7/30/2013

Informacja.

      W końcu po dość dłuższej przerwie pojawiłam się i nadrobiłam zaległości. Trochę się tego uzbierało, nie powiem, że nie. Cieszę się, że przybywa Was tu coraz więcej, dzięki czemu akcja rozkwita. Oby tak dalej. :) Niestety mam też małe "ale". Ba! małe. Cóż, nie będę owijać w bawełnę powiem prosto z mostu. Krew mnie zalewa kiedy widzę masę komentarzy z opisami blogów w kategoriach. Od tego jest Księga Gości! Po to została utworzona owa podstrona, byście mogli reklamować blogi. Wszystkie komentarze, które znajdują bądź znajdą się w którejś z kategorii, zostaną usunięte. Jeśli macie do przekazania informację, że blog zmienił nazwę/opis czy został usunięty i chcecie usunąć go z akcji, to również zostawiajcie to w Księdze. Mam nadzieję, że przyjmiecie to do siebie i nie będę musiała denerwować się niepotrzebnie po raz drugi.

Dziękuję i pozdrawiam

Evelyn

6 komentarzy:

 1. Zostałaś nominowana do The Versatile Blogger ! Więcej informacji na moim blogu http://polskaangliaionedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, mam pewną sprawę... Chciałabym się wpisać do księgi gości, ale nie mam pojęcia jak dodać cię do obserwowanych (tak, jestem tępa). Pomóż mi, jeśli możesz, ponieważ chciałabym dołączyć do waszego grona. Z góry dziękuję i proszę o kontakt w tym komentarzu lub na email: juliam9876@gmail.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie http://mylifemyproblembitch.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) Twój blog został nominowany d LBA , szczegóły: http://onneddirection.blogspot.com/2013/09/lba.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do mnie w wolnej chwili
  http://mystory-imigation.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Też wpisałam się do Księgi Gości i nie mogę znaleźć tej głupiej ikonki z obserwowanymi (idiotka ze mnie) :3
  Zostawiam tu swój link do bloga:
  http://onemonthwith1d.blogspot.com
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K