Niall

      Author: Olga956
      Dziewczyna z sierocińca, która dostaje szansę na spełnienie swojego marzenia o graniu na gitarze, a na dodatek jej nauczycielem zostaje sam Niall Horan. Zbyt piękne, by było prawdziwe? A jednak. Właśnie to przydarzyło się szesnastoletniej Amandzie Bloom, nieśmiałej dziewczynie z trudną przeszłością. Czy chłopakowi uda się na nowo przywrócić szczęście do jej życia? Jak potoczą się ich losy? Dowiecie się tego, czytając opowiadanie „I’ll take you to another world”. 


      ● you-love-me-for-who-i-am 
      Author: Annie B.
      Annie to siedemnastoletnia dziewczyna, która kilka lat temu dotkliwie przeżyła rozstanie z przyjacielem, który zaczął robić wielką karierę. Kiedy zaczyna sobie układać życie, dosłownie wszystko się psuje. Problemy rodzinne, śmierć bliskiej osoby, a do tego powraca ON. Czy dawne skryte uczucie odrodzi się? Jak się potoczą dalsze losy?  


      Author: Sally       
      Destiny na pozór spokojna dziewczyna, ale czy na pewno? Po stracie najbliższej osoby postanawia coś zmienić. Nowe znajomości, miejsca i przyzwyczajenia. W życiu dziewczyny pojawia się również odwieczny przyjaciel. Czy nowie znajomości wyjdą na dobre? Czy może dawny znajomy stanie się kimś innym? Czy dziewczyna pośród bólu, podejmowaniu nieprzemyślanych decyzji i braku oparcia odnajdzie miłość? Czy w końcu całe jej zachowanie da się jakoś wyjaśnić? W końcu nic nie dzieje się bez przyczyny...  


      ● fall-in-love-in-london-1d 
      Author: Olix 
      Opowiadanie skupia się głównie na życiu 18-letniej Lily, która gra w siatkówkę. Kiedy razem ze swoją drużyną - Miami Inx - jedzie do Londynu na mecz, poznaje chłopaka. Jak się okazuje nie jest on zwyczajnym chłopakiem. Czy jej miłość do Kevina - jej chłopaka - przetrwa czy może Lily zakocha się w Niall'u? Opowiadanie pełne będzie niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji.


      ● drop-of-hope.blogspot
      Author: Saphir 
      Pomieszana historia życia zwykłej, nieśmiałej dziewczyny. Nastoletnia Hope musi pogodzić się z tym, że przez pewien czas będzie mieszkać z członkami zespołu One Direction. Czy znajdzie osoby bliskie swojemu sercu i czy poradzi sobie w nowym otoczeniu? Może nawet kogoś pokocha...


      ● yourheartbeat-mylove 
      Author: whitechocolatex3
      Victoria to dziewczyna po przejściach, nie ufa ludziom i jest bardzo nieśmiała. Jej życie totalnie się odmienia gdy musi wyjechać z kraju. Czy dziewczyna zajdzie przyjaciół? Czy odszuka swoje szczęście i odmieni swój los? Czy uroczy Nialler zawładnie jej sercem?  A może wybierze Zayna?


      ● x1dforevernumber1x 
      Author: *starlight*
      Blog opowiada historię Melanie Cartet, która wraz z rodzicami mieszka w Londynie. Niestety jej idealne życie kończy się wraz z tym, kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że jej rodzice są alkoholikami. Z czasem jest coraz gorzej. Dochodzi nawet do rękoczynów, a jej jedyna i najlepsza przyjaciółka jest zmuszona ją zostawić. Kiedy Melanie ma już serdecznie dość na imprezie poznaje Niall'a Horan'a z zespołu One Direction. Następnego dnia budzi się i zauważa, że nie jest u siebie w domu, okazuje się, że obok niej leży blondyn, na dodatek jest nagi.


      ● balletandlove 
      Author: Anita Magda
      Jedna dziewczyna, duży talent, wielka pasja i ogromna miłość. Czy dziwne wydarzenie zmieni bieg życia ? A może to bezsilność zmieni przeznaczenie ? Czy myśląc tylko o sobie nie zranimy innych ? Jak sobie z tym poradzi główna bohaterka ? Są to pytanie na, które możesz odpowiedzieć po przeczytaniu tego opowiadania.


      ● gorzka-strona-cukierka
      Author: Some Black
      "Jeden moment, w którym wszystkie jej nadzieje i oczekiwania ulotniły się na zawsze. (...)
Jeden moment, w którym okrutna proza życia uderzyła ją bardziej niż kiedykolwiek. (...)
Jeden moment, w którym wybudowała wokół siebie potężny mur"
Czy po zburzeniu go, życie po raz kolejny przypomni jej, że trup nadziei leży głęboko pod ziemią?


      ● taught-me-to-fly 
      Author: Irresistible
      Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego jak jedna przypadkowa osoba może zmienić nasze życie. Jak jedna pochopnie podjęta decyzja wpłynie na resztę naszego życia. Jade jest wkraczającą w dorosłe życie dziewczyną próbującą zapomnieć traumatyczną przeszłość. Niall młodym mężczyznom poszukującym w swoim zaplątanym życiu sensu. Jak wpłynie na siebie ta dwójka młodych ludzi?


      ● summer-paradise-1d-story 
      Author: Gummibärchen.♥
      Kinga, która jest w połowie polką, a w połowie angielką, mieszka z rodzicami w Londynie. Wyjeżdża z przyjaciółmi na wakacje, do Paryża. Odkrywa tam sekret, jednak musi wyjechać, bo dowiaduje się o czymś, co zmienia jej życie o 360 stopni.


      ● trust-and-believe 
      Author: Finis 
      Kiedyś doskonała tancerka, dzisiaj narkomanka. Dziewiętnastolatka stacza się na dno, wpada w złe towarzystwo. Ocalić może ją tylko tajemniczy chłopak z baru. Czy dziewczynie uda się podnieść i walczyć dalej? Czy nieznajomy pomoże jej przetrwać tę grę, którą nazywają życiem?


      ● truly-madly-deeply-niall *
      Author: Mai
      Historia dwojga młodych ludzi pokazująca ich wszystkie wzloty i upadki. Opowieść o tym jak kochać i kiedy odpuścić. Kilkanaście tysięcy słów będących przykładem tego w jak ekstremalnie szybkim tempie życie może się zmienić. Nie zawsze na lepsze. Opowiadanie, które pokazuje nie tylko jak kochać sercem, ale jest także doskonałym przykładem jedności dwóch ciał. Mieszanka najróżniejszych uczuć, emocji, wspomnień i doświadczeń.


      ● revenge-zemsta 
      Author: Sophiexxx
      Rok 2005,
Selena i Niall to sąsiedzi i najlepsi przyjaciele. Mieszkają w jednej z najbiedniejszych dzielnic Los Angeles. Chodzą do tej samej klasy, zawsze trzymają się razem i znają wszystkie swoje tajemnice. Są typowymi dorastającymi nastolatkami, do czasu, kiedy mama Seleny ginie w pożarze domu, a Selena zostaje napadnięta przez znajomych ze szkoły i brutalnie zgwałcona. Po tych wydarzeniach zostaje zaadoptowana przez wuja i wyjeżdża do Australii.
Rok 2010,
W Los Angeles zjawia się Chloe Walsh, pojawienie się nowej, pięknej i bogatej uczennicy w West Beverly High School jest szeroko komentowane przez uczniów placówki. Każdy chce zostać nowym znajomym tajemniczej przybyszki. Chloe jednak nieprzybyła do Los Angeles w celach towarzyskich. Jej celem jest pomszczenie swoich krzywd, które jej zadano pięć lat wcześniej. Codziennie będzie odkrywała sekrety i grzeszki swoich oprawców, każdego dnia kolejna osoba, będzie zmuszona zapłacić za swoje grzechy z przyszłości. Niall jako jedyny rozpozna w nowej uczennicy West Beverly High School swoją dawną przyjaciółkę Selenę Gomez. Czy Chloe/Selena ponownie zaprzyjaźni się z Niallem? Czy uda jej się pomścić wszystkie swoje krzywdy? Czy zemsta da jej ukojenie? Co wydarzy się, kiedy Niall zakocha się w osobie przez którą Chloe/Selena wylała wiele łez?


      Author: OomN
      Natalie to nastolatka poszukująca wrażeń i wspomnień. Jej rodzice są po rozwodzie, a dziewczyna mieszka ze swoją matką w Warszawie. Dwa dni po ukończeniu liceum muzycznego dziewczyna wyrusza w magiczną podróż, nie wiedząc, że zmieni ona jej życie całkowicie. Czy Niall będzie w stanie pokazać dziewczynie, że jest na tyle odpowiedzialny na gotowy związek żeby i ona mu zaufała? Czy Natie pokona przeszkody i stanie na wysokości zadania?


      ● life-never-change
      Author: Victoria
      Czy gdybyś mógł zmienić swoją decyzję zrobiłbyś to? - takie pytanie zadaje sobie codziennie Emily. Jest to 17- latka z wielkimi problemami. Dlatego przeprowadza się do swojego kuzyna, Josh'a. Kto stanie na jej drodze? Z jakimi problemami się zmierzy?


      ● niewolnicy-uczuc
      Author: Marti
      Pomimo niezliczonych przeszkód, które stoją na drodze do szczęścia dwójki szaleńczo zakochanych w sobie nastolatków - Anyi Tomlinson, siostry pnącego się na szczyt Louisa Tomlinsona, oraz Nialla Horana, członka sławnego zespołu One Direction - ich miłość wciąż rozkwita. Czy pewna brązowooka dziewczyna może stać się przeszkodą nie do pokonania? Zazdrość to bardzo silne uczucie, które czasem całkowicie zmienia człowieka. O tym również przekonuje się najlepsza przyjaciółka An - Marisol Sanchez, która od pewnego czasu bezustannie zabiega o względy Zayna Malika. Chłopak nieświadomie zaczyna jej ulegać, co znacznie wpływa na jego życie - przerażony uczuciem, które pojawia się znikąd, szuka ucieczki od "zmartwień" w ramionach kobiety, która niegdyś była uważana zarówno przez niego, jak i przez jego przyjaciół, za wroga. Jak potoczą się ich losy? Czyje ścieżki skrzyżują się na dobre?


      ● impossible-promises
      Authors: Choco latte i Yokita
      Czy potrafiłbyś na nowo zaufać osobie, która dawno odeszła, lub pozbyć się kompleksów, wierząc, że nikt cię nie kocha?
Dwie siostry, o kompletnie różnych charakterach i dwie odrębne historie. Lola nie spodziewała się, że może znaczyć dla innych tak wiele. Nathalie nigdy nie sądziła, że jeden chłopak całkowicie ją zmieni.Czy dziewczyny odnajdą szczęście, a może ktoś im przeszkodzi? Zapraszamy na Impossible Promises!


      ● you-laughing-with-snowmen 
      Author: Roddie
      18 - letnia Molly Parks, jak to zawsze bywa, przeprowadza się do Londynu w celu rozpoczęcia "nowego życia". Dlaczego?
Straciła swoją najlepszą przyjaciółkę.... Albo może prościej. Jej "siostra" została
zamordowana,
w dodatku przez swojego chłopaka. Interesująco, nieprawdaż?
Jak Molly sobie poradzi? Nie pomoże jej w tym wszystkim dawna miłość Niall Horan, którego spotkała w parku.
Masa komplikujących wydarzeń, spuści na nią również niby niepozornego zielonookiego bruneta...      ● neversayneveruntilyoutry 
      Author: Panihoranowa
      Wrogie? a może coś więcej niż tylko to . Dla Niall'a owszem coś więcej a dla Lottie? nie szczególnie , po miesiącach przekonuje się do chłopaka . Ale nadal nie jest przekonana co do swoich uczuć.


      ● onelive-onedirection 
      Author: ninia14
      Jedna przeprowadzka zmienia życie Karoliny o 180 stopni. Nowy brat, który jest członkiem zespołu, którego dziewczyna nienawidzi. Śmierć najbliższych osób. Czy Karola podoła przeciwnościom losu? Czy podda się urokowi zabójczo przystojnego blondyna, czy dalej będzie traktować go jako kapryśliwą gwiazdkę?


      ● friends-or-more 
      Author: Forever Hungry
      Jedno przypadkowe spotkanie, a zmieniło całe jej życie. Jedna osoba, a tyle niebezpieczeństwa. 18 - letnia Jade to zwykła "nudna" dziewczyna z Londynu. Jej życie jest przeciętne. Szkoła, praca, imprezy, nauka. Jednak jedna osoba zmienia wszystko. Niebezpieczeństwo. Morderstwa. Zniknięcia. Poszukiwania. W swoim mieście jest znany jako Wanted. Wszyscy się go boją. Ona nie będzie mogła. 


      ● stay-with-me-set-me-free 
      Author: Demetria Devonne
      Julie - siedemnastoletnia, trochę zagubiona brunetka, która nie wie co to znaczy "miłość". Nie ma prawdziwych przyjaciół, od zawsze była porównywana do swojej sławnej siostry. Lily - starsza siostra Julie sławna piosenkarka. Harry - 1/5 słynnego boysbandu One Direction. Chłopak Lily. Jest nią zauroczony lecz kiedy poznaje Julie wszystko sie zmienia. Jak potoczy sie ta znajomość? Przekonaj się. 


      ● im-here-for-you-oomn
      Author: Natalia a
      Madeleine to spokojna dziewczyna stłumiona w cieniu pracy swojej matki.Jest skryta w sobie i brak jej czyjegoś wsparcia.Przyjaciele..raz są a raz ich nie ma.Palaczka choć nienałogowa.To jej pomaga odciągnąć się od życia codziennego.W noc przed niezapowiedzianą przeprowadzką poznaje przez internet chłopaka.
Erin to imprezowiczka której głównymi życiowymi wartościami są seks i różnego rodzaju używki.Mieszka sama.Jest nieufna.Czuje że może w tym świecie liczyć tylko i wyłącznie na siebie.Lubi flirtować,a właściwie to jej chleb powszedni.Nie było jeszcze poranka ,którego nie byłaby na kacu.Jeden seks,z jednym mężczyzną , w jednej kabinie...Co dalej?
Jak potoczą się dalsze losy dziewczyn?
Dowiesz się czytając "If I let you know I'm here for you,maybe You'll love yourself like I love you"      ● przygodazonedirectionzawszespoko 
      Author: Kinia Lesiak
      18- lenia Kate Blue w wieku 10 lat została pożucona przez rodziców bez słowa wyjaśnienia. Zajmuje się nią ciocia Melinda. Życie Kate to seria kłamstw, nawet przyjaciele mają przed nią tajemnice. Gdyby nie muzyka dawno by odeszła z tego świata.Obiecała sobie dowiedzieć się prawdy. Czy zdąbędzie przyjaciół, a może wrogów? Tego dowiesz się czytając moje opowiadanie. 


      ● im--so--sorry 
      Author: littlestrawberry 
      Sophie, jest przetrzymywana przez własną matkę w domu od trzech lat. Czyli od momentu kiedy matka wmówiła jej, że jej najlepszy przyjaciel nie żyje.
Trzy lata później matka dziewczyny postanawia wyjechać. Sophie znajduje swój telefon i czyta wszystkie wiadomości od rzekomo nieżyjącego chłopka. Sophie kontaktuje się z Niall'em i prosi go o pomoc.
Jak potoczą się losy tej dwójki?
Czy matka dziewczyny ją odnajdzie?
Czy Sophie pokocha Niall'a z wzajemnością?
Tego dowiesz się czytając tą historię.       ● itsgottabe-you
      Author: rajot
      Sophie nigdy nie narzekała na swoje życie. Miała kochającą rodzinę, przyjaciół i od zawsze oddawała się swojej pasji. Taniec był dla niej ucieczką od rzeczywistości.
Jej marzenia powoli zaczęły się spełniać. Rozpoczęła naukę na jednym z najlepszych londyńskich uniwersytetów. Jednak pobyt w Londynie niesie za sobą wiele nowych niespodzianek.
Po roku spotyka Harry’ego, najlepszego przyjaciela z lat, kiedy jeszcze oboje mieszkali w Holmes Chapel. Ich kontakt urwał się, kiedy chłopak bez słowa przeprowadził się do stolicy. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na ciężką próbę. Na dodatek w życiu Sophie pojawia się Niall i wszystko się zmienia. Harry uświadamia sobie o swoich uczuciach jakie żywi dziewczynę. Tylko czy nie za późno?
Dwóch przyjaciół walczących o względy jednej dziewczyny. Komu w ostateczności uda się zawładnąć jej sercem? 

      ● blitzed-crazy-and-funny
      Author: Choco
      Z całego kraju zjechało się dziewięć najbardziej napalonych pijaków jakich świat widział.Kto by się spodziewał że przyjechali tu by...się uczyć.Morze alkoholu, miliony wypalonych papierosów i codzienne wymienianie się śliny...i nie tylko śliny.Czy między niektórymi domownikami wyjdzie coś więcej niż przyjaźń, nawet by jeśli, to jakby przetrwała skoro wciąż oni piją i ranią siebie nawzajem.Jak poradzą sobie z nauką, gdy wciąż coś ich rozprasza?Jak poradzą sobie z miłością gdy w tym domu w ciąż są jakieś kłótnie?Jak poradzą sobie ze swoim celem, jeśli ktoś wciąż podcina im skrzydła.


      ● it-was-better-to-die
      Author: Ruda ;*
     Historia opowiada o parze nastolatków Zayn oraz Lucy) zakochanych w sobie na zabój. Niestety z niewiadomych przyczyn ktoś postanawia ich rozdzielić wysługując się osobami trzecimi czyli Louisem, Liamem oraz Niallem. Trójka chłopaków zostaje zastraszana przez S i B czyli dwójkę nastolatków współpracujących ze sobą. Na szczęście jest też Harry i Ashley którzy ze wszystkich sił wpierają swoich przyjaciół. Ale czy tajemnicze S podda się po pierwszej porażce? Czy można czekać na niespodziewany zwrot akcji? Czy młodzi po wszystkich krzywdach jakie zostaną im wyrządzone pozostaną razem ?


      ● my-newage
      Author:Majka
      Dzisiaj nie ma już nic ,a jutro nie ma już przyszłości. Jesteśmy ostatnimi ludźmi na zalanej słońcem ziemi. Po za sektorami nie ma już życia. Tylko bezkresne pustynie. Nie jesteśmy tu sami. Otaczają nas bezmózgie ,bezduszne ,żądne krwi mutanty. Są wśród nas ,żyją ,bytują i czekają na odpowiedni moment ,żeby nas zaatakować.
Czy uda nam się powstrzymać inwazję nieproszonych gości? Zbudować lepsze ,bezpieczniejsze jutro? Cześć. Jestem Shanon McLain i chciałabym żyć jak normalna nastolatka. Ale teraz muszę pamiętać ,że jutro nie ma już żadnych zasad.


      ● lullaby-fanfiction
      Author: Nannami
     To miało być jej ostatnie zadanie. Wszystko miało pójść łatwo, a potem...mieli być bogaci i wreszcie żyć normalnie. Robiła to co chciał nie zastanawiając się czy słusznie postępuje. Już dawno nauczył ją, że uczucia są bezwartościowe... Wszystko zmieniły powracające wspomnienia. Zaczęła odzyskiwać pamięć, którą utraciła w wieku 15 lat. Czy wykona swoją misję do końca ? Jaki udział w jej przeszłości miał Brandon i Niall?


      ● imgonnaloveyoulikeiveneverbeenbroken1
      Author: Dominika Horan
      Saha - dziewczyna z wieloma problemami
Niall - chłopak znienawidzony przez fanów
Szukają pomocy w internecie. Co się stanie gdy ich drogi się spotkają ? Pomoc , szczęście , miłość, smutek, żal , kłamstwa a może nawet śmierć ?


      ● we-will-always-be-together-forever 
      Author: Mazuz Fray
      Dwie przyjaciółki. Dwa życia. Dwa charaktery. Wspólne dzieciństwo. Wspólne problemy. Wspólne cierpienie. Jedno marzenie.Jedno miasto. jedno spotkanie. czy to obróci ich życie o 180 stopni?

50 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeśli chcielibyście przeczytać jakiś dramat z Niallem to zapraszam do mnie.. http://dkjgvjxhbhcj.blogspot.com/2013/12/moja-dramatyczna-opowiesc.html?m=1 dopiero zaczynam i nikt jeszcze mnie nie czyta. Licze, że ktoś chociaż zobaczy

  OdpowiedzUsuń
 22. zapraszam na mojego bloga post o Niall Horan http://your-favorite-song.blogspot.com/2013/12/niall-horan.html

  OdpowiedzUsuń
 23. Serdecznie Zapraszam!
  http://blogniallhoranpolska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. http://irrevocable-agreement.blogspot.com/?m=1. Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 25. http://1onedirectionitmylife.blogspot.com/
  Główną bohaterką jest Selena. Ma w mnóstwo problemów, z którymi sama sobie nie daje rady. W jej życiu pojawi się ktoś kto ją uratuje!!!
  Proszę! zajrzyjcie na mojego bloga... Może akurat wam się spodoba :D
  Jeśli tak to zostawcie koma!! Bardzo mnie to motywuje :D

  OdpowiedzUsuń
 26. http://i-hate-you-much-but-love-you-more.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. http://myliveiscrazy-onedirection.blogspot.com/ zapraszam ;**

  OdpowiedzUsuń
 28. http://youretheonethatilove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Maja Wysocka jest przeciętną uczennicą liceum. Jak każda nastolatka jest buntowniczką. Mieszka w lipkach znajdujących się pod Wrocławiem. Pewnego dnia dowiaduje się, że zamieszka w Londynie razem ze swoją siostrą oraz ojcem, którego nie widziała od czterech lat. Maja nie chce wyjeżdżać do Londynu lecz zostać w swoim rodzinnym mieście. Jednak ona nie decyduje o swoim losie, bo nie jest pełnoletnia. Okazuje się, że do Londynu jedzie z nią przyjaciółka Zuza. Tam poznają niesamowitych pięciu chłopaków. To właśnie dzięki nim ich życie odwróci się do góry nogami. Jeśli chcecie poznać dalszą część życia Mai zapraszam do czytania mojego opowiadania! :)) http://i-and-five-boys.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Mieszkająca w Nowym Jorku Hope jest dziewczyną z tragiczną przeszłością. Według niej nie istnieje osoba, która potrafiłaby ją całkowicie zrozumieć. Dziewczyna nie jest sama ma przyjaciółkę, która postara się ją pocieszyć w tych najgorszych chwilach... a może Leach jej przyjaciółka posunie się do kroku ostatecznego?

  ZAPRASZAM NA BLOGA http://forget-fanfic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszam na bloga: truth-stroy-niall-horan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Candice Accola to gwiazda serialu, Niall Horan to gwiazda muzyki. Spotykają się w KFC, CO NIE JEST ZBYT romantyczne. Los chciał aby Tych Dwojga połączyło namiętne i burzliwe uczycie. Występują Problemy które NIE łatwo będzie rozwiązać. CZY zaznają szczęścia? Może coś ich zniszczy?
  ZAPRASZAMY DO CZYTANIA!
  http://blogniallhoranpolska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. http://iloveuniallpl.blogspot.com/?m=1 ff o niallu prowadzony przez moją przyjaciółke pls chociaż zamknijcie od początku bardzo chcę jej pomóc

  OdpowiedzUsuń
 34. http://unrealizablemixx.blogspot.com/
  Zapraszam do czytania.

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam do mnie :)
  http://calaja-megan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Cassidy,dziewczyna skrzywdzona przez życie. Nigdy nie poznała takiego uczucia jak miłość i troska.Jej przyjacielem był smutek,żal i ból oraz szesnastoletnia Sarah Melers.To ona ją pocieszała w trudnych chwilach i to ona starała się aby Cassie oderwała się choć na chwilę od codziennej rutyny choć serce Cass już dawno pękło na tysiąc małych kawałeczków,których nawet ona nie umie pozbierać. Jej własny chłopak zamiast słodkiego i czułego romantyka,w którym by miała wsparcie wcielił się w surowego i anarchicznego dręczyciela. I to odbiło się mocno na psychice Cassie...codzienne maskowanie sińców było nielada zadaniem. Nastolatka chciałaby się od niego uwolnić lecz strach paraliżuję ją do tego stopnia że znosi ten okropny ból. Po masakrycznym pobiciu dziewczyny rodzice postanawiają ją wywieść do ciotki w Mullingar. Nastolatka niezbyt zadowolona wizją wakacji bez Sarah próbuję się sprzeciwić lecz na marne. Decyzja zostaję podjęta. Cassie po kilku tygodniach doświadcza nowych uczuć,które są jej zupełnie obce i przede wszystkim zdobywa nowych przyjaciół a wśród nich wulgarnego blondyna o niebieskich oczach,którego przyozdabia snapback. Dziewczyna próbuję go rozgryść lecz okazuję się że może to potrfać dłużej niż sobie wyobrażała. Lecz Cassie nie wie że Niall próbuję rozgryść również ją i tym samym rośnie w nich nowe uczucie,którego nikt z dwójki jeszcze nie doświadczył. Czy narastające uczucie może ich połączyć? Czy owej dwójce uda się poznać siebie nawzajem?
  Zapraszam = )
  http://niallssidy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Cześć! Nazywam się Charlotte Smith, wolę jednak jak ludzie mówią mi po prostu Lotte. Kocham tańczyć, w wieku sześciu lat, zapisałam się na zajęcia z baletu w lokalnym studio tanecznym i trenowałam go przez trzy lata. Gdy miałam dziewięć lat po raz pierwszy byłam świadkiem występu grup hip-hopowych. Od razu mi się spodobało! Poznałam tam grupkę ludzi z którą się po paru latach zaprzyjaźniłam i razem stworzyliśmy grupę. Tak więc rozpoczęłam naukę nowego stylu tańca i już z niego nie zrezygnowałam. Teraz mieszkam w Londynie i pomieszkuję w centralnym Londynie z przyjaciółką - Kate. Traktuję ją jak siostrę, której nigdy nie miałam. Po mimo że Kate musi jeszcze chodzić do szkoły przez dwa lata czyli ma szesnaście lat to zawsze znajdziemy sobie czas na pośmianie się czy pójście na zakupy, które ona tak uwielbia, nasze charaktery się bardzo różnią. Ona - dziewczyna szalejąca za niejakim zespołem One Direction, kochająca spódnice i sukienki oraz inne takie dodatki, nie znam się na tym tak w tajemnicy. Ja - kochająca tańczyć i tak samo kochająca spodnie oraz niewiedząca kto to jest dokładnie ten zespół, chodź słyszę o nich 24/24h. Więc zapraszam na poznanie mojej historii.
  ZAPRASZAM!
  http://loveyoumorethanyouloveme1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. SERDECZNIE ZAPRASZAM!

  http://brokenheartedthea.blogspot.com/

  17-letnia Dorothea ma idealne życie. Kochających rodziców, przyjaciół, pieniądze, do tego jest bardzo piękna. Jest modelką. Los sprawił, że musiała wyprowadzić się z Polski do Wielkiej Brytanii. Zacznijmy od tego, że jest córką Marka Holsky i Monici Lavise-Holsky – znanych w Polsce architektów. Jej ojciec niegdyś wyjechał w interesach do Londynu, gdzie poznał jej matkę. Potem urodziła się ona. Młodzi zakochani zamieszkali w Polsce i zaczynali podbijać kraj swoimi projektami. Teraz muszą wyjechać do kraju matki Thei. Nowe szkoła, nowi ludzie. Jak potoczą się jej losy? Czytajcie dalej, a przekonacie się.

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam Was na mojego bloga o Niall'u! ♥

  http://niallhoran-megan.blogspot.com/

  Megan przeprowadza się do Londynu do swojego ojca.Niestety musiał porzucić swoich przyjaciół ,aby jej matka mgła się dalej rozwijać.Zamieszkuje z ojcem i jego nową żoną wraz z dzieckiem.
  Nie zna tam nikogo.Idzie do szkoły gdzie zaprzyjaźnia się ze Skyler i poznaje wrednego blondyna.Chłopak nie daje jej spokoju.
  Pewnego dnia Megan poznaje drobną blondynkę.Nawet nie spodziewała się z kim ona jest spokrewniona.Gdy się dowiaduje doznaje szoku.Jednak ukrywa to i zachowuje się jakby nic się nie stało.
  Czy Megan uwolni się od tajemniczego blondyna?
  Cy znajdzie przyjaciół?
  Czy będzie szczęśliwa?
  i jak zaakceptuje nową sytuacje rodzinną?

  OdpowiedzUsuń
 40. Serdecznie zapraszam na mojego bloga o Niall'u.
  http://theupsanddownsofmyloveniallerhoran.blogspot.com
  Ta słodko-gorzka komedia jest o dziewczynie która straciła wszystko i o gwiazdorze, który zyskał wiele.
  Połączy ich Przypadek, ale to Przeznaczenie sprawi że dwie na pozór różne osoby połączy silne uczucie. Pełne pasji, przeciwieństw, a może nawet i niebezpieczeństwa.
  Czy przeciwności losu i ludzie zrujnują szansę na "lepsze jutro"?

  OdpowiedzUsuń
 41. Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie o Niall'u Horanie! :D

  Rodzice Skyler zażązili ,że się przeprowadzają.Dziewczyna wraz z bratem przez dłuższy czas starał się odwieść rodziców od tego pomysłu.Niestety nie udało im się.I stało się.....przeprowadzili się.
  Czy nowe środowisko zmieni Skyler?
  A może zostanie tą samą wesołą nastolatką?
  Jak poradzi sobie w nowej szkole?
  Znajdzie tam przyjaciół?

  OdpowiedzUsuń
 42. Opowiadanie o niallu horanie - > http://teenage-dirtbag-baby-ff.blogspot.com/?m=1

  Wiecie jak to jest, że znajdujesz się w złym miejscu o niewłaściwej porze? Nigdy nie zapomnę tego dnia, dnia w którym wszystko się zaczęło. Przez przypadek otworzył się sam mój nowy rozdział w życiu, którego za cholerę nie chciałam. 17.05.2011 rok - straszna data, jest to dzień w którym wracałam do domu. Nigdy więcej tego nie zrobię! Może przejdę do konkretów, więc idąc niebezpieczną ulicą wracałam do domu zauważyłam jakiegoś mężczyznę, który za mną idzie już przez połowę drogi. Zaczęłam iść trochę szybszym tempem, ale on też przyspieszył, moja klatka piersiowa wyglądała jak oszalała. Podnosiła się szybko w dół i w górę. W pewnym momencie ten facet do mnie podbiegł, a ja nie zdążyłam już zareagować. Złapał mnie mocna za moje delikatne ręce, że aż syknęłam z bólu przechodzącego po moim całym ciele. Kilka sekund później podjechał czarny van i wysiadło z niego 3 facetów, nie widziałam ich twarzy tak samo jak tego pierwszego. Bardzo się przeraziłam, oni wymienili tylko spojrzenia i wepchnęli mnie do samochodu i ruszyliśmy. Jechaliśmy  już sporo czasu i nie wiedziałam czy minęły już minuty lub godziny, albo minuty i godziny. Nie wiem, ale wiem, że strasznie się ich boję. Bałam się coś zrobić, a już tym bardziej się odezwać. Już wiedziałam, że tak szybko się z tond nie wydostanę. Weszła mi w tedy tylko jedna myśl, muszę być twarda, a przynajmniej taką udawać. A więc Chanel Nicole Black zapamiętaj sobie. Jutro nie ma już żadnych zasad!

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam na mojego bloga o Niallu http://crazylovenialllucy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Jak chcecie przeczytać coś o Niallu, zapraszam na mojego bloga http://bolesna-gra-niallfanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. itstimetochangesomething1d.blogspot.com/?m=0 zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Zapraszam na moje opowiadanie o Niallu
  http://iwill-withyou-nh.blogspot.com/
  Holly, wychowuje się wraz z ojcem. Pewnego dnia, jej ojciec przedstawia jej swoją narzeczoną. Dziewczyna, od samego początku ją polubia, w przeciwieństwie do jej syna. Niall, jest zarozumiały, pewny siebie i egoistyczny. Kiedy on i jego matka, wprowadzą się do nich, Holly i Niall od samego początku się kłócą, a ich rodzice nie mogą nic na to poradzić. Ale czy tak już zostanie? Czy zawsze się będą kłócić? A może polubią się, albo coś więcej?

  OdpowiedzUsuń
 47. http://nk13nk13nk13.pinger.pl/
  na mojeego też wpaść mozecie o Niallu i Harrym

  OdpowiedzUsuń
 48. http://kochamy1dpl.blogspot.com/
  Zapraszam na moje opowiadanie o Niallu Horanie :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam na opowiadanie o Niallu Horanie :
  http://nevermore-nigdy-wiecej.blogspot.com/
  Nowy Orlean ma swoje tajemnice, które nie każdy powinien odkryć.Lecz nadajcie dzień, kiedy nie właściwa osoba odkryje wszystkie sekrety, a wtedy będzie w wielkim nie bezpieczeństwie, ale istnieje tylko jedna osoba które może jej pomóc choć jest bardzo niebezpieczna.

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam :)

  http://bad-nh.blogspot.com/

  Odkąd pamiętam, ojciec znęcał się nade mną.
  Mama była bezsilna.
  Pewnego razu upił się i rzucił mną o scianę.
  Miałam 10 lat.
  Zabrała mnie karetka.
  Wstrząs mózgu.
  Mama była w depresji przez prawie 2 lata.
  Dzis mam 17 lat i mieszkam z mamą.
  Ojciec siedzi w więzieniu i mam nadzieję, że nigdy go nie zobaczę.
  Dzis 3 stycznia.
  Razem z rodzicielką zaczynamy nowy rozdział w życiu, a mianowicie
  zaczynamy od przeprowadzki do Londynu.

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K