Louis

      ● takeyouwith-me
      Author: Merry Niita
      Zwariowana trzy latka zmienia życie całego One Direction. Dużo przeżyć, związków bólu i cierpienia. Szalona przyjaźń i wielka miłość. Z taką rodzinką to tylko: powodzenia Dercy!


      ● cause-there-is-nobody-else *
      Author: Olga956
      Julie Sky zmarła 25 listopada 2009 roku. Za życia była gadatliwą, pewną siebie i energiczną dziewczyną, wszędzie było jej pełno. Była po uszy zakochana w swoim chłopaku – Louis'm Tomlinson'ie. Zginęła, potrącona przez samochód, lecz niebiosa były dla niej łaskawe i dały jej szansę na nowe życie, w innym ciele. Jedynym, czego teraz pragnie jest odnalezienie ukochanego. Jednak nie wie jak wiele się zmieniło podczas jej nieobecności. Na dodatek teraz to anioły będą ustalać zasady, według których będzie żyć...


      ● dreams-do-not-even-dreamed 
      Author: Marzena Szymkowiak 
      Annie to zwykła nastolatka z pełną masą marzeń.An jest miłą, przyjazną, nieśmiałą, wrażliwą dziewczyną którą bardzo łatwo zranić w liceum do którego chodzi nie jest za bardzo lubiana przez szkolną królową Mandi.Życie An zmienia się gdy w parku poznaje bruneta o szaro-niebieskich oczach i z pięknym uśmiechem.Po poznaniu się w parku i spędzeniu całego dnia razem An nie spotyka go nigdy więcej aż do czasu koncertu zespołu którego nienawidzi An po uważa ich za rozpuszczone bachory które myślą że im wolno wszytko, którym fankami są jej dwie najlepsze i jedyne przyjaciółki Ros i Abbey.
Resztę dowiecie się czytając opowiadanie.


      ● make-some-memories 
      Author: Meeg
      Zaczyna się dość zwyczajnie, najpierw bal, szok, wymiana uczniowska, pomyłka. Niby nic zwyczajnego a jednak. Julia nieświadoma niczego zakochuje się w chłopaku, który jest sławny. On nie pozostaje dłużny-również się zakochuje. Co ich dzieli? To, że są z dwóch różnych światów. Do tego dochodzi osoba trzecia. Co z tego wyjdzie?  Czy pobyt na wymianie uczniowskiej odmieni jej życie na dobre? Czy zwykła dziewczyna da kosza sławnemu chłopakowi ? Jak będą układać się relacje z byłą dziewczyną Nialla? Czy główna bohaterka pozwoli zawładnąć swoim sercem? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych poznasz na blogu!


      ● ill-stay4u 
      Author: Eleanor Malik 
      Louis poznaje Harry'ego w zakładzie psychiatrycznym, jednak kiedy zaczyna go lubić i dostaje przepustkę, urywa z nim kontakt. Czy Harry odnajdzie Louisa, kiedy ten najbardziej będzie go potrzebował ? Czy Louis poradzi sobie z przeszłością?


      ● historiajedendee *
      Author: Gummibärchen.♥
      Carly, wraz z przyjaciółkami poznaje na koncercie chłopaków z One Direction, zakochuje się w Louisie, jednak po czasie wszystko się komplikuje.   


      ● 1dlittleaccident 
      Author: Megan
      Młoda, nieśmiała polka, w wielkim świecie. Londyn, ogromne miasto. Kłótnia z mamą i spacer do parku może odmieć jej życie. Nigdy nikomu nie ufała, może dzięki temu zdarzeniu uda jej się zaufać nieznanemu chłopakowi z grzywką zaczesaną na lewo. Chcesz poznać jej całą historię? Przeczytaj mojego bloga.

 
      ● solar-glow 
      Author: Martu
      Co się stanie gdy pomimo trzymającej cię w miejscu, niewidzialnej linie postanowisz ruszyć naprzód. Uda ci się ją zerwać, pozostawić za sobą wszystkie wspomnienia, chwile i osoby, które były dla ciebie ważne?
Przekonaj się czy głównej bohaterce mojego opowiadania uda się to zrobić. Czy mimo intryg, romansów i masy kłopotów zacznie życie od nowa?


      nobody-breaks-my-heart
      Author: sunmuffins / @smajlbejbe  
      Zobaczył ją całkiem przypadkiem, był pod wrażeniem jej urody. Minął rok od kiedy pierwszy i ostatni raz ją ujrzał. Nie mógł jej wymazać z głowy, ciągle ma jej twarz przed oczami. Pewnego dnia spotykają się przypadkiem. Czy Louis zdobędzie Katniss, a może ktoś mu stanie na drodze? I czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?


      ● i-ll-never-forget-you
      Author: You Make The Rain Fall (YMTRF/Jessie
      Melody i Louis są najlepszymi przyjaciółmi od zawsze. Jednak los postanawia wystawić ich na próbę. Po dwóch latach rozłąki spotykają się ponownie. Ale czy będzie tak jak kiedyś? Nowe miasto, nowi ludzie, nowe przyjaźnie, nowe uczucia, starzy przyjaciele. Ich życie obróci się do góry nogami. Jak wiele błędów będą musieli popełnić, aby uświadomić sobie, że to czują teraz nie jest tym samym co czuli kiedyś.  


      ● powrot-do-przyszlosci-1d-poland
      Author: Caroline Tomlinson
      Alison, dziewiętnastoletnia dziewczyna miała wszystko co chciała. Chłopaka, normalną rodzinę, przyjaciółki. Pewnego dnia traci wszystko i przenosi się w czasie do XVIII w. Londynu. Co spotka dziewczynę? Czy wróci do teraźniejszości, czy zostanie już tam na zawsze? Jakie zagadki kryje w sobie zamek, w którym przez najbliższy czas będzie przebywać Alison? Dowiesz się tego czytając "Powrót do Przyszłości". Serdecznie zapraszam.


      ● enterialyaoi
      Author: Izzy
      Kiedyś jeden demon powiedział : "Pójdę za tobą dalej niż do grobu". Dlaczego to jedno przyrzeczenie sprawiło, że całe dotychczasowe życie Liama zaczęło się sypać, a duchy przeszłości wróciły do niego z podwojoną siłą. Wydarzenia z XIX wieku. Pakt, którego chłopak początkowo żałuje, pchnie go w ramiona drapieżnika, który chce tylko jego duszy. Chociaż... czy Zayn`owi chodzi tylko o duszę? Wszystko nie byłoby takie skomplikowane, gdyby Liama nie dopadły jego błędy z przeszłości w postaci innego demona - Louisa. Dlaczego chce się zemścić na szatynie?
      ● cant-live-without-you-baybe 
      Author: naataliey
      Często narzekamy na życie.
Że życie gna za szybko.
Że życie jest niesprawiedliwe.
Że życie jest za krótkie.
Ale wszyscy pamiętajmy że życie ma tą jedną zaletę - daje drugą szansę.

      Skyler dostała od życia drugą szansę kiedy to obudziła się z długotrwałej śpiączki po wypadku. Nikt tego się nie spodziewał i wszyscy wzięli to za cud.Jednak jest pewien haczyk. Dziewczyna ma częściową amnezję krótkotrwałą. Dwa lata sprzed wypadku zostały wymazane z jej pamięci. Sky próbuje odzyskać utracone wspomnienia z jej mrocznej przeszłości z pomocą chłopaka podającego się za jej przyjaciela którego nie pamięta. Czy jej się uda? A może amnezja była znakiem, żeby zaczęła wszystko od nowa? Kto wie.
   


      ● we-can-mend-that
      Author: ForeverAndAlways
      Hayley przez 15 lat trafiała z jednej rodziny zastępczej do drugiej. Ponieważ niedługo przypadają jej 16 urodziny, postanawia się usamodzielnić, ale potrzebuje na to pisemnej zgody swoich biologicznych rodziców. Pokonując biurokratyczny labirynt, odnajduje swoich biologicznych rodziców, którymi są Louis Tomlinson, wielki gwiazdor i członek światowego boysband’u One Direction, który tworzy wraz z Harry’m, Zayn’em, Liam’em i Niall’em a także matka dziewczyny Naomi Walker znana speakerka radiowa. Sprawa wymyka się nieco spod kontroli Hay. Oboje rodziców chcą odnaleźć się w tej nowej i niecodziennej dla nich sytuacji i otoczyć dziewczynę prawdziwą miłościom i domem, którego nigdy nie miała. Ale czy ludzie, którzy nie widzieli się od szkoły średniej, wielki piosenkarz i unikająca dużej sławy speakerka, potrafią stworzyć rodzinę dla "doświadczonej" przez życie nastolatki?


      ● dwa-inne-swiaty
      Author: Konstancja P
      Dwoje są z dwóch innych krain nienawidzących się nawzajem. Louis królewicz pewnej krainy nigdy nie uważał się za wyższego od innych. Całe życie ma zaplanowane przez rodziców. A jego przyszłość już jest obok Eleonor. Lecz Harry jest inny. Zawsze sprzeciwia się i buntuje. Nawet plany jego rodziców go nie obchodzą. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, w co nie wierzą na te czasy. Oboje poznają się dość niespotykanej sytuacji przy czym dowiadują się o kłótni krain. Ale czy to wszystko? Czy będą chcieli zakończyć konflikt ich krain? Co się stanie jak oboje się spotkają?


      ● niezwyklamilosc-1d
      Author: Konstancja P
      Louis na pozór spokojny i poukładany chłopak z rodzeństwem. Dobrze uczący się chłopak. Nigdy nie narzekającym na nic. Jego zdaniem jak coś ma być to się stanie. Pewnego idąc do szkoły jego kolega zapoznaje go ze swoim kuzynem Harry'm. Tommo zachwycony w pewnym sensie chłopakiem. Niestety wynikają różne sprzeczności jak i komplikacje. Zaczyna czuć się inaczej, a nie które rzeczy go zaczynają dobijać. Co będzie dalej kiedy oni poczują coś więcej? Czy ich rozdzielą czy jednak dadzą rade?


      ● pleaseloveme-1d
      Author: *starlight*
      Eleanor Calder prowadzi życie zwykłej nastolatki. Do czasu, kiedy jej mama informuje ją o swojej chorobie. Dziewczyna stara zdobyć jak najwięcej pieniędzy na jej leczenie. Dlatego, kiedy Paul Higgins - manager One Direction chcę aby udawała dziewczynę któregoś chłopaka z zespołu zgadza się. Od tego momentu rozpoczyna się dla niej życie pełne kłamstw i niespodzianek. Jak Eleanor poradzi sobie?   


      ● the-bitter-taste-of-happines
      Author: Eternal_Hope
      Victora ma chyba wszystko. Wspaniałą rodzinę, kochającego chłopaka i prawdziwych przyjaciół. Co więcej jej brat jest członkiem znanego na całym świecie zespołu One Direction a sama odnosi nie mniejsze sukcesy w pływaniu. Jednak taka sielanka nie trwa długo. Jej rodzice i chłopak giną w wypadku samochodowym. Wyjeżdża do Londynu żeby zacząć nowe życie. Czy jej się uda? A może wszystko jeszcze bardziej się pokomplikuje gdy odkryje jakimi uczuciami darzy jednego z przyjaciół Liama?  


      ● five-boys-and-five-dreams
      Author: Noamaninum Shaker
      Czy wielka gwiazda POP'u, Bożyszcz milionów nastolatek na całym świecie, może pokochać zwyczajną dziewczynę? Czy uda mu się pogodzić to z karierą? Louis, najstarszy członek zespołu One Direction, próbuje znaleźć szczęście, nawet za cenę własnego honoru, uda mu się? Czy będzie potrafił naprawdę pokochać? A co na to jego przyjaciel Harry? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te wszystkie pytania - przeczytaj moje opowiadanie.


      ● wspomnienia-zawsze-zostaja
      Author: Kelsey
      Historia opowiada o losach młodych rodziców -Alice i Louisa. Czy szczęście jest im pisane? -raczej nie. Porzucona przez Louisa, Alice musi sama stawić wszystkim problemom czoła oraz wychować samotnie dziecko. Czy starzy przyjaciele powrócą? czy Louis uświadomi sobie co zrobił trzy lata temu? Czy szczęście stanie na ich drodze? Czy je dobrze wykorzystają?


      ● blitzed-crazy-and-funny
      Author: Choco
      Z całego kraju zjechało się dziewięć najbardziej napalonych pijaków jakich świat widział.Kto by się spodziewał że przyjechali tu by...się uczyć.Morze alkoholu, miliony wypalonych papierosów i codzienne wymienianie się śliny...i nie tylko śliny.Czy między niektórymi domownikami wyjdzie coś więcej niż przyjaźń, nawet by jeśli, to jakby przetrwała skoro wciąż oni piją i ranią siebie nawzajem.Jak poradzą sobie z nauką, gdy wciąż coś ich rozprasza?Jak poradzą sobie z miłością gdy w tym domu w ciąż są jakieś kłótnie?Jak poradzą sobie ze swoim celem, jeśli ktoś wciąż podcina im skrzydła.


      ● innaodinnych1d
      Author: Osobista marchewka Louisa..
      Rose Smith. Ona - dziewczyna skrzywdzona przez los. Pije, pali, ćpa, tnie się. On - sławny chłopak, który ma, wielkie serce. Przypadkowe, spotkanie, zmienia tak, wiele. Z czasem Louis wpada, w oko Rose. Ale powraca, jej stary kolega - Austin, którego kiedyś, kochała. Dziewczyna, jest w rozsypce. Musi wybierać, pomiędzy dwoma chłopakami. Z czasem, Rose i Louis stają się parą, ale on popełnia błąd. Gdy to wszystko, ją przerasta wyjeżdża do LA. Wraca, po kilku, miesiącach, wraz z kuzynką - Alice. Gdy wracają obydwie, Louis zaczyna, zarywać do Alice. Spotykają się, praktycznie, chodzą ze sobą. W pewnym momencie, Rose nie wytrzymuje, ciągle coś, do niego czuje. Alice na tą wieść, wyjeżdża z Londynu, i postanawia, tam nie wracać. Po dłuższym okresie, odradza się uczucie Rose i Louisa.


      ● dont--let-me-go
      Authors: Ruda i Skyfallgirl
      Historia opowiada o Dziewczynie która wiedzie szczęśliwe życie wraz z Louisem. Po kilku latach odzywa się ojciec chłopaka po to aby skrzywdzi syna. Gdy ten nie przebywa w domu ojciec gwałci jego dziewczynę. Kate nie może wytrzyma tego i postanawia się broni. Pewnej nocy znajduje broń w szufladzie i zabija teścia. Louis wbiega przerażony i dzwoni po policję. Dziewczyna trafia do więzienia. Jak zakończy się ich historia? tego dowiecie się czytając "Murder is a step tu freedom".


      ● you-and-me-equals-we
      Author: Weronika
      Jedna noc potrafi całkowicie zmienić ludzkie życie. Czy potrafisz sobie wyobrazić, że twój najlepszy przyjaciel z dnia na dzień wyjeżdża zostawiając cię samą bez pożegnania, a dzień przed tym spędza z tobą upojną noc i obiecuje ci rzeczy, których nigdy nie spełni. Nie kontaktuje się z tobą przez całe trzy lata, a gdy przyjeżdża przewraca twoje życie do góry nogami. Kłamstwa, problemy, alkohol, poświęcenie, rozczarowanie i bagno, które sama sobie stworzyłam. Cześć, jestem Mandy Lane i tak, to ja kochałam się z Louisem Tomlinsonem.


      ● id-come-for-you
      Author: Katherine
 


      ● zatrzymaj-czas-1d
      Author: Alicja Szramowska
      Czy wiesz jak to jest mieszkać z katem? Osobą, która krzywdzi własne dzieci. Alice doskonale wie. Gdy jej mama umarła ojciec zmienił się. Nie był już tym samym człowiekiem. Alice postanawia uciec wraz ze swoim bratem. Chce na nowo odżyć. Na jej drodze staje przystojny, niebieskooki brunet, który myśli, że może mieć każdą. Czy będą razem? Czy Louis zrezygnuje ze swoich czarnych interesów?


      ● takeme-home-tonight 
      Author: Inna ja
      Wyobraź sobie że jesteś poniżana. Przez rodzinę, przez znajomych ze szkoły, przez niego. Dlaczego? Bo tak wyglądasz a nie inaczej. Nie fajnie. Mija kilka lat, dokładnie trzy lata. Wszystko się zmienia.  Zwłaszcza ty i wtedy on Cię zauważa w innym świetle. Perfekcyjnie prawda? Otóż nie. Ty nie umiesz zapomnieć o upokorzeniu. O tym co Ci powiedział. On - Louis William Tomlinson.


      ● willyoumakemesmile 
      Author: willyoumakemesmile
      Victoria została wykorzystana przez swoją rodzinę, stała się potworem. Przez 300 lat zdążyła się zakochać, stać się maszyną do zabijania i w końcu wpakować w kłopoty. Porzuciła swoją rodzinę, żeby zacząć od nowa. Wracając do rodzinnego miasta nie sądziła, że podczas zwykłego remontu , spotka chłopaka, który ją pokocha. Ale czy z wzajemnością ? Jak Louis odnajdzie się w świecie sekretów, które skrywa dziewczyna? 


      ● be-with-me-baby 
      Author: Eve;*
      Ivy - młoda piosenkarka, Louis - piosenkarz w zespole One Direction. Przed tą dwójką zostaniw postawione trudne zadanie i nie wiadomo czy uda im się je wykonać. Kiedy z pozoru wszytko idze dobrze coś się psuje, a w ich zycie wkraczają osoby trzecie, które pragną tego co najgorsze dla bohaterów i nawet dopuszczą do śmierci niewinnych osób, aby tylko osiągnąć swój cel.


      ● ach-te-pasje
      Author: Małgosia Duda
      Czy w pogoni za marzeniem zostawiłabyś słoneczną Kalifornie na rzecz stolicy deszczowego kraju? Blair Harkness to zrobiła: dostała szansę i skorzystała z niej. I choć z tego powodu była przeszczęśliwa, tą radość niszczy pierwsze spotkanie z Loui'em. Żeby nie było jednak tak łatwo spotyka jeszcze dawno niewidzianego przyjaciela i dowiaduje się od niego bardzo interesujących informacji.


      ● roadtripwithharry
      Author: Prevent Monothony
      Harry Styles nie wiedzie spokojnego życia na przedmieściach Londynu i nigdy takiego nie wiódł. Postanawia przed studiami zrobić sobie małą wycieczkę po Wielkiej Brytanii swoim volvo z pewnym małym chłopcem, gdzie spotyka nie tylko starych znajomych, ale i przyszłych wrogów i osobę, która zawróci mu w głowie poprzez jeden, nieśmiały uśmiech.

18 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. jai1dhlzln.blogspot.com to mój

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem gdzie tu się dodaję zgłoszenia więc daje tu.
  Tytuł: Kwiaty naszym początkiem.
  Matka Louisa ma poważne problemy zdrowotne, a mianowicie raka. Ledwo wiąże koniec z końcem więc nie może zebrać sumy 100 tys w trzy miesiące. Pomaga jej syn. Dostał pracę w kwiaciarni, co najdziwniejsze bez żadnego wykształcenia. Ale czy na pewno będzie tam składał bukiety?
  Autor: Lee So Yeon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://flowersareourbeginning.blogspot.com/

   Usuń
 7. Zgłoszenie :) (blog o harrym i marcelu)

  Myślę, że gdy pierwszy raz go ujrzałam, jakaś cząstka mnie wiedziała co może się wydarzyć. I naprawdę, nie chodzi tutaj o jego słowa, czy czyny. Chodzi o uczucie, które pojawiło się razem z nim. Szalonym wydaje się fakt, że nie mogę być pewna czy kiedykolwiek poczuję coś podobnego. I nie wiem, czy powinnam to poczuć. Wiedziałam, że jego świat poruszał się zbyt szybko i spalał wyjątkowo jasnym płomieniem, ale pomyślałam wtedy: "Jak diabeł mógłby pchać mnie w ramiona kogoś, kto przypomina anioła gdy tylko się uśmiechnie?". Może to wiedział, kiedy mnie zobaczył. Zgaduję, że straciłam wszelką równowagę. I myślę, że najgorszą częścią tego wszystkiego, nie było utracenie jego. Tylko to, że zatraciłam siebie.  Sądzę, że nie zdajesz sobie sprawy z tego z kim tak naprawdę jesteś, dopóki tego nie stracisz....
  http://be-strong-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. http://lifedreamscometrue.blogspot.com/ zgłaszam :))
  Opoowiadanie o sile wli, nadziei i przygodach przeżywanych przez Demi i Louisa,czy uda im się odnalezc szczęście i czy chłopak uwolni dizewczyne z głębokiej pustki, zwanej życiem? Co się stanie , gdy dwa odległe światy się spotkają. Przeczytaj i poznaj ich historie :))

  OdpowiedzUsuń
 9. http://lifedreamscometrue.blogspot.com/
  http://www.youtube.com/watch?v=hPDsGfZ9gCc

  OdpowiedzUsuń
 10. This wonderful world - http://thiswonderfulworld1.blogspot.com/

  Kategoria: Thriller, Horror

  Szesnastoletnia dziewczyna, Nina mieszka na obrzeżach miasta wraz z mamą i bratem. Nie ma problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów, jednak jej sprawy miłosne nie układają się najlepiej. Od niedawna uczęszcza do liceum, w którym poznała jak dotąd najlepszą przyjaciółkę Martę. Wszystko mogłoby się wydawać normalne i proste aż do pewnego czasu. Czy Nina zdoła pokonać tyle przeciwności i wrogów? Czy uświadomi sobie jakie tak naprawdę grozi jej niebezpieczeństwo ? Co wygra przyjaźń, czy miłość ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uuu opowiadania z dreszczykiem. ;))) Zaraz poczytam! :D

   Usuń
 11. http://agataisandraopowiadanie.blogspot.com/?m=1 Zapraszamy ! :) , na razie jest prolog i są bohaterowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. http://rosie-and-alex.blogspot.com/ Zapraszamy!! :) dopiero zaczynamy :3

  OdpowiedzUsuń
 13. http://rosie-and-alex.blogspot.com/ Zapraszamy!! :) dopiero zaczynamy :3

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. zgłoszenie:
  halfaheart1dblogger.blogspot.com
  Opowiada o Cate, która jest bardzo trudna w kontaktach z chłopakami. Kocha śpiewać i to dzięki temu poznaje Louisa. On jest zawsze przy niej i kocha ją bezwarunkowo. Póki Cate nic nie wie o znajomych Louisa wszystko wydaje się iść w dobrą stronę. :D

  OdpowiedzUsuń
 16. zgłoszenie:
  halfaheart1dblogger.blogspot.com
  Opowiada o Cate, która jest bardzo trudna w kontaktach z chłopakami. Kocha śpiewać i to dzięki temu poznaje Louisa. On jest zawsze przy niej i kocha ją bezwarunkowo. Póki Cate nic nie wie o znajomych Louisa wszystko wydaje się iść w dobrą stronę. :D

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K