w Londynie niesie za sobą wiele nowych niespodzianek.
  Po roku spotyka Harry’ego, najlepszego przyjaciela z lat, kiedy jeszcze oboje mieszkali w Holmes Chapel. Ich kontakt urwał się, kiedy chłopak bez słowa przeprowadził się do stolicy. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na ciężką próbę. Na dodatek w życiu Sophie pojawia się Niall i wszystko się zmienia. Harry uświadamia sobie o swoich uczuciach jakie żywi dziewczynę. Tylko czy nie za późno?
  Dwóch przyjaciół walczących o względy jednej dziewczyny. Komu w ostateczności uda się zawładnąć jej sercem?
  Jeśli chodź trochę Cię zaciekawiłam, zapraszam do przeczytania.
  Kategoria: Harry, Niall.

  OdpowiedzUsuń
 147. adres: loovelorn.blogspot.com
  opis:Niektórzy ludzie są stworzeni do zakochania się w sobie nawzajem, ale nie są stworzeni do bycia razem.
  autorka: viv v.
  kategoria: zayn, niall

  OdpowiedzUsuń
 148. Adres: http://blitzed-crazy-and-funny.blogspot.com/
  Opis: Z całego kraju zjechało się dziewięć najbardziej napalonych pijaków jakich świat widział.Kto by się spodziewał że przyjechali tu by...się uczyć.Morze alkoholu, miliony wypalonych papierosów i codzienne wymienianie się śliny...i nie tylko śliny.Czy między niektórymi domownikami wyjdzie coś więcej niż przyjaźń, nawet by jeśli, to jakby przetrwała skoro wciąż oni piją i ranią siebie nawzajem.Jak poradzą sobie z nauką, gdy wciąż coś ich rozprasza?Jak poradzą sobie z miłością gdy w tym domu w ciąż są jakieś kłótnie?Jak poradzą sobie ze swoim celem, jeśli ktoś wciąż podcina im skrzydła.
  Autorka: Choco
  Kategoria: Wszyscy, Harry, Niall, Zayn i Louis.

  OdpowiedzUsuń
 149. Adres : http://everything-moment-will-change.blogspot.com/
  Opis : Iga Molik . Pochodząca z zamożnej rodziny 19-letnia dziewczyna . Wszystko jest wspaniałe . Na urodziny dostaje bilet na koncert swojego ulubionego zespołu One Direction , dostaje własne mieszkanie . Po jakimś czasie zaprzyjaźnia się z nimi i zostaje dziewczyną Louisa . Kilka miesięcy potem jej kolorowe życie zaczyna się walić . Ma straszne sny i dostaje wiadomości na zaparowanym lustrze. Straszne wiadomości . Czy jej życie zacznie się walić ? Kolorowe życie zniknie w jednej chwili . Zastąpi je szarość , strach i ból. Czy znowu będzie tak jak kiedyś ? Odpowiedzi na te pytania zobaczysz czytając moje opowiadanie .
  Autorka : Gos ia .
  Kategoria : Wszyscy : )

  OdpowiedzUsuń
 150. Adres : http://innaodinnych1d.blogspot.com/
  Opis. Rose Smith. Ona - dziewczyna skrzywdzona przez los. Pije, pali, ćpa, tnie się. On - sławny chłopak, który ma, wielkie serce. Przypadkowe, spotkanie, zmienia tak, wiele. Z czasem Louis wpada, w oko Rose. Ale powraca, jej stary kolega - Austin, którego kiedyś, kochała. Dziewczyna, jest w rozsypce. Musi wybierać, pomiędzy dwoma chłopakami. Z czasem, Rose i Louis stają się parą, ale on popełnia błąd. Gdy to wszystko, ją przerasta wyjeżdża do LA. Wraca, po kilku, miesiącach, wraz z kuzynką - Alice. Gdy wracają obydwie, Louis zaczyna, zarywać do Alice. Spotykają się, praktycznie, chodzą ze sobą. W pewnym momencie, Rose nie wytrzymuje, ciągle coś, do niego czuje. Alice na tą wieść, wyjeżdża z Londynu, i postanawia, tam nie wracać. Po dłuższym okresie, odradza się uczucie Rose i Louisa.
  Kategoria : Louisa :)

  OdpowiedzUsuń
 151. Adres bloga: http://untraveled-roads.blogspot.com/
  Opis: Historia, wydawać by się mogło, przeciętnej dziewczyny. Prawda jest jednak całkiem inna. Niedoszła samobójczyni, która przeżyła znacznie więcej niż niejedna osoba w jej wieku próbuje odnaleźć siebie, ale nie tylko... Abby jest uzależniona od środków przeciwbólowych i napojów energetyzujących. Pracuje dla Kryminalnego Wydziału Śledczego. Dostaje przydział do kolejnej sprawy, co zmuszą ją do wyjazdu do Londynu. Pracując pod przykrywką początkującej piosenkarki musi powstrzymać szaleńca mordującego ludzi i wysadzającego w powietrze budynki związane z przemysłem muzycznym i filmowym.
  Czy uda jej się zachować w tajemnicy to kim jest? Czy odnajdzie samą siebie i odzyska nadzieję? Czy zrozumie to co zaserwuje jej los?
  Bo najpierw trzeba przejść przez piekło, by zrozumieć czym naprawdę szczęście jest.
  Kategoria: Wszyscy (+ FF Jonathan Rhys Meyers)

  OdpowiedzUsuń
 152. Adres: http://girl-with-black-wings.blogspot.com/
  Autorka: Agata Kaczmarska

  Mistrz Lisy dobrze wiedział, co robi, gdy oddał piątkę bezbronnych chłopaków pod opiekę utalentowanej i niezwykłej Lisy.
  Ponieważ zbliża się demon, Lisa ma za zadanie wyszkolić brygadę One Direction tak, aby przetrwali walkę. Wcale nie jest łatwo - każdy z zespołu ma swój żywioł, a i tak dziewczyna ma ogrom pracy. Stres powiększa się, gdy w kuchni pojawia się zło.
  Do tego Lisa pod koniec szkolenia ma sobie wybrać męża (na podstawie zdobytych umiejętności), a potem założyć z nim magiczną rodzinę.
  Ale czy dziewczyna jest na to przygotowana? I czy na pewno wybierze męża według jego zdolności, czy według głosu serca?
  Wszystkiego dowiesz się, czytając mojego bloga. Zapraszam!!

  OdpowiedzUsuń
 153. Adres: http://dont--let-me-go.blogspot.com/
  Autorka: Ruda i Skyfallgirl
  Kategoria Louis
  Opis: Historia opowiada o Dziewczynie która wiedzie szczęśliwe życie wraz z Louisem. Po kilku latach odzywa się ojciec chłopaka po to aby skrzywdzi syna. Gdy ten nie przebywa w domu ojciec gwałci jego dziewczynę. Kate nie może wytrzyma tego i postanawia się broni. Pewnej nocy znajduje broń w szufladzie i zabija teścia. Louis wbiega przerażony i dzwoni po policję. Dziewczyna trafia do więzienia. Jak zakończy się ich historia? tego dowiecie się czytając "Murder is a step tu freedom"

  OdpowiedzUsuń
 154. Adres: http://it-was-better-to-die.blogspot.com/
  Autorka :Ruda ;*
  Kategorie Zayn, Niall
  Opis: Historia opowiada o parze nastolatków Zayn oraz Lucy) zakochanych w sobie na zabój. Niestety z niewiadomych przyczyn ktoś postanawia ich rozdzielić wysługując się osobami trzecimi czyli Louisem, Liamem oraz Niallem. Trójka chłopaków zostaje zastraszana przez S i B czyli dwójkę nastolatków współpracujących ze sobą. Na szczęście jest też Harry i Ashley którzy ze wszystkich sił wpierają swoich przyjaciół. Ale czy tajemnicze S podda się po pierwszej porażce? Czy można czekać na niespodziewany zwrot akcji? Czy młodzi po wszystkich krzywdach jakie zostaną im wyrządzone pozostaną razem ?

  OdpowiedzUsuń
 155. Adres : http://dancewiththedevilff.tumblr.com/
  Autorka : SalutBruno
  Kategoria : Harry oraz Zayn
  Opis : Byłam rozdarta na kawałeczki pomiędzy dwójką chłopaków. Nie wiedziałam co zrobić ze sobą, a tym bardziej co powinnam zrobić względem innych. Ale czy powinnam się dziwić, skoro tańczyłam z diabłem?

  OdpowiedzUsuń
 156. Adres: http://i-love-yoou-so-much.blogspot.com/
  Autorka: Natalia Styles
  Kategoria: Harry ♥
  Opis:Czym jest miłość? Dla mnie uczucie, które nie powinno istnieć. Nie chciałam się nigdy zakochać. Miłość na początku jest spełnieniem naszych najskrytszych marzeń. Potem już tylko ból, nienawiść, smutek. A wszystko przez Niego. Nie chciałam się zakochać w narzeczonym mojej siostry, nie jestem winna.
  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 157. LINK: http://you-and-me-equals-we.blogspot.com/
  KATEGORIA: Louis ♥
  OPIS: Jedna noc potrafi całkowicie zmienić ludzkie życie. Czy potrafisz sobie wyobrazić, że twój najlepszy przyjaciel z dnia na dzień wyjeżdża zostawiając cię samą bez pożegnania, a dzień przed tym spędza z tobą upojną noc i obiecuje ci rzeczy, których nigdy nie spełni. Nie kontaktuje się z tobą przez całe trzy lata, a gdy przyjeżdża przewraca twoje życie do góry nogami. Kłamstwa, problemy, alkohol, poświęcenie, rozczarowanie i bagno, które sama sobie stworzyłam. Cześć, jestem Mandy Lane i tak, to ja kochałam się z Louisem Tomlinsonem.
  AUTORKA: Weronika.

  OdpowiedzUsuń
 158. Adres: http://my-newage.blogspot.com/
  Kategoria: oops. Harry i Niall.
  Opis:
  Dzisiaj nie ma już nic ,a jutro nie ma już przyszłości. Jesteśmy ostatnimi ludźmi na zalanej słońcem ziemi. Po za sektorami nie ma już życia. Tylko bezkresne pustynie. Nie jesteśmy tu sami. Otaczają nas bezmózgie ,bezduszne ,żądne krwi mutanty. Są wśród nas ,żyją ,bytują i czekają na odpowiedni moment ,żeby nas zaatakować.

  Czy uda nam się powstrzymać inwazję nieproszonych gości? Zbudować lepsze ,bezpieczniejsze jutro? Cześć. Jestem Shanon McLain i chciałabym żyć jak normalna nastolatka. Ale teraz muszę pamiętać ,że jutro nie ma już żadnych zasad.*

  *fragm. „Jutro” J.Marsden
  Autorka: Majka.

  OdpowiedzUsuń
 159. Adres : love--is--pain.blogspot.com
  kategoria - wszyscy
  opis : Trzy dziewczyny - Cassy, Emily i Alex założyły zespół, "My Space". Teraz są znane na całym świecie, lecz nadal nikt nie wie, kim tak naprawdę są. Zawdzięczają to maskom i perukom, które nakładają, wcielając się w swoje sceniczne postacie, Whisky, Rainbow i Bones. Co się stanie, gdy na swojej drodze spotkają zespół One Direction? Zdrada. Walka. A może i miłość?
  Autorka : Anka liput

  OdpowiedzUsuń
 160. Adres : http://imyours-ff.blogspot.com/
  Kategoria : Wszyscy
  Opis : Zayn dużo przeszedł, ale powoli wychodzi na prostą. Jednakże wciąż myśli o Niej, tej która sprowadziła go na ścieżkę zła i cierpienia. I wtedy poznaje Harry'ego, który namiesza w jego życiu. Tylko czy wyjdzie to Zaynowi na dobre?
  Autorka : salutbruno

  OdpowiedzUsuń
 161. Adres : id-come-for-you.blogspot.com
  Kategoria : Louis
  Opis: http://www.youtube.com/watch?v=-Y3I0YUajjI - zwiastun.
  autorka : Katherine

  OdpowiedzUsuń
 162. adres : can-mend-your-broken-heart.blogspot.com
  kategoria : Harry
  opis : Harry Styles - nałogowy podrywacz, który nie dba o uczucia innych. Jednak ktoś musi położyć kres jego wybrykom. Wraz z całym zespołem, wyjeżdżają do małej miejscowości, gdzie mają pomagać w klinice na stanowisku wolontariuszy. W tym odosobnionym miejscu poznają Marise. Dziewczyna, która zawsze niesie pomoc innym. Jest kolejnym celem Harry'ego. Lecz ona zaczyna coś do niego czuć. Co się stanie, gdy odkryje jego prawdziwą naturę?
  Wyjeżdżają. Po czasie zdaje sobie sprawę, że nie była KOLEJNĄ.
  Ale teraz już nie mogą być razem szczęśliwi. Dlaczego?
  Przez skrywaną tajemnicę.
  zwiastun : https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4D4b46yzONo
  autorka : Claudia.

  OdpowiedzUsuń
 163. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 164. http://story-of-onedirection-forever.blogspot.com/

  FABUŁA :
  czy można przyzwyczaić się do myśli, że brat bliźniak jest osobą sławną ? baa, sławną... rozchwytywaną przez miliony a jakby to było możliwe weszliby z nim pod prysznic. przecież to nic, przecież to tylko Harry.
  Histora wówczas 16-letniej dziewczyny, borykającej się z typowymi problemami nastolatek, żyjącej w cieniu sławy brata. jej życie ulega totalnym zmianom, pod każdym względem.
  Powraca po 2 latach, całkiem inna, całkiem zmieniona. czy stare uczucie przetrwało ? czy duma pozwoli jej w końcu być szczęśliwą ?
  nazywam się Kimberly Medeliene Styles, a to moja historia.

  KATEGORIA : ZAYN

  CHECK OUT .x

  OdpowiedzUsuń
 165. Adres: http://zatrzymaj-czas-1d.blogspot.com
  Opis: Czy wiesz jak to jest mieszkać z katem? Osobą, która krzywdzi własne dzieci. Alice doskonale wie. Gdy jej mama umarła ojciec zmienił się. Nie był już tym samym człowiekiem. Alice postanawia uciec wraz ze swoim bratem. Chce na nowo odżyć. Na jej drodze staje przystojny, niebieskooki brunet, który myśli, że może mieć każdą. Czy będą razem? Czy Louis zrezygnuje ze swoich czarnych interesów?
  Kategoria: Louis

  OdpowiedzUsuń
 166. Adres bloga.:http://takeme-home-tonight.blogspot.com/


  Opis;

  Wyobraź sobie że jesteś poniżana.

  Przez rodzinę,

  przez znajomych ze szkoły,

  przez niego.

  Dlaczego? Bo tak wyglądasz a nie inaczej.

  Nie fajnie.

  Mija kilka lat, dokładnie trzy lata.

  Wszystko się zmienia.

  Zwłaszcza ty i wtedy on Cię zauważa w innym świetle.

  Perfekcyjnie prawda?

  Otóż nie.

  Ty nie umiesz zapomnieć o upokorzeniu.

  O tym co Ci powiedział.

  On- Louis William Tomlinson


  Kategoria: Louis


  Nick: Inna ja

  OdpowiedzUsuń
 167. Adres Bloga : http://willyoumakemesmile.blogspot.com/
  Autorka : willyoumakemesmile

  Opis :
  Victoria została wykorzystana przez swoją rodzinę, stała się potworem. Przez 300 lat zdążyła się zakochać, stać się maszyną do zabijania i w końcu wpakować w kłopoty. Porzuciła swoją rodzinę, żeby zacząć od nowa. Wracając do rodzinnego miasta nie sądziła, że podczas zwykłego remontu , spotka chłopaka, który ją pokocha. Ale czy z wzajemnością ? Jak Louis odnajdzie się w świecie sekretów, które skrywa dziewczyna ?

  Kategoria : Louis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S : Twoja strona jest umieszczona na moim blogu w zakładce linki :)

   Usuń
 168. +Adres bloga: http://love-in-the-rhythm-of-the-dance.blogspot.com/

  +Autorka: Julka

  +Opis: Selena to osiemnastolatka, która uwielbia tańczyć. Pewnego dnia wybiera się na casting, aby tańczyć w trasie koncertowej One Direction. Tam poznaje Zayna - dwudziestolatka z trudnym charakterem, który należy do zespołu i trochę pogubił się w życiu. Czy wyniknie z tego coś więcej? Czy Selena pomoże Zaynowi wrócić do normalności?

  +Kategoria: Zayn.

  Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 169. Adres:
  http://it-makes-no-sense-to-live-in-sorrow.blogspot.com/

  Opis:
  Streenvege to ulica dość spokojna. W małym, dwupiętrowym i szczególnie bardzo przytulnym domku mieszka Deby - dziewczyna miła, inteligentna i mądra. Mieszka jedynie ze swoją kochaną babcią, która wzieła dziewczynę pod opiekę, kiedy to jej rodzice tragicznie zmarli. Jej życie przepelnia ciągły strach... Ktory po czterech latach ustąpi. Czego? Bala sie jedynie tego, iż jej stary, najlepszy przyjaciel wroci. I wrócił... Jak poradzi sobie z powrotem chłopaka, o którym chciała zapomnieć? Przekonaj się sam ;)

  Kategoria: Zayn

  Pozdrawiaam =))

  OdpowiedzUsuń
 170. Adres : http://lullaby-fanfiction.blogspot.com/
  Opis : To miało być jej ostatnie zadanie. Wszystko miało pójść łatwo, a potem...mieli być bogaci i wreszcie żyć normalnie. Robiła to co chciał nie zastanawiając się czy słusznie postępuje. Już dawno nauczył ją, że uczucia są bezwartościowe... Wszystko zmieniły powracające wspomnienia. Zaczęła odzyskiwać pamięć, którą utraciła w wieku 15 lat. Czy wykona swoją misję do końca ? Jaki udział w jej przeszłości miał Brandon i Niall ?
  Kategoria : Niall
  Nick : @Nannamichan

  OdpowiedzUsuń
 171. Adres: http://be-with-me-baby.blogspot.com/
  Opis: Ivy - młoda piosenkarka, Louis - piosenkarz w zespole One Direction. Przed tą dwójką zostaniw postawione trudne zadanie i nie wiadomo czy uda im się je wykonać. Kiedy z pozoru wszytko idze dobrze coś się psuje, a w ich zycie wkraczają osoby trzecie, które pragną tego co najgorsze dla bohaterów i nawet dopuszczą do śmierci niewinnych osób, aby tylko osiągnąć swój cel. Serdecznie zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com
  Kategoria: Louis
  Autorki: Eve;* i Dośka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog dodany w linkach u mnie ( Eve;* )

   Usuń
 172. ADRES
  ach-te-pasje
  OPIS
  Czy w pogoni za marzeniem zostawiłabyś słoneczną Kalifornie na rzecz stolicy deszczowego kraju? Blair Harkness to zrobiła: dostała szansę i skorzystała z niej. I choć z tego powodu była przeszczęśliwa, tą radość niszczy pierwsze spotkanie z Loui'em. Żeby nie było jednak tak łatwo spotyka jeszcze dawno niewidzianego przyjaciela i dowiaduje się od niego bardzo interesujących informacji.
  KATEGORIA
  Wszyscy, Louis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ADRES
   ach-te-pasje.blogspot.com

   Usuń
 173. Adres: http://walka-z-losem.blogspot.com/
  Opis: Boks, to dla niektórych brutalny i bezsensowny sport, który nie powinien istnieć, ale dla pewnej dziewczyny z Glasgow to całe życie...
  Naomi Collins- zwykła nastolatka, która prowadziła normalne życie... Do czasu tragicznego wypadku i śmierci jej ukochanych rodziców. Po tym wydarzeniu dziewczyna trafia do domu dziecka, gdzie stacza się na samo dno. W wieku 17 lat opuszcza znienawidzony przez siebie ośrodek i trafia pod skrzydła bogatej, bezdzietnej rodziny. Nie czuję się tam akceptowana, więc wraz z dniem ukończenia swoich 18 urodzin ucieka z domu. Na jej drodze stoi wiele przeszkód, ale znajdzie się też kropla szczęścia w morzu nieszczęść...Osiemnastolatka spotka piątkę chłopców, którzy na zawsze odmienią jej życie...
  Zapraszam na mojego bloga ;)
  http://walka-z-losem.blogspot.com/
  Kategorie: Wszyscy, Harry, Zayn
  Autorki: Agusi77&(sporadycznie) Inna

  OdpowiedzUsuń
 174. Adres: you-can-not-love-me.blogspot.com
  Opis:Ojciec, który zabrał jej wszystko.
  Sierociniec, który ją zniszczył.
  Rany, które nigdy się nie zagoją.
  Przyjaciel, który odszedł bez słowa.
  Rodzina, która dała jej ratunek.
  Brat, który jest dla niej wsparciem.
  Chłopak,dla którego zrobi wszystko.
  Kategoria: Harry

  OdpowiedzUsuń
 175. adres: night-that-they-never-forget.blogspot.com
  Opis: Okrutnie piękną nocą, gdy księżyc króluje nad migającymi na bezchmurnym niebie gwiazdami, wszystko się zmienia. Nocą go pragnie, marzy o jego delikatnych pocałunkach, za dnia go nie zna. Gubiąc się pomiędzy jawą a snem, nie uważała, straciła siebie. Świt nie jest dla niej łaskawy, nie pozwala jej o nim pamiętać. On kiedyś zrozumie, co się z nią dzieje, zrozumie, dlaczego nim wstanie słońce, mu znika. Kiedyś, jeszcze nie teraz.
  Kategoria: Liam

  OdpowiedzUsuń
 176. Adres : imgonnaloveyoulikeiveneverbeenbroken1.blogspot.com
  Opis : Saha - dziewczyna z wieloma problemami
  Niall - chłopak znienawidzony przez fanów
  Szukają pomocy w internecie. Co się stanie gdy ich drogi się spotkają ? Pomoc , szczęście , miłość, smutek, żal , kłamstwa a może nawet śmierć ?
  Kategoria : Niall

  OdpowiedzUsuń
 177. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 178. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 179. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 180. Zapraszam na mojego bloga ---> http://creativebloggers69.blogspot.com/
  :)

  OdpowiedzUsuń
 181. two-facess.blogspot.com
  Liam Payne z pozoru kochany, uczynny, oddany fanom i muzyce członek jednego z najpopularniejszych boysbandów. Po śmierci swojej dziewczyny coraz częściej sięga po alkohol i... broń!

  OdpowiedzUsuń
 182. Adres : http://roadtripwithharry.blogspot.com/
  Kategoria : Harry, Louis
  Opis : Harry Styles nie wiedzie spokojnego życia na przedmieściach Londynu i nigdy takiego nie wiódł. Postanawia przed studiami zrobić sobie małą wycieczkę po Wielkiej Brytanii swoim volvo z pewnym małym chłopcem, gdzie spotyka nie tylko starych znajomych, ale i przyszłych wrogów i osobę, która zawróci mu w głowie poprzez jeden, nieśmiały uśmiech.
  Autorka : Prevent Monothony

  OdpowiedzUsuń
 183. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 184. Adres: http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/
  Kategoria: wszyscy, Zayn
  Opis: Kiedy Zayn dowiaduje się, że pozostał mu tylko miesiąc życia, załamuje się. Ból codziennie przybiera na sile i kiedy czuje, że dłużej nie wytrzyma, wyjawia swoim przyjaciołom prawdę. Widzi na ich twarzach wymalowany ból oraz smutek. Czy to wydarzenia pokaże pozostałej czwórce, że nie warto źle ocenia ludzi nie znając ich tajemnic ? Czy pomogą mu się pogodzić ze śmiercią ? Jaka będzie zapłata za ich tok myślenia ?
  Autorka: Madison

  OdpowiedzUsuń
 185. Adres: http://we-will-always-be-together-forever.blogspot.com/
  Kategoria: wszyscy, Niall, Harry

  Opis: Dwie przyjaciółki. Dwa życia. Dwa charaktery. Wspólne dzieciństwo. Wspólne problemy. Wspólne cierpienie. Jedno marzenie.Jedno miasto. jedno spotkanie. czy to obróci ich życie o 180 stopni?

  OdpowiedzUsuń
 186. Adres: whether-its-a-dream.blogspot.com/
  Kategoria: Wszyscy, Harry

  Opis: Straciła rodziców. Stara się, aby wszystko wróciło do normy, ale niestety sprawy biorą nieoczekiwany obrót. Nie spodziewała się, że go spotka, a jednak życie lubi platać figle.

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K