Zayn

      ● halifax-coffee
      Author: @LittleRhapsody 
      Co robisz, kiedy najważniejsza osoba w Twoim życiu odchodzi do innego świata? Zayn Malik szuka oparcia w alkoholu. Ale wtedy jego przyjaciele wyciągają go z dołka, dając inną wizję na świat. Czy poradzi sobie z sercem, które rozpaczliwie potrzebuje sklejenia?      ● sweetheartforget
      Author: ForeverAndAlways
      Niby zwykła przyjaźń, tak? Na początku każdy tak myślał, ale los zawsze ma inne plany. Cokolwiek myślisz, mówisz, robisz i tak wychodzi na wspak. Trzeba być silnym i pokonać przeznaczenie. Pytanie tylko czy się da? Na pomoc spieszą przyjaciele i starają się przywrócić właściwy tor, ale czy to pomoże? 


      ● two-different-worlds-collide *
      Author: Olga956
      Ariel Chen jest profesjonalną włamywaczką. Przejęła ten fach po swoich rodzicach, którzy są w nim mistrzami. Zresztą jej do nich niedaleko. Potrafi niepostrzeżenie wkraść się do banku lub sklepu jubilerskiego i wydostać się z łupem, niezauważona. Jednak tym razem łup nie będzie tak łatwy do wyniesienia, bądź ukrycia. Dostała od ojca nowe zlecenie – ma porwać Zayn’a Malik’a.


      ● bring-it-back-to-me
      Authors: Olga956 & Olivia
      Miłość. To jedno z najsilniejszych uczuć. Kochać kogoś znaczy dawać mu siebie na własność i czerpać z tego przyjemność. Ale co jeśli w rzekomo szczerej i szczęśliwej miłości coś jest nie tak? Co jeśli jeden z kochanków skrywa sekret, powiązany z tym drugim? A ten drugi nie ma o tym pojęcia. Jedyne, co mu pozostaje, to kochać pierwszego… 


      ● slowa-nic-nie-znacza 
      Author: Verena Esther Vogel
      Verena to siedemnastolatka z wielkim talentem tanecznym. Jednak pewna kontuzja zmienia wszystko i dziewczyna porzuca swoją pasję. Przeprowadza się do innego kraju, aby zapomnieć o problemach i zacząć nowe życie. Niestety, nic nie idzie według jej planu. Wszystkie wspomnienia wracają ze zdwojoną siłą. Nowi znajomi sprowadzają ją na złą drogę. Czy największy wróg Vereny pozwoli jej stoczyć się na dno?


      ● turn-back-time-1d
      Author: L.T ♥
      Nadine nigdy nie miała łatwego życia. Najpierw zostawili ją rodzice, gdy była, a następnie w tym samym czasie straciła dwoje najważniejszych dla niej ludzi, babcię - która zmarła, gdy dziewczyna miała 15 lat i przyjaciela - który zostawił ją bez żadnych wyjaśnień. Po tym wszystkim dziewczyna trafiła do domu dziecka, skąd została zabrana po dwóch latach do domu pewnego chłopaka. Tam ma zacząć nowe życie, z zupełnie nową Nadią. Ale czy uda jej się zapomnieć o wszystkim co ją spotkało?...


      ● yourheartbeat-mylove 
      Author: whitechocolatex3
      Victoria to dziewczyna po przejściach, nie ufa ludziom i jest bardzo nieśmiała. Jej życie totalnie się odmienia gdy musi wyjechać z kraju. Czy dziewczyna zajdzie przyjaciół? Czy odszuka swoje szczęście i odmieni swój los? Czy uroczy Nialler zawładnie jej sercem? A może wybierze Zayna?


      Author: Caroo
      Czy dziewczyna,któa straciła wszystko co miała może być nadal szczęśliwa? Najpierw rodzice potem ukochany brat.Próba samobójcza i ratunek chłopaka o czarnych postawionych na żel włosach. Czy Nathaly poradzi sobie z rzeczywistością? Co stanie pomiędzy nią o Zayn'em? Tego dowiecie się na blogu "Heartache doesn't last forever".


      ● youngloovers 
      Author: Viv V.
      Historia o próbie odnalezienie siebie pośród szarej rzeczywistości. Miłość rosnąca między Nim- niegrzecznym, bogatym chłopakiem- i Nią- zamkniętą w sobie, zakompleksioną dziewczyną.


      ● bleedgottabeyou 
      Author: Nat ala
      Gruba impreza. Alkochol. Pocałunek , aż
wreszcie łóżko. Co z tego wyniknie? Ciąża? Nie wiadomo. Nikt nic nie pamięta. Miłość od pierwszego wejrzenia. Wypadek. Zdrada. Tajemnica. Jak to wszystko potoczy się dalej? Chcesz wiedzieć ? Zapraszam na bleedgottabeyou.blogspot.com a w swoim czasie wszystkiego się dowiesz...


      nobody-breaks-my-heart
      Author: sunmuffins / @smajlbejbe  
      Zobaczył ją całkiem przypadkiem, był pod wrażeniem jej urody. Minął rok od kiedy pierwszy i ostatni raz ją ujrzał. Nie mógł jej wymazać z głowy, ciągle ma jej twarz przed oczami. Pewnego dnia spotykają się przypadkiem. Czy Louis zdobędzie Katniss, a może ktoś mu stanie na drodze? I czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?


      ● it-say-me-desire-that
      Author: Buntowniczka
      Historia o dwójce młodych ludzi. Buntownik i buntowniczka. Wybuchowa mieszanka, ale czy tak sprzeczne charaktery w końcu pogodzą się z tym że są dla siebie przeznaczeni? A może życie przygotowało dla nich inne atrakcje? 
Tego dowiesz się odwiedzając mojego bloga. :)  


      ● learn--to--love
      Author: Nicole 
      Pięć lat wcześniej pewna wesoła, cisząca się życiem dziewczyna straciła ojca. Po tym zdarzeniu jej światopogląd diametralnie się zmienił. Dziś jest wredna i bez uczuć. Jej wujkiem jest menadżer sławnego boysbendu i postanawia zabrać ją i jej przyjaciółki w trasę zespołu. Czy letnia przygoda zdoła coś zmienić w zachowaniu 16-latki? Czy poznanie pięciu gwiazdorów zdoła jej pomóc?


      ● jestemnormalnaonedirection
      Author: Irresistible. ♥
      Nigdy nie jesteśmy wolni. Niewoli nas miłość, drugi człowiek, tęsknota... Bo człowiek się przywiązuje, a wtedy nie może odejść. A wolność? Wolność to nic innego jak dobrowolne zniewolenie...
Psychiatryk to nie jest dobre miejsce dla ludzi.
      ● remember-when-i-cry
      Author: anonimowaautorka
      * Uwaga 1D nie istnieje! * Wydawałoby się, że mam wszystko - dom, rodziców, chłopaka, wkurzającą siostrę, dobre oceny. Jednak zawsze pojawia się jakiś niedosyt - chęć przygód. W nowej szkole czeka na mnie wiele pokus, a w zasadzie jedna, o imieniu Zayn. Ma czekoladowe oczy, seksowny uśmiech cwaniaka, roztrzepane włosy, jest wysoki, postawny, chamski, kuszący i niesamowicie uzależniający. Im dłużej z nim walczę, tym bardziej mnie przyciąga, czy ja Elodie dam sobie radę? Tego dowiecie się czytając mojego bloga.


      ● enterialyaoi
      Author: Izzy
      Kiedyś jeden demon powiedział : "Pójdę za tobą dalej niż do grobu". Dlaczego to jedno przyrzeczenie sprawiło, że całe dotychczasowe życie Liama zaczęło się sypać, a duchy przeszłości wróciły do niego z podwojoną siłą. Wydarzenia z XIX wieku. Pakt, którego chłopak początkowo żałuje, pchnie go w ramiona drapieżnika, który chce tylko jego duszy. Chociaż... czy Zayn`owi chodzi tylko o duszę? Wszystko nie byłoby takie skomplikowane, gdyby Liama nie dopadły jego błędy z przeszłości w postaci innego demona - Louisa. Dlaczego chce się zemścić na szatynie?


      ● impossible-promises
      Authors: Choco latte i Yokita
      Czy potrafiłbyś na nowo zaufać osobie, która dawno odeszła, lub pozbyć się kompleksów, wierząc, że nikt cię nie kocha?
Dwie siostry, o kompletnie różnych charakterach i dwie odrębne historie. Lola nie spodziewała się, że może znaczyć dla innych tak wiele. Nathalie nigdy nie sądziła, że jeden chłopak całkowicie ją zmieni.Czy dziewczyny odnajdą szczęście, a może ktoś im przeszkodzi? Zapraszamy na Impossible Promises!      ● spodeczek-mleka
      Author: felicity
      W nowy rok za drzwiami Zayn'a rozlega się ciche miauczenie. To bezdomny kot- piękne stworzenie- niespodziewanie wkracza w życie samotnego dwudziestosiedmiolatka (którego marzenia o zostaniu światowej sławy muzykiem legły w gruzach zanim się jeszcze dobrze nie rozwinęły) i w niesamowity sposób je przeobraża. Zayn odtąd nie tylko lepiej śpi przy akompaniamencie mruczenia, ale poznaje piękną brunetkę... 


      ● imaginary-truth
      Author: Mia
      Buntownicza, przebiegła i samowystarczalna-to właśnie Mia. Artystka, nie posiadająca duszy artystycznej. Dziwne, prawda? Jednak to co robi podoba się ludziom. Kto by pomyślał, że ten rok przyniesie jej tyle niespodzianek? Ona sama nie przypuszczała, że może dopuścić do swojego świata piątkę niewyżytych nastolatków. To przecież absurd.


      ● fed-up-with-the-fantasie 
      Author: Kaitlyn Fairchild
      Chelsea Taylor, to dziewiętnastoletnia brytyjska piosenkarka. Jest piękna, towarzyska, inteligenta i utalentowana. Była prześladowana w wieku 10 lat, ale jej najlepsza przyjaciółka, Ruby White pomogła jej przejść przez to wszystko. Są nierozłączne.
Życie Chelsei wygląda idealnie. Dopóki pewnego dnia nie spotyka Bad Boy'a Zayn Malika i jego przyjaciół z zespołu.Co się stanie, gdy zostaną parą i pojawią się plotki, zazdrość i obsesję ludzi? Nadal będą razem? Nic nie będzie ich w stanie rozdzielić?
       ● 1dpomojemu
      Author: Mia R
      Historia nastoletniej Mii która uciekająca od swojego tyrańczego wuja próbuje żyć na nowo. Czy przysięga niedoszłego małżeństwa stanie jej na drodze do szczęścia? Rozdzielona między dwoma mężczyznami będzie musiała podjąć kolejną ciężką decyzję z którym być czy nadal uciekać przed prawdziwym życiem.


      ● ifindyourlips 
      Author: viv v. 
      Życie potrafi być samobójcze, jeśli tylko oddamy je w ręce losu. Z początku wszystko wydaje się proste, jednak uczucia się zmieniają. Z biegiem czasu odkrywamy, kim tak naprawdę jesteśmy.


      ● take-me-to-the-place-i-love-please 
      Author: Julia Trzyloł
      Inez uwielbia się uczyć. W szkole jest postrzegana jako szara myszka, dobrze nadająca się do gnębienia i wyzywania. Wszystko to przez Niego, chłopaka, który zrujnował jej całe życie. Po dwóch latach jej były przyjaciel, a zarazem największy wróg wraca. Wraca przywożąc jej czwórkę swoich przyjaciół i mnóstwo problemów. Nielegalne wyścigi, gangi, narkotyki to dla niego norma. Ona tylko próbuje ratować Jego jak i samą siebie.


      ● in-love-with-a-criminal
      Author: Fucking Awesome <3
      "Zakochana po uszy w kryminaliście? Okropny pomysł! Jego stałym zawodem jest sprzedawanie narkotyków. Nóż w jego tylnej kieszeni to normalność , a w jego apartamencie można znaleźć sporą ilość pistoletów. Zawitał nawet na parę miesięcy do więzienia. Pytacie dlaczego? Rabunki, narkotyki i seks z nieletnimi to tylko parę rzeczy przez które stał przed sądem i błagał o uniewinnienie. Mówił, że jeszcze nigdy nie obdarował jakiejkolwiek osoby mocniejszym uczuciem. Ale czy to prawda? Kto wie... Ludzie określają go jako 'bandytę'. Spiera się ze mną i udowadnia mi to że jest dla mnie nieodpowiedni." 'Mamo, zakochałam się w kryminaliście, to niedorzeczne!'


      ● loovelorn 
      Author: viv v. 
      "... Dopóki śmierć nas nie rozłączy." Mam jedynie jeden miesiąc życia, a przyszło mi spędzać te dni w towarzystwie oschłego uciekiniera - Zayna.


      ● never-said-yes
      Author: Inna ja
      W świecie sławy jest bardzo łatwo się pogubić. Zayn Malik znany bad boy z One Direction właśnie tego doświadczył w zastraszająco szybkim tempie. Odtrąca od siebie przyjaciół, coraz więcej pije i uważa się za wielką gwiazdę. Czy można zakochać się od pierwszego wejrzenia?
Uważa że to wielka bujda. Do czasu. Jedna prośba zmienia wszystko. Tylko co zrobić gdy obiekt westchnień uważa go za egoistycznego dupka?
 


      ● my-own-world-1d
      Author: Anonimowy
      Selena, znana aktora, piosenkarka i najlepsza przyjaciółka Zayna Malika z zespołu One Direction. Sel czuje do niego coś więcej niż tylko zwykłą przyjaźń. Pewnego dnia dowiaduje się, że on tez się w niej zakochał. Zaprasza ją na spacer, staje się coś niezwykłego... Zayn wyznaje jej miłość. Kiedy już wszystko układa się doskonale i są wreszcie razem, sława odbija się na ich związku... Czy dalej będą razem? A może przez sławę ich związek legnie w gruzach?


      ● i-always-dream-can-come-true
      Author: Klaudia Sia
      Jest to opowiadanie o dziewczynie, która bierze udział w X Factor. Początkowo jest idealnie, Amanda polubiła nawet swojego mentora, poznała pięciu wariatów z którymi dogaduje się jak z nikim innym.
Jednak z czasem pojawiają się problemy...
Ból, strach, choroba, przemoc, groźby... śmierć?
Dziewczyna ma przy sobie sześcioro przyjaciół, cudownego chłopaka. Ale czy to wystarczy, by przetrwać?
Jedno wiemy na pewno.
Każdy medal, ma dwie strony.


      ● my-little-world-1d
      Author: Ania Kowalka
      Przyjaźń ale czy na pewno prawdziwa ?? Chciałabym wam opisać moją historię.Uwierzcie przez jedną rzecz możesz stracić najlepszego przyjaciela. Mam na imię Evelin mam 16-lat mój najlepszy przyjaciel to Zayn Malik. Lecz niedługo to się zmieni czy ich przyjaźń przeżyje całe wieki, czy jednak coś się wydarzy? Czy jeden pocałunek coś zmieni?


      ● fury-fanfiction
      Author: Veronica_Szn
      Jane Rose mieszka w małym miasteczku o nazwie Alford. Żyje na świecie jako dziecko swojej matki, pasierbica ojczyma I przyrodnia siostra, ojca nie zna. Kazdy zna ją jako grzeczną dziewczynkę, która boji się wszystkiego i jest kujonką, którą nikt nie lubi. Żyje sobie tak do czasu, aż dfo miasteczka przybywa pewien zabójczo przystojny oraz niebezpieczny mężczyzna, który przewraca jej świat do góry nogami. Co się stanie dalej? Jak sobie poradzi Jane z przeciwieństwami? Jeśli jesteś ciekaw zapraszam na przeczytanie histori Jane Rose.


      ● tu-castigo
      Author: aauthoress
      Osiemnastoletnia Mercedes do niedawna wiodła rozrywkowe życie.Szalone imprezy,drogie gadżety i mnóstwo przyjaciół było niemalże jej codziennością.Jednak życie nie zawsze bywa takie kolorowe jak może się nam wydawać.Jednej,felernej nocy straciła wszystko.I gdy myślała,że gorzej już być nie może na jej drodze pojawił się ktoś jeszcze.Jakie zamiary wobec Mercedes ma tajemniczy nieznajomy?Czy strach do kogoś może przeobrazić się w miłość?


      ● escape-zaynmalik
      Author: ellie69
      ''(...)Czułam, że lecę prosto na twardy zimny chodnik z myślą, że zaraz uderzę o niego z niewyobrażalną siłą. Jednak uderzenie nie nastąpiło.(...) Moim oczom ukazał się nieziemsko przystojny mężczyzna..''
Historia dwóch ludzi z dwóch oddzielnych światów, z dwoma różnymi poglądami na świat, a także z dwoma różnymi charakterami.
Ona – na pozór grzeczna, posłuszna córeczka tatusia, stosująca się do każdych zasad. Pozór ten znika wraz z zaufaniem jej ojca do niej.
On – nieziemsko przystojny, lecz tajemniczy i niebezpieczny mężczyzna, nie wahający się przed niczym.
Co się stanie jeśli dojdzie do ich spotkania?
Czy miłość przezwycięży strach przed nim?
Czy może ktoś im przeszkodzi w uczuciu?


      ● loovelorn
      Author: viv v.
      Niektórzy ludzie są stworzeni do zakochania się w sobie nawzajem, ale nie są stworzeni do bycia razem.


      ● blitzed-crazy-and-funny
      Author: Choco
      Z całego kraju zjechało się dziewięć najbardziej napalonych pijaków jakich świat widział.Kto by się spodziewał że przyjechali tu by...się uczyć.Morze alkoholu, miliony wypalonych papierosów i codzienne wymienianie się śliny...i nie tylko śliny.Czy między niektórymi domownikami wyjdzie coś więcej niż przyjaźń, nawet by jeśli, to jakby przetrwała skoro wciąż oni piją i ranią siebie nawzajem.Jak poradzą sobie z nauką, gdy wciąż coś ich rozprasza?Jak poradzą sobie z miłością gdy w tym domu w ciąż są jakieś kłótnie?Jak poradzą sobie ze swoim celem, jeśli ktoś wciąż podcina im skrzydła.


      ● it-was-better-to-die
      Author: Ruda ;*
     Historia opowiada o parze nastolatków Zayn oraz Lucy) zakochanych w sobie na zabój. Niestety z niewiadomych przyczyn ktoś postanawia ich rozdzielić wysługując się osobami trzecimi czyli Louisem, Liamem oraz Niallem. Trójka chłopaków zostaje zastraszana przez S i B czyli dwójkę nastolatków współpracujących ze sobą. Na szczęście jest też Harry i Ashley którzy ze wszystkich sił wpierają swoich przyjaciół. Ale czy tajemnicze S podda się po pierwszej porażce? Czy można czekać na niespodziewany zwrot akcji? Czy młodzi po wszystkich krzywdach jakie zostaną im wyrządzone pozostaną razem ?


      ● dancewiththedevilff
      Author: SalutBruno
     Byłam rozdarta na kawałeczki pomiędzy dwójką chłopaków. Nie wiedziałam co zrobić ze sobą, a tym bardziej co powinnam zrobić względem innych. Ale czy powinnam się dziwić, skoro tańczyłam z diabłem?


      ● story-of-onedirection-forever
      Author: damntrue
      Czy można przyzwyczaić się do myśli, że brat bliźniak jest osobą sławną ? Baa, sławną... rozchwytywaną przez miliony, a jakby to było możliwe weszliby z nim pod prysznic. Przecież to nic, przecież to tylko Harry.
Histora wówczas 16-letniej dziewczyny, borykającej się z typowymi problemami nastolatek, żyjącej w cieniu sławy brata. jej życie ulega totalnym zmianom, pod każdym względem. Powraca po 2 latach, całkiem inna, całkiem zmieniona. czy stare uczucie przetrwało? Czy duma pozwoli jej w końcu być szczęśliwą? Nazywam się Kimberly Medeliene Styles, a to moja historia.


      ● love-in-the-rhythm-of-the-dance
      Author: julka
      Selena to osiemnastolatka, która uwielbia tańczyć. Pewnego dnia wybiera się na casting, aby tańczyć w trasie koncertowej One Direction. Tam poznaje Zayna - dwudziestolatka z trudnym charakterem, który należy do zespołu i trochę pogubił się w życiu. Czy wyniknie z tego coś więcej? Czy Selena pomoże Zaynowi wrócić do normalności?


      ●  it-makes-no-sense-to-live-in-sorrow
      Author: Alex
      Streenvege to ulica dość spokojna. W małym, dwupiętrowym i szczególnie bardzo przytulnym domku mieszka Deby - dziewczyna miła, inteligentna i mądra. Mieszka jedynie ze swoją kochaną babcią, która wzięła dziewczynę pod opiekę, kiedy to jej rodzice tragicznie zmarli. Jej życie przepełnia ciągły strach... Który po czterech latach ustąpi. Czego? Bala sie jedynie tego, iż jej stary, najlepszy przyjaciel wróci. I wrócił... Jak poradzi sobie z powrotem chłopaka, o którym chciała zapomnieć?


      ●  walka-z-losem
      Authors: Agusi77&(sporadycznie) Inna
      Boks, to dla niektórych brutalny i bezsensowny sport, który nie powinien istnieć, ale dla pewnej dziewczyny z Glasgow to całe życie...
Naomi Collins- zwykła nastolatka, która prowadziła normalne życie... Do czasu tragicznego wypadku i śmierci jej ukochanych rodziców. Po tym wydarzeniu dziewczyna trafia do domu dziecka, gdzie stacza się na samo dno. W wieku 17 lat opuszcza znienawidzony przez siebie ośrodek i trafia pod skrzydła bogatej, bezdzietnej rodziny. Nie czuję się tam akceptowana, więc wraz z dniem ukończenia swoich 18 urodzin ucieka z domu. Na jej drodze stoi wiele przeszkód, ale znajdzie się też kropla szczęścia w morzu nieszczęść...Osiemnastolatka spotka piątkę chłopców, którzy na zawsze odmienią jej życie...


      ● ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa
      Author: Madison
      Kiedy Zayn dowiaduje się, że pozostał mu tylko miesiąc życia, załamuje się. Ból codziennie przybiera na sile i kiedy czuje, że dłużej nie wytrzyma, wyjawia swoim przyjaciołom prawdę. Widzi na ich twarzach wymalowany ból oraz smutek. Czy to wydarzenia pokaże pozostałej czwórce, że nie warto źle ocenia ludzi nie znając ich tajemnic ? Czy pomogą mu się pogodzić ze śmiercią ? Jaka będzie zapłata za ich tok myślenia ? 

26 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. jeszcze ja, jeszcze ja. XD
  http://andwecryaway.blogspot.com/
  opowiadanie o szesnastoletniej Marcelle, która kompletnie załamuje się po wyjeździe swojego najlepszego przyjaciela, Zayna. Za swoje zachowanie trafia do poprawczaka. Tam czekają ją przerażające chwile, ale też i zabawne momenty.
  Kim jest tajemnicza "L" wysyłająca niemiłe smsy do głównej bohaterki? Czy Marcelle i Zayn na nowo będą przyjaciółmi? Kto jest fałszywy, a kto nie?
  Zapraszam! Rozdziały zazwyczaj dodawane są codziennie. <:

  OdpowiedzUsuń
 11. I JA :)
  http://my-life-is-true-onedirection.blogspot.com/

  17 letnia Diana skrywa pewien sekret swojego ojca,o którym dowiedziała się zupełnie przypadkiem. Na dylemat czy wyznać prawdę,czy zachować to dla siebie i chronić swoją z pozoru szczęśliwa rodzinę. Na jej drodze pojawia się pewien sławny chłopak,który staje się jej lekiem na wszystko.
  Jak potoczą się losy Diany Donovan?

  OdpowiedzUsuń
 12. I Ja :)
  http://ognisty-temperament.blogspot.com/

  On - arogancki, niebezpieczny gangster .
  Ona - krucha, wstydliwa, samotna, bojąca się wydobyć z siebie chociaż jedno słowo . Życie jej nie rozpieszcza, bo to chyba nic dobrego gdy w życiu masz ojca kata bez skrupułów .
  Prawda ? Na jej ciele codziennie powstają nowe siniaki, które kiedyś znikną, lecz co się stanie gdy jej ojciec posunie się do czegoś gorszego takiego jak GWAŁT ?!

  OdpowiedzUsuń
 13. załapie sie?

  http://13metr.blogspot.com/
  Ona - spokojna, szara myszka, dobrze się uczy, nie wchodzi nikomu w drogę.
  On - buntowniczy chłopak, nie liczy się z zasadami jak i z innymi ludźmi.
  Niespodziewanie ich drogi krzyżują się. Połączy ich nienawiść czy miłość? Czy tak dwie różne osobowości mogą znaleźć wspólny język. Kto kogo skieruje na drogę dobra lub na drogę zła?
  Tego dowiecie się czytając bloga.

  OdpowiedzUsuń
 14. :)
  Zapraszam do mnie :)
  http://calaja-megan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam!
  http://dwaswiaty-opowiadanie.blogspot.com/

  Zupełnie inny świat, odmienne osobowiści, całkiem inne życiowe wartości. Czy Zayn pokona uzależnienie? Czy u Rose będzie w końcu lepiej? Czy wszysyc bohaterowie będą szczęśliwi? Wejdź, a się przekonasz :]
  Zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 16. http://przeznocdoswitu-1d.blogspot.com/
  Imprezy. Alkohol. Narkotyki. To wszystko po co? Tylko i wyłącznie, aby zatuszować szarą prawdę. Kiedy Vanessa poznaje Madeline nie jest jeszcze w pełni świadoma że to właśnie ta urocza blondynka da jej tą możliwość poznania piątki chłopaków. Problemy, utrata bliskich, niechęć. Czy to lato będzie inne? Pełne tych lepszych chwil? Może.... nie do końca.
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. http://zycie-podroz-opowiadanie.blogspot.com/

  Morderstwo z przed kilkunastu lat,wciąż obciąża Ją. Zostaje sama. Wychowuje się w domu dziecka. Któregoś dnia podczas imprezy, zostaje zdradzona przez swojego najlepszego przyjaciela. Dochodzi do poważnego wypadku.Ona zamknięta w tym samochodzie, bliska śmierci, gdyby nie jego głos byłaby już po drugiej stronie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Opowiadanie o Niall'u - ZAPRASZAM

  http://brokenheartedthea.blogspot.com/

  17-letnia Dorothea ma idealne życie. Kochających rodziców, przyjaciół, pieniądze, do tego jest bardzo piękna. Jest modelką. Los sprawił, że musiała wyprowadzić się z Polski do Wielkiej Brytanii. Zacznijmy od tego, że jest córką Marka Holsky i Monici Lavise-Holsky – znanych w Polsce architektów. Jej ojciec niegdyś wyjechał w interesach do Londynu, gdzie poznał jej matkę. Potem urodziła się ona. Młodzi zakochani zamieszkali w Polsce i zaczynali podbijać kraj swoimi projektami. Teraz muszą wyjechać do kraju matki Thei. Nowe szkoła, nowi ludzie. Jak potoczą się jej losy? Czytajcie dalej, a przekonacie się.

  OdpowiedzUsuń
 19. http://madly-in-love-friends.blogspot.com/
  Zayn Malik członek sławnego boys bandu, który wraz z czwórką przyjaciół uczy się w liceum. Do szkoły uczęszcza również Karii, młoda, piękna i utalentowana dziewczyna, która goni za marzeniami. Czy tą dwójkę połączy niesamowite uczucie ? Czy jednak ktoś zdoła im przeszkodzić ? Czy Karii z przyjaciółką zdołają spełnić marzenie ? Tego dowiecie się czytając mój blog ! Serdecznie zapraszam ! :***

  OdpowiedzUsuń
 20. http://i-am-fool-for-you.blogspot.com/

  Zayn jest trudnym człowiekiem, jednak potrafi kochać i jest kochany przez Aurorę, która obdarzyła go szczerym i ciepłym uczuciem. Jednak któregoś dnia podejmuje decyzję, która zmienia wszystko. Odchodzi, chce zacząć nowe życie, zostawiając dziewczynę samą. Jednak dzięki wsparciu Liama, wstaje na nogi, a w swoim życiu po raz kolejny spotyka Malika, który wydaje się być jej całkiem obcy.

  Możliwe, że jakoś zainteresuję. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 21. http://onemoments-twoworlds-zayn-fanfiction.blogspot.com/

  Alice to osiemnastoletnia dziewczyna mająca dwie najlepsze przyjaciółki i udane życie. Po pewnym czasie otrzymuje koperty z tajemniczymi wiadomościami. Z początku to olewa, ale z czasem zaczyna się tym interesować. Co wyniknie z jej ciekawości...?

  OdpowiedzUsuń
 22. adres: http://broken-frame.blogspot.com/
  kategoria: Zayn
  opis: Czasami życie może zmienić się przez jedną, ulotną chwilę - to właśnie przydarzyło się Julii. Wydała wszystkie oszczędności, aby pojawić się na koncercie One Direction. Miała nadzieje, że Harry dostrzeże ją w tłumie fanek, ale tak się nie stało. Pojawił się Zayn, który dał jej chwilową namiastkę miłości. Jedna chwila, która poprowadziła ich do hotelowego apartamentu. Jednorazowa przygoda, po której Julia obudziła się z rozdartym sercem, pełnym żalu i goryczy.
  Czy ta historia skończy się happy end'em? Sprawdź...

  OdpowiedzUsuń
 23. Siedemnastoletnia Felice opuszcza wiecznie słoneczne, tętniące życiem Los Angeles i przeprowadza się do małego miasteczka położonego w hrabstwie West Yorkshire. Tam poznaję tajemniczego, niezwykle przystojnego Zayna Malika. Chłopak ma nadludzkie zdolności - Nie można mu się oprzeć, ale i nie można go przejrzeć. Felice usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie jak i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo.
  Już niedługo może nie być odwrotu...

  http://twilight-with-zaynmalik.blogspot.com/ Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 24. adres bloga:http://reallyiloveyou.blogspot.com/
  kategoria:Zayn
  opis:Cześć jestem Natalii i mam szesnaście lat. Moje życie składa się z ojca alkoholika i matki dziwki. Raj na ziemi no nie? O ironio. Gdybym miała chodź troche odwagi zabiłabym się,ale.. obawiam się ,że nawet to mi nie wyjdzie.Mam jeszcze siostrę, która ma mnie kompletnie w dupie i chłopaka, który mnie zdradza ,ale.. to raczej nie ważne bo w końcu go kocham. Idę zatruć się nikotyną.Aaa i jeszcze jedno pamiętaj - życie to piekło.

  OdpowiedzUsuń
 25. Adres: http://broken-frame.blogspot.com/
  kategoria: Zayn.
  Opis: Wyobraź sobie sytuacje kiedy cały świat staje przed tobą otworem, kiedy możesz zrobić wszystko, bo w końcu jesteś wolny. Julia właśnie tak się czuła, wyjeżdżając do Anglii. Stanęła na progu dorosłego życia i z wysoko podniesioną głową śmiało go przekroczyła. Miała być tam tylko rok, żeby zarobić na studia i wrócić do Polski. No właśnie – miała.
  Wszystko się zmieniło kiedy go poznała. Nagle plany, marzenia runęły jak domek z kart, bowiem musiała zapłacić za pomyłki dokonane jednego wieczoru po koncercie One Direction.
  Poznaj niekoniecznie romantyczną historię o trudnej miłości Julii i Zayna.

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K