10/18/2013

Informacja nr 2.

      Po pierwsze, aktualnie trwają prace nad aktualizacją akcji. Każde zgłoszenie z Księgi Gości znajdzie się w odpowiedniej kategorii, tylko proszę o odrobinę cierpliwości, gdyż nie jest to łatwe zadanie.
      Po drugie, niektóre z Was nie potrafią dostosować się do mojej prośby. Dlatego napiszę to jeszcze raz i mam nadzieję, że ostatni. NIE ZOSTAWIAMY KOMENTARZY Z PROŚBĄ O DODANIE W KATEGORIACH. OD TEGO JEST KSIĘGA GOŚCI. Czy tak ciężko jest to zrozumieć? Tak jak postanowiłam wcześniej, takie komentarze zostaną usunięte, a blogi niestety nie dodane do akcji Piszę o 1D. Przykro mi, ale nie będę robiła wyjątków. I mam nadzieję, że w końcu przyjmiecie to do siebie i oszczędzicie mi nerwów kolejnym razem.

xo

17 komentarzy:

 1. Piszesz, że aby blog został dodany należy dodać na nim link do spisu lub dodać do obserwowanych - problem w tym, że opcji, żeby dodać do obserwowanych nigdzie nie widzę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby dodać bloga do obserwowanych wystarczy wejść na http://www.blogger.com. Następnie po lewej stronie widnieje przycisk Dodaj. Po kliknięciu na niego pojawi się okienko, gdzie należy wpisać adres URL bloga, który chcesz zaobserwować. I gotowe.

   Usuń
  2. Ok, już dodałam do linków :) Mam nadzieję, że to nie utrudniło sprawy i moje zgłoszenie, gdzieś tam w otchłani Księgi Gości zostanie zrealizowane ;)
   Pozdrawiam x

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej ! Mam pytanie, czemu nie mogę dodać się do księgi gości ?

  OdpowiedzUsuń
 6. dokładnie nie ja też nie moge

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje!
  Zostałeś/aś nominowany do LBA
  szczegóły --> http://opowiadania-o-leonettcie.blogspot.com/2014/01/nominacje-do-lba.html#more

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam!!
  http://londyyn.blogspot.com/2014/02/blog-roku-2013.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej, dodałam się do Księgi Gości, ale nie wiem, czemu, pisze, że mój komentarz został dodany, a go nie widać:( Co robić???
  Natka99

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej, dodałam się do Księgi Gości, ale zmieniłam link i tytuł bloga, więc chciałabym, żebyś nie dodawała tamtego, tylko to:) Wiem, że powinno się tą wiadomość zostawić gdzie indziej, ale nie mogę znaleźć mojego komentarza:( Liczę, że nie pogniewasz się o to, i dodasz mnie do odpowiedniej, poprawnej kategorii;)

  1. http://through-the-dark-1d-fanfiction.blogspot.com
  2. Through The Dark
  3. Kategoria: Wszyscy, Louis
  4. Opis:
  Mullingar, to z pozoru spokojne, irlandzkie miasteczko, gdzie wszyscy ludzie się znają i sobie pomagają....

  A, jednak, to tylko zwykłe POZORY!!!

  Od jakiegoś czasu, zaczęły się tam dziać dziwne rzeczy!
  Dochodzi do serii, niewyjaśnionych morderstw, ludzie boją się wychodzić z domów, a w mieście zaczynają rządzić gangi!
  Tak, tak, nie przesłyszeliście się! GANGI!
  Uczniowie boją się wyjść do szkoły, bo wiedzą, co ich czeka.

  (…)Dnia 20. 12. 2014r. została uprowadzona około siedemnastoletnia dziewczyna. Miała długie, kasztanowe włosy i seledynowe oczy. Porywacze do tej pory pozostają nieujawnieni. Pilnujmy swoje dzieci, bo w każdej chwili, coś takiego może przytrafić się właśnie nim! (…)
  Elizabeth Carter z pozoru była zwykłą nastolatką. Jej rodzice byli najbogatszymi ludźmi w Irlandii. Wydawać by się mogło, że miała wszystko, czego dusza zapragnie. Kochającą rodzinę, wspaniałych przyjaciół, i wielką, świetlaną przyszłość przed sobą. A, jednak w ukryciu, zmagała się z problemami, do których cały świat nie miał jakiegokolwiek dostępu. Szkolne popychadło, anoreksja, samotność, depresja – były jej codziennością, dopóki nie poznała swoich przyjaciół, którzy (wydawać by się mogło) potrafią wyciągnąć z każdego doła. I, kiedy już wydawało się, że jej życie wychodzi na prostą…. Spotkało ją TO! Została porwana, przez najbardziej niebezpieczny gang w Irlandii, Europie, jak i na całym świecie.

  Wraz z tym wydarzeniem, powracają wspomnienia, a przeszłość uderza w nią, z niesamowicie wielką siłą. Zniszczyli jej życie, niewątpliwie, traktowali ją, jak nic nie warty przedmiot! Z czasem zrozumiała, że ból i strach, zastąpiło coś znacznie silniejszego, nieznanego – NIENAWIŚĆ! A, z nią? Chyba pojawiła się miłość….

  W tej historii będzie coś innego niż w każdej.
  Jedno zdarzenie będzie nakręcać następne i następne.

  Jakie znaczenie w tej historii odegra nieoczekiwana śmierć Charlotty? Czy siostrzana więź nie zostanie zerwana? Kim jest tajemniczy Frank?
  I czy tutaj może narodzić się miłość? Ta prawdziwa miłość?
  Nie wiem. Nikt tego nie wie. Ale może ty będziesz.

  "Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z roz-
  paczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się
  nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej.
  Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się
  być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się
  własne życie.".
  ( Paulo Coelho )

  Liczę, że rozważysz moją prośbę:)
  Natka99<3

  OdpowiedzUsuń
 11. Super :)
  Zparaszam do mnie
  http://calaja-megan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam. Chciałabym polecić wam kilka blogów wspaniałej (naszej polskiej) autorki. Każdy rozdział jest niezwykły i zapewniam Was, że łatwo przyjdzie wam wciągnąć się w każdy z blogów. OSTRZEGAM JEDNAK PRZED PARANOICZNYM UZALEŻNIENIEM !

  http://ifindyourlips.blogspot.com/2012/11/chapter-1.html
  http://youngloovers.blogspot.com/p/blog-page.html
  http://loovelorn.blogspot.com/

  W każdym z opowiadań jednym z głównych bohaterów jest Zayn. Więc by zachęcić do czytania chyba więcej nie trzeba. S. <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Hej! Chciałam zaprosić na directionerspower.blogspot.com bardzo dokładnie i skrzętnie przygotowany blog z imaginem z 1D w roli głównej, na pierwszy plan wysuwa się Niall, ale wszyscy chłopcy pojawiają się w różnych epizodach! ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Super :)
  Zapraszam do nas <3
  http://agataisandraopowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Chciałabym zachęcić was do czytania mojego bloga jest on dosyć specyficzny głównym bohaterem jest Zayn http://nie-jestem-czlowiekiem-jestem-kotem.blogspot.com
  Urodziła się inna ,wzbudzała strach już jako mała dziewczynka bała jej się nawet matka . Ona tylko wie jaką tajemnice skrywają jej oczy .
  Proszę to dla mnie ważne

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K